Jump to content

Slika
- - - - -

Tico Torres

• Please log in to reply
27 odgovor(a) na ovu temu

#1 progressive_DT

progressive_DT
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 16 Ožujak 2006 - 22:28

ne znate li ko je lik, ali svira za 8(ako cemo od 1-10).Tico Tores je bubnjar Bon Jovia ;)

#2 Porcaro

Porcaro
  • Members
  • 7 posts

Vrijeme objave: 17 Ožujak 2006 - 16:35

Znam da je , i cijenim ga.... Ljudi (bubnjari) obično "ne vole" taj tip bubnjara, kao ni recimo Phill Collins-a , više se brije na opake tipove, al ruku na srce... kad bi polovica nas ovdje na forumu svirala u pola dobro kao Tico...... eeeeeeeeee.....

#3 progressive_DT

progressive_DT
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 20 Ožujak 2006 - 21:03

tako je.ma uvijek ima nafuranih likova koji vole koje kakve nafurane bubnjare, koji ipak dobro sviraju, ali fol je postici bar pola usspjeha koji je taj bubnjar postigao. ;)

#4 SPAUN

SPAUN
  • Members
  • 152 posts

Vrijeme objave: 21 Ožujak 2006 - 18:10

Tico Tores je dobar bubnjar i ako neko misli da ne zna svirati onda se dobrano zaj*bo, a u z sve to je i faca! to sto se na cd-u ne cuje da shamara neke poliritmije i gomilu sinkopa to ne znaci da je los bubnjar! kad sviras sa nekom poput Bon Jovi-ja on ti ne da da se pretjerano istices vec sviras onko kako se to njemu svidja! e to je show biznis!

#5 hammond maniac

hammond maniac
  • Members
  • 1429 posts

Vrijeme objave: 21 Ožujak 2006 - 18:36

Meni je tip totalna faca, svira rokerski, jednostavno , a zabijeno...sa jajima... kada sjedi na tom bubnju imam feeling kao da će ga svaki čas razbiti jer mlati ko životinja...I što bi trebao ? Na glazbu Bon Jovija svirati dionice Dream Theatera? ???

#6 Rango

Rango
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 28 Ožujak 2006 - 22:40

Za poludit ;)Posted Image

#7 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2006 - 22:15

Tico je legenda ;)Ta njegova agresivnost i čvrstoća su jednostavno ... iskonski rock.

#8 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2006 - 22:30

Meni je on nekak prekrut. Ko da nema osjećaja za bubanj. Ipak su mi u toj branši draži Tommy Lee ili Matt Sorum...

#9 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 07 Travanj 2006 - 07:33

Matt Dorum i Tico Torres su dan i noć.

#10 ovan7

ovan7
  • Members
  • 750 posts

Vrijeme objave: 07 Travanj 2006 - 13:22

ajme kolko vas slusa bon jovija, sram vas bilo ;Dlook at you guys have you no shame, you give poop a bad namecrawl back into the butt from whence you came, you give poop a bad name

#11 jake777

jake777
  • Members
  • 479 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2006 - 15:11

Daj oladi ;DTico mi ima stvarno dosta primjera kroz bon jovieve pisme u kojima se vidi kvalitet. kroz koje daje do znanja da nije tipični mišić bubnjar iz osamdesetih koji lupa bubanj desnon i drka livon na plavušu iz publike.Njegova svirka je bezgreške i jednostavnost je lipota.Ima sound,ima udarac,prelazi na mistu.Poslušaj Lay your hands on me ili I die for you,ili keep the faith ili always uvod-odlično,probaj ti :)

#12 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2006 - 05:29

Meni je on nekak prekrut. Ko da nema osjećaja za bubanj. Ipak su mi u toj branši draži Tommy Lee ili Matt Sorum...

Svaka čast Ticu, al složio bi se s ovim... Pogotovo kaj se tiče Matt Sorum-a.

