Jump to content

Slika
- - - - -

Idući veliki - GUTHRIE GOVAN

• Please log in to reply
407 odgovor(a) na ovu temu

#21 sinisa

sinisa
  • Members
  • 1211 posts

Vrijeme objave: 01 Ožujak 2006 - 21:43

meni petruči nikako nije bolji od hendrixa a nisan mulac.....i ja san se jako zapalija na petručija al san se nakon godinu dana oladija i vratija Džimiju, RM Točku, Blackmoreu, Gilmoreu i takvima :P

zelis reci da si se opametio :P)neko je na prvoj strani napisao da ce se classic rock probit. slazem se s tim i u iducih par godina ce sigurno doc neki opaki classic rock gitarist. onda ce on sjesti meni s desna:)

#22 sinisa

sinisa
  • Members
  • 1211 posts

Vrijeme objave: 01 Ožujak 2006 - 22:04

[quote name='ampsmaker ']Imaš ga već. Kenny Wayne Shepperd. Još mu mrva fali .[/quotesolo il je u nekom bendu? jako dobar?proletio sam okom preko posta i procitao kanye west i sve mi bilo cudno:D

#23 Gerontius

Gerontius
  • Members
  • 4244 posts

Vrijeme objave: 01 Ožujak 2006 - 22:07

Derek Trucks

#24 sinisa

sinisa
  • Members
  • 1211 posts

Vrijeme objave: 01 Ožujak 2006 - 22:22

idem vidit jel zna allmusic.com sta o njemu..edit: naso, evo link ako jos nekog zanimahttp://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&searchlink=KENNY|WAYNE|SHEPPERD&uid=CAW030603011621&sql=11:sx6htr29kl2x~T1

#25 Eres the Elessar

Eres the Elessar
  • Members
  • 491 posts

Vrijeme objave: 01 Ožujak 2006 - 23:39

Neznam tko ce biti ON ali mislim da nece biti nikakvog povratka u proslost kao sto je netko spomenuo rock.U svakom slucaju biti ce netko inovativan-a biti takav danas nije lako

#26 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7337 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 00:53

Možda nije toliko velik ali možda i obilježi... Viktor Smolski (Rage i samostalno)

#27 hammond maniac

hammond maniac
  • Members
  • 1429 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 01:10

Imaš ga već. Kenny Wayne Shepperd. Još mu mrva fali .

Imam dva njegova albuma...sviđa mi se svirka i stil, samo mi ne nudi ništa novo...to je onaj pravi američki sirovi blues-rock.....Ali kad smo već u tim vodama, od mlađih dečki spomenut ću ime Jonny Lang...

#28 Mithrandir

Mithrandir
  • Members
  • 355 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 12:34

On je stara garda ali bo mogo doć na svoje. Paul Gilbert

#29 Tomo M

Tomo M
  • Members
  • 2761 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 12:40

ufffff ,,,,,,ugrizi se za jezik ;D

#30 Lord Sirius

Lord Sirius
  • Members
  • 4966 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 12:56

Paul Gilbert je u Japanu veća faca i od Satriania i Vaia :P (a i nije da je baš premlad)

#31 Mithrandir

Mithrandir
  • Members
  • 355 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:03

Ma znam, zato kažem stara garda, ali bi mogao sada i nešto ubost na zapadu. Inače ti Japanci slušaju pizdarije, pa kad god netko izbaci loš album, prebace ga na Japansku podružnicu neke kuće ;D Ali šta je je, zna on svirit samo pored ova dva manijaka(Vai, Satriani) nema šanse. Možda da promjeni sponzora(Ibanez, ko i ova dvojica) bi nešto i napravio

#32 deyo

deyo
  • Members
  • 4113 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:03

Paul Gilbert je u Japanu veća faca i od Satriania i Vaia :P (a i nije da je baš premlad)

Japanci su inače poznati kao najveći fanatici i gitarista i prog bendova :P

#33 Tomo M

Tomo M
  • Members
  • 2761 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:05

