Jump to content

Slika
- - - - -

MarkBass

• Please log in to reply
562 odgovor(a) na ovu temu

#41 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 20:30

Pajz sad ovo . Mijenjam cijeli setup EBS TD650 , Neoline210 i Neoline212 za istovjetni MarkBass . Može i 15" umjesto 212" . Ako netko ima dobre zubove , nek' zagrize ! 091/1114999

Imam filing da trebas naići na nekog tko je jako razočaran u Markbass da to napravi :closedeyes::lol::blushing::lol:.............p.s.evo moje ti doje otprilike ko td650 i 212 :-) ..... haha :-)

#42 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 21:22

Sta kazete na ovo jelhttp://s5.ba.bitefig...c.php?uid=20870

Kazem da si retardiran.

#43 none

none
  • Members
  • 762 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 21:55

ove bajtfajtere treba kombinirkama i let lampom!koja debilana...

#44 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 10:12

Jeste se svi pomamili za MarkBassom ko prije cca dvije godine za EBS-om.:wink:I onda nakon kaj skužite da to ipak nije to (prečisti sound), IDEMO DALJE:lol:EBS je bio "zmazan" al isproduciran, pa ste ga svi uzimali, sad ovo, blabla, bla bla... Samo čekam da počne prodaja glave+410 box, sve samo za cijenu glave.:closedeyes:

#45 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 10:23

zaboravija si dodat da je EBS bio "sterilan" bez "saunda" i da mu je falilo "midla" i da je to bilo "najgore" pojačalo jer se na njemu nije mogao dobiti "saund"haha, koje gluposti se pišu :-) ...... valjda MarkBAss neće doći u te vode kritika :-)

#46 LoBass

LoBass
  • Members
  • 1022 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 10:44

Jeste se svi pomamili za MarkBassom ko prije cca dvije godine za EBS-om.:wink:I onda nakon kaj skužite da to ipak nije to (prečisti sound), IDEMO DALJE:lol:EBS je bio "zmazan" al isproduciran, pa ste ga svi uzimali, sad ovo, blabla, bla bla... Samo čekam da počne prodaja glave+410 box, sve samo za cijenu glave.:blushing:

Baš sam to htel reč! Veliki umovi slično misle. :lol:Ljudi, preveč ste povodljivi. Sad svima paše jedno, pa drugo...... A svako svira potpuno različit tip glazbe....Nije stvar sam u pojačalima. Sad mi pada na pamet kArijes na primjer :closedeyes:.Odite i nađite ono kaj vam paše, a nemojte to uzimat zato kaj je neko rekel da je super....

#47 Rajko

Rajko
  • Members
  • 320 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 10:54

Baš sam to htel reč! Veliki umovi slično misle. :lol:Ljudi, preveč ste povodljivi. Sad svima paše jedno, pa drugo...... A svako svira potpuno različit tip glazbe....Nije stvar sam u pojačalima. Sad mi pada na pamet kArijes na primjer :closedeyes:.Odite i nađite ono kaj vam paše, a nemojte to uzimat zato kaj je neko rekel da je super....

to legendo. +1

#48 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 11:11

+1

#49 none

none
  • Members
  • 762 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 11:55

isto tako pocetkom 90ih trace elliot sa famoznim mid pre-shapeom...i svi su imali traceove! i kokan i butch! butch je imao nekakvog opakog kromiranog kakvog nikad poslije nisam vidio :-)evo cak i mene s jednim malim gp7 100w, kuglana samobor cca '92 LOL :blushing:Posted Imagemozda nije toliko fora u tome kaj tko veli nego u nekakvoj 'produkcijskoj modi'...ali neka toga! daj bog da svaka 2 mjeseca izadje neko pojacalo 'bolje' od svih ostalih!:closedeyes:

#50 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 12:16

joj, da, trace. zato ih je krajem devedesetih bilo ko pljeve. mrzim ih i zvuce mi plasticno. sori , morao sam izbacit frustracije, to su valjda pojacala koja su mi se najvise zamjerila i na kojima nikad nisam zvucao kak sam htio. :closedeyes: bila je prije samo 4 g pomama za nickovima, radjeniom od dasaka od kojih se radio i kriz isusa krista, pa su ljudi davali 12000 kn za cesto fushane instrumente? nije kokan ni na to bio imun :blushing:

#51 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 12:20

jebiga, nick s trudi, ali opet, neznam, da ne kenjam sad po svemu, ali kad netko plati 2000e za instrument, onda valjda treba sve na njemu bit posloženo za tu lovu.....od detalja do finiša....hm. ipak to nije mala lova.nego, glede trejsa, katastrofa, nije me dojmio, ali opet firma uživa jaku reputaciju......

#52 none

none
  • Members
  • 762 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 12:43

pa je bila manija catsova, specijalno gitara!bilo je :blushing: na danchija iz anesthesie na njegovog catsa s naopakom charvel glavom! jooojj!!!a decko je imao i nicka customa sa normalnom charvel pointy glavom... lik je totalno bio moj idol! :closedeyes:pa je bio onaj makedonac taci iz velikog bijelog slona, ak ga se tko sjeca, sa cats srteameroidom! btw. jebeni basista! nazalost vratio se u makedoniju...e, sorry na gitarskoj pilani, ja sam na pola gitarist sto se da skuzit na slikici malo prije :)

#53 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 12:58

Ne kuzim zasto ljude zabrinjava ko na cemu svira... pa da bio sam na traceu, pa na Phil Jonesu, sad Markbass.... i? Pogledaj vani basiste ista stvar...... svi prije imali ADA MB-1 (mrak stvar), danas nitko..... M. Miller zadnjih 10 god. je promijenio 4 marke pojacala, N. East je totalni maneken, i to je tak.... :thumbup:Tako to je i....... tako to je :thumbup1:Bitno je da si ti zadovoljan s svojom trenutnom opremom......

#54 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 13:13

Ne kuzim zasto ljude zabrinjava ko na cemu svira... pa da bio sam na traceu, pa na Phil Jonesu, sad Markbass.... i? Pogledaj vani basiste ista stvar...... svi prije imali ADA MB-1 (mrak stvar), danas nitko..... M. Miller zadnjih 10 god. je promijenio 4 marke pojacala, N. East je totalni maneken, i to je tak.... :thumbup:Tako to je i....... tako to je :thumbup1:Bitno je da si ti zadovoljan s svojom trenutnom opremom......

:closedeyes::thumbup::blushing::thumbup: to Miki!

#55 Chef

Chef
  • Members
  • 224 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 13:22

Tako to je i....... tako to je

duboko :closedeyes:

#56 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 13:23

"It's cosmic" - Victor Wooten :closedeyes:

#57 Chef

Chef
  • Members
  • 224 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 13:29

"It's cosmic" - Victor Wooten :closedeyes:

Hahahahaha :blushing::biggrin:

#58 none

none
  • Members
  • 762 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 14:06

...zabrinjava...

mozda malo pre teska rijecmeni je super kad ljudi prate sta-tko-kako-na cemu :001_rolleyes:

#59 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 16:09

mozda malo pre teska rijecmeni je super kad ljudi prate sta-tko-kako-na cemu :001_rolleyes:

Mislim da znas na sta mislim...... da bas se ne raspisujem...

#60 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 16:27

yeah.živjeli trendovi :001_rolleyes:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.