#13 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2006 - 16:47

Samo ime Tico Torres zvuči ko neki negativac iz spaghetti westerna ;DAh pardon, onaj iz dobar, loš, zao je bio Tuco..... ::D

#14 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 07 Studeni 2006 - 11:07

Ma meni je on OK i sve to, ali mi ima preodvratan zvuk. Što na studijskim, što na live... :-\

#15 clay

clay
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2006 - 19:40

Nemaš dume o Ticu ja sam ga gledao prije nekoliko godina na sajmu na pearlovom štandu i svira dojaja sa bendom je pokazao svašta,i jasam mnogo toga vidio na 2 metra odnjega ubijao je dupli basbubanj u biti bila je dupla pedala ,lik je metarcvancik al je uboica kao da je 100 g cjepao drva,reci mi di ti dsviraš i možeš li staviti neki isječak da se čuje,a što se tiče matta on i John Bonham su mi bili uzorci 90tima kao klincu a znadeš li kakvih je matt imao problema sa gunsima pri kraju sa svirkom znaš li kad ga je droga zela da je sam sebi postao dosadan ali ja kažem meni je i tiko drag a i matt .

#16 clay

clay
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2006 - 19:41

Samo ime Tico Torres zvuči ko neki negativac iz spaghetti westerna ;DAh pardon, onaj iz dobar, loš, zao je bio Tuco..... ::)

kako je tebi ime???

#17 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2006 - 20:37

Nemaš dume o Ticu

Nemam jer mi pažnju ne privlače prosječni bubnjari.

reci mi di ti dsviraš i možeš li staviti neki isječak da se čuje

Sutra i prekosutra me možeš čuti u Sloveniji. A za tjedan dana na turneji u Njemačkoj. Ali ako ti je to predaleko, 05.01. me možeš uhvatiti na gigu u Hrvatskoj. Javi se, pokazal budem ti kaj god te zanima.

a znadeš li kakvih je matt imao problema sa gunsima pri kraju sa svirkom znaš li kad ga je droga zela da je sam sebi postao dosadan ali ja kažem meni je i tiko drag a i matt .

Mislim da Matt nikad nije imao problema s drogom, samo s policijom...

#18 Bill Ward

Bill Ward
  • Members
  • 195 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2006 - 21:57

Nemaš dume o Ticu ja sam ga gledao prije nekoliko godina na sajmu na pearlovom štandu i svira dojaja sa bendom je pokazao svašta,i jasam mnogo toga vidio na 2 metra odnjega ubijao je dupli basbubanj u biti bila je dupla pedala ,lik je metarcvancik al je uboica kao da je 100 g cjepao drva,reci mi di ti dsviraš i možeš li staviti neki isječak da se čuje,a što se tiče matta on i John Bonham su mi bili uzorci 90tima kao klincu a znadeš li kakvih je matt imao problema sa gunsima pri kraju sa svirkom znaš li kad ga je droga zela da je sam sebi postao dosadan ali ja kažem meni je i tiko drag a i matt .

Ajde ti prvo nauci pisat kako treba...

#19 clay

clay
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2006 - 19:29

Nemam jer mi pažnju ne privlače prosječni bubnjari.Sutra i prekosutra me možeš čuti u Sloveniji. A za tjedan dana na turneji u Njemačkoj. Ali ako ti je to predaleko, 05.01. me možeš uhvatiti na gigu u Hrvatskoj. Javi se, pokazal budem ti kaj god te zanima.Mislim da Matt nikad nije imao problema s drogom, samo s policijom...

a KO SI TI KOI PROSJEK BUBNJARA,ONDA NAÐI NEGDJE CJELU BIOGRAFIU GUNSA JA JE IMAM I VIDIM TO ISPRED SEBE,ZNADEŠ LI DA KADA SU ODRŽALI ZADNJI KONCERT DA MU JE OPIČENI AXL REKAO ,HAY MATT VIDIMO SE U NEKA DRUGA VREMENA U NEKIM DRUGIM ŽIVOTIMA ETO TO SADA ČITAM IZ ČLANKA O MATTU I GUNSIMA,A ŠTA MISLIŠ DA JE UMJESTO BELOG U TE DANE SLAVE PRED TISUČAMA LJUDI PIO MLJEKO SA ŽUMANJKOM I DA JE TRČO PO 10 KM NA DAN,JE KU...C DROGIRAJU SE PO SVADBAMA BENDOVI KAMOLI NE TAKVE FACE.

#20 clay

clay
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2006 - 19:32

Ma meni je on OK i sve to, ali mi ima preodvratan zvuk. Što na studijskim, što na live... :-\

AJ PLIZ POŠALJI NA FORUM SVOJ ZVUK BUBNJA

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.