Jump to content

Slika
- - - - -

Yamaha PSR 9000-prenos MIDI files sa FDD na Hard disk memory

• Please log in to reply
Nema odgovora na ovu temu

#1 RobinHuud

RobinHuud
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2018 - 12:59

Pozdrav za ekipu! Na hard disku su za MIDI files 2 kategorije-jedna za zabavnu a druga za narodnu glazbu.To je kreirao prethodni vlasnik. Zanima me kako prenijeti MIDI file sa diskete na hard disk( da te midi file-ove imam uvjek u memoriji ),da ne moram stalno koristit flopi disk jer je nepouzdan.Naime,često se dogodi da uopće ne mogu učitati fileove sa diskete na klavijaturu niti sa compjutera prenijeti na disketu. Jel moguće na psr 9000 ugradit USB ulaz umjesto FDD  i znate li tko to radi na potezu od Mostara do Ušća Neretve ili malo šire?U klavu je instaliran v3 program,sa interneta sam skinuo User Man-2 skripte.Jedna od tih dvije je za v3 ali nisam se mogao snaći.Kad uspijem učitati M files sa diskete,onda se na središnjem ekranu pojavi popis fileova koji su učitani ( u privremenu memoriju,mislim da se to tako naziva ).I sad ,kako te M fileove prenijeti na hard disk?Ako neko zna kako ovo rješit neka javi,i za USB ulaz i servis .Pozdrav!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.