Jump to content

Slika
* * * * * 5 votes

Show some action pics!!

• Please log in to reply
4934 odgovor(a) na ovu temu

#1 tomdabass

tomdabass
  • Members
  • 131 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2006 - 22:33

Mislio sam da bi bilo fora da svatko posalje koju slikicu sa nekog nastupa da malo vidimo te basiste.... ;D eto ja bi poslao prvi no trenutno fakat nemam niti jednu ali cu prvom prilikom dodat koju... ;)Ako mislite da je ovo glupo slobodno izbrisite topic...to mi je samo palo na pamet jer sam to vidio na Talkbass-u...Pozdrav svima...

#2 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2006 - 23:15

Posted ImagePosted ImageEDIT: Našice - Paradise "disco", with Soul Damage (RI)

#3 BassBoss

BassBoss
  • Members
  • 544 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 01:13

sa bivšim bednom na cvitnom trgu prošle godine ;)Posted Image

#4 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 09:10

ove zime, ri rock, nastup kao elvis presley cover bend, u 'space' izdanju ;DPosted Imagewickovo vatreno krštenje (bio je kupljen jedno 3 dana prije)

#5 danko

danko
  • Members
  • 723 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 09:20

Evo me kobasista:(Roko, ZG, pocetkom prosle godine)[img width=344 height=600]http://fly.srk.fer.h...nkonastageu.jpg[/img]Evo me kokontra:(Zapresic open-air ovog ljeta)Posted ImageDanko

#6 danko

danko
  • Members
  • 723 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 09:25

slike

E, Delphi, jel to Bjelovar?Danko

#7 uki15

uki15
  • Members
  • 314 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 09:52

E, Delphi, jel to Bjelovar?Danko

nasice.paradise

#8 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 13:20

wickovo vatreno krštenje (bio je kupljen jedno 3 dana prije)

Mogao si u ta 3 dana napraviti neki setup, zice su ti strsale jedno pol metra - metar od vrata, skoro mi je doslo da iz publike povucem za jednu i opalim neki slap ;) ;) hehe, inace dobra svirka, rasplesao sam se na rock ljestvice, ludilo je bilo!

#9 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 13:47

Mogao si u ta 3 dana napraviti neki setup, zice su ti strsale jedno pol metra - metar od vrata, skoro mi je doslo da iz publike povucem za jednu i opalim neki slap ;) ;) hehe, inace dobra svirka, rasplesao sam se na rock ljestvice, ludilo je bilo!

?!?!?!?ako je ovo za setup neka zafrkancija - sorry, ali nisam skužio.... :-[ako je ozbiljno - setup nije neki ultraniski (kao na trb-u), ali bogme nije ni visok.... ne znam kako se to moglo skužit iz publike?!možemo održat jedno 'battle-anje' u setupiranju, ako hoćeš.... ;D ;)a što se tiče svirke - nisi jedini koji je plesao, ja nisam mogao vjerovati da isti ljudi koji su par minuta prije headbangali na slayere, sepulturu i slično, sada ljuljaju bokovima.... :)

#10 Sida

Sida
  • Members
  • 2039 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:10

Evo jedna pozerska! ;)Posted ImageI jedna gdje sam se full udubio u svirku (čitaj: očajnički nastojim ne pogriješit ;D)Posted Image

#11 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:11

svi smo mi brankica, a decki? ;D

#12 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:20

?!?!?!?ako je ovo za setup neka zafrkancija - sorry, ali nisam skužio.... :-[ako je ozbiljno - setup nije neki ultraniski (kao na trb-u), ali bogme nije ni visok.... ne znam kako se to moglo skužit iz publike?!možemo održat jedno 'battle-anje' u setupiranju, ako hoćeš.... ;D ;)a što se tiče svirke - nisi jedini koji je plesao, ja nisam mogao vjerovati da isti ljudi koji su par minuta prije headbangali na slayere, sepulturu i slično, sada ljuljaju bokovima.... :)

Ma ozbiljno, a kak se moglo skuzit, nije bash da je stage jako daleko od publike u tocki, meni je to izgledalo odvaljeno masu, nhf!Moze natjecanje u setupiranju ;) das mi wicka a ja tebi svog customa, i onda tko prije napravi savrseni setup, jedino bi se moglo dogoditi da ti ja slucajno malo poduze radim setup, jedno godinu dvije :)Elvis je bio totalni hit te veceri, definitivno!

#13 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:27

svi smo mi brankica, a decki? ;D

;D ;D ;Dtako krene, s jednom-dvije slike u prigodnom topicu, a završi u epskim razmjerima.... ma, najbolje da ja ovo što prije zaključam jer bi posljedice, kao što znamo iz iskustva, mogle bit katatrofalne.... ;)

Ma ozbiljno, a kak se moglo skuzit, nije bash da je stage jako daleko od publike u tocki, meni je to izgledalo odvaljeno masu, nhf!Moze natjecanje u setupiranju ;) das mi wicka a ja tebi svog customa, i onda tko prije napravi savrseni setup, jedino bi se moglo dogoditi da ti ja slucajno malo poduze radim setup, jedno godinu dvije :)Elvis je bio totalni hit te veceri, definitivno!

a bit će da ti je tako samo izgledalo jer ja sam inače dosta razmažen što se tiče setupa, tako da ne nema šanse da neki bass kojeg sviram ima visoki setup.... bass je setupiran isti dan kad je došao doma.... :)šta se mene tiče, možemo jedan dan bacit kakvo isprobavanje basseva, ali o tome može preko PM ako hoćeš.... da više ne zagađujemo ovaj topic....

#14 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7020 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:33

Evo u rutu sikstisiks1. Kao nešto soliram ( u biti nemam pojma kaj radim)2. milo mooojeeeeePosted ImagePosted Image

#15 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 14:49

S prošlogodišnjeg UFO-a:Posted Image

#16 Hilikus

Hilikus
  • Members
  • 1126 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 17:19

evo ih ... Tribute to BMW, kino Bacvice ... [img width=800 height=600]http://img181.images.../5760/k9gs9.jpg[/img]E. Mamu stajl ... Splitska riva .. nesto Posted Imagei za kraj Splitski festival 8) ;D mali ducan otok suncan .... Posted Imagethat's all folks ;)

#17 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 19:03

Hillikuse fali ti kabel na ovoj zadnjoj slici ;)p.s. ljudi primjetite bek vokale u pozadini kako se kese na pismu :Dend nau.. mi..ovako je to bilo nekadPosted Imageovako to izgleda danasPosted Imageodsvirano na istom basu(sad je prošlost 8)) i u istim bilim rebama ;D

#18 Laufer

Laufer
  • Members
  • 36 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 20:08

ovako to izgleda danasPa ovo je u Karpeu, moga si se javit ja san sa Hvara da se upoznamo...e jeba te koja šteta.

#19 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2006 - 21:47

ovako to izgleda danasPa ovo je u Karpeu, moga si se javit ja san sa Hvara da se upoznamo...e jeba te koja šteta.

stari neboj se..doću ja tamo opet ;)

#20 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 27 Kolovoz 2006 - 14:25

hihihiihih ;D ;D ;D ;D[img width=450 height=600]http://img.photobuck...i/rejniboj1.jpg[/img][img width=450 height=600]http://img.photobuck...010009_midi.jpg[/img]Posted Image

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.