Ma znam, zato kažem stara garda, ali bi mogao sada i nešto ubost na zapadu. Inače ti Japanci slušaju pizdarije, pa kad god netko izbaci loš album, prebace ga na Japansku podružnicu neke kuće ;D Ali šta je je, zna on svirit samo pored ova dva manijaka(Vai, Satriani) nema šanse. Možda da promjeni sponzora(Ibanez, ko i ova dvojica) bi nešto i napravio

njemu i je sponzor ibanez. a i mislim da si s gilbertom totalno promašio temu, on stvarno nema nikakve veze s njom :P

#34 Mithrandir

Mithrandir
  • Members
  • 355 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:12

Pa znam da je sponzor Ibanez, zato i kažem oni guraju ovu dvojicu(zasluženo jer su bolji) a ovaj nema šanse pored njih. No dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje. NE pada mi na pamet nitko novi da je toliko inovativan. Jer ne znm koliko ti novoga možeš napravit na gitari. Možda je ipak đir u retru. ;D Treba svirat dva akorda i to je to. 8) Možda je offtopic kad malo bolje razmislim ;D topic je bio revolucionar a ne tehničar ;D Pa onda ne znam, ali gitarist Toola je dosta drugačiji od svih, nije tehničar ali stvari koje on svira, nije svirao nitko prije njega tako

#35 Lord Sirius

Lord Sirius
  • Members
  • 4966 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:28

Paul Gilbert je krajem 80-ih i početkom 90-ih bio car na zapadu sa Mr. Bigom. Broj 1 hitovi i sve te gluposti. Prodao je on više ploča na zapadu nego Vai i Satriani skupa. :P

Pa znam da je sponzor Ibanez, zato i kažem oni guraju ovu dvojicu(zasluženo jer su bolji) a ovaj nema šanse pored njih. No dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Nevezano uz tehniku i sve to, na onom videu 90-te godišnjice Ibaneza gdje Gilbert i Vai skupa sviraju - Gilbert rastura! Iako uz njega stoje i Vai i Timmons, doima se kao da je Gilbert glavna faca, a ova dvojica tek drugi i treći gitaristi. Dosta su neuvjerljivi u usporedbi s njim bili. :P

#36 deyo

deyo
  • Members
  • 4113 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 13:41

Paul Gilbert je krajem 80-ih i početkom 90-ih bio car na zapadu sa Mr. Bigom. Broj 1 hitovi i sve te gluposti. Prodao je on više ploča na zapadu nego Vai i Satriani skupa. ;)Nevezano uz tehniku i sve to, na onom videu 90-te godišnjice Ibaneza gdje Gilbert i Vai skupa sviraju - Gilbert rastura! Iako uz njega stoje i Vai i Timmons, doima se kao da je Gilbert glavna faca, a ova dvojica tek drugi i treći gitaristi. Dosta su neuvjerljivi u usporedbi s njim bili. :P

Vai, Gilbert i Satriani su 3 potpuno različita pristupa gitari.. koliko god to nekome čudno izgledalo, meni su oni jabuke, kruške i šljive. Satriani je šljiva.

#37 Gerontius

Gerontius
  • Members
  • 4244 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 15:23

meni je timmons mrcina... ali slusajte kako dere derek trucks. decko je fenomenalan

#38 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6289 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 19:11

zna on svirit samo pored ova dva manijaka(Vai, Satriani) nema šanse.

Zašto? Gilbert je totalno otkačen, a gitaru doslovno jede!Gimme a L!Gimme a I!Gimme a c!Gimme a K!Gimme a S!How do you spell that? ;D

#39 DocWatson

DocWatson
  • Members
  • 573 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2006 - 19:20

warren haynes is the maaan!

#40 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17267 posts

Vrijeme objave: 03 Ožujak 2006 - 08:21

warren haynes is the maaan!

Da warren Haynes ,Dereck Trucks,...i Richard Thompson -gitarista svih dekada uvijek svjež ,uvijek nov! I dajte papci ,prestanite čitat guitar playere i ostale pizdarija časopise,proširite fonoteku-kupite koji dobar CD muzike koju inače manje slušate pa će vam se otvorit cijeli novi svijet! :P

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.