Jump to content

Slika
- - - - -

Kupite 100% nedozvoljenu falsifikovanu novčanu ocjenu A $, €, £ i SSD Solution @ (infodocuments4@gmail.com)

• Please log in to reply
Nema odgovora na ovu temu

#1 Loyalty

Loyalty
  • Members
  • 12 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2017 - 20:11

Kupite 100% nedozvoljenu falsifikovanu novčanu ocjenu A $, €, £ i SSD Solution @ (infodocuments4@gmail.com)

Mi smo najbolji i jedinstveni proizvođač falsifikovanih falsifikovanih falsifikovanih falsifikata VISOKOG KVALITETA, sa preko milijardu naših proizvoda koji kruže širom sveta. Mi dostavljamo samo originalno visokokvalitetnu falsifikovanu valutu NAPOMENE svim zemljama širom svijeta.
OVE BANKOVKE su visoko zastupljene u dodiru i osećanju ruku i pogledu očiju. OVAJ NOVI DODACI INDIVIDUALNE SERIJALE I OBAVLJAJU SVI BEZBEDNOSNI TEST, UKLJUČUJUĆI UV-LIGHT I JEDINSKI FAKTOR ZA ZAVRŠETAK.

Nudimo visokokvalitetne falsifikovane NAPOMENE za sledeće valute;

EUR - evro
USD - Američki dolar
DNR - DINAR
GBP - Britanska funta
INR - Indijska rupija
AUD - Australijski dolar
CAD - Kanadski dolar
AED - Emirati dirham
ZAR - Rand
CHF - Švicarski franak
CNY - Kineski Yuan Renminbi
MYR - Malezijski Ringgit
THB - Tajlandski Baht

Naše novčanice odštampane su na 80% pamuku od 20% celuloznog papira koji se značajno razlikuje od normalnog papira. Korišćenjem posebne tehnike štampanja, na dodir se može prepoznati nekoliko elementa slike na prednjoj strani novčanice. Smernice za otkrivanje falsifikovane valute daju poređenje istinitih i