Jump to content

Slika
- - - - -

Tico Torres

• Please log in to reply
27 odgovor(a) na ovu temu

#21 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2006 - 20:30

Meni je Bon Jovi u top 5, ako ne i u top 3 najdraža benda ikad, isto tako i Tico u top 5 bubnjara. Ali mi se jednostavno ne sviđa njegov zvuk. To što mi se ne sviđa ne znači da je loš, ili da ja imam bolji.

#22 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2006 - 20:38

Bip-bip!Clay je dobio mail na PM i uvjeren sam da ce se sloziti s onim sto su sam mu srocio. A ostatku zajapurenih ;D sudionika topica preporucujem da ne uzmu bas sve zdravo za gotovo, "clay" je mozda malo iziritiran cinjenicom da neki od vas ne cijene Torresa, mozda i cinjenicom da neki veliki argumenti i nisu pali u diskusiji pa mu se eto omaklo "caps lock" i tako, eto.... Dakle, stanimo na loptu da ne bude "kisa kartona na nasem najvecem stadionu" i da se lopta ne bi "crvenjela od stida". :)Vas Ivo Tomic.

#23 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2006 - 21:56

Evo ja brišem uvredu, ali ovo ostalo stoji, jer želim da se moje mišljenje zna.

#24 Kruc

Kruc
  • Members
  • 220 posts

Vrijeme objave: 13 Listopad 2007 - 09:47

Tico torres je baš pravi tip heavy rock bubnjara. Svira snažno, uredno i čisto. Sve ostalo su već besmislena izdrkavanja.

#25 promatrac

promatrac
  • Members
  • 1046 posts

Vrijeme objave: 13 Srpanj 2013 - 20:10

Zanimljiv intervju!

#26 pica

pica
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 15 Srpanj 2013 - 18:06

Zar sve na ovom forumu mora ispasti neka borba oko misljenja? Vrijedanje? Gle tico je bubnjar,marco minneman je bubnjar,chad smith je bubnjar, itd... mi pametni bubnjari smo na forumu i seremo oko nicega,dok on tuce pare.   poanta shvacena....mi svi ovdje na forumu smo moj nick na ovom forumu. Poanta dana. Ukusi,ovi oni...madaj. I ja sam bio internet ser..ja previse puta...ali mi je dosadilo jer sam skuzio sto radim...ljudi tico je bolji od svih gitarista basista i bubnjara na ovom forumu, jer je na tv-u a vi ga mrzite ili volite. Samo zato je bolji. Dobio je reakciju na drugom kraju svijeta za koju ga zaboli.

. Jel to vazno....ma kakvi,nikome to nece promijeniti zivot....a vi bi trebali svi skupa popiti pivo skupa na nekoj klupici i posvadati se oko glazbe kao prijatelji,ne stranci.

Evo mogu i ja biti dosadan i blesav.

xD hah. pih. 

#27 promatrac

promatrac
  • Members
  • 1046 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2013 - 08:34

Zapravo sam ugodno iznenađen Ticom upravo zbog te jednostavnosti, sigurnosti, rekao bih i diskretnosti jer se ne prenemaže u sviranju, sve je na svojemu mjestu i zna ulogu bubnja.

Ni zvuk mu nije loš.

#28 neon

neon
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 15:25

Tico Torres je super bubnjar. Nažalost u novom tisućljeću mu bubnjevi zvuče preisproducirano, no to ne umanjuje njegovu kvalitetu. 80-te i 90-te su bile vrhunac Bon jovia, uz poneke bljeskove u novom tisućljeću. :) No Tico je uvijek zvučao čvrsto i idealno za bend u kojem svira.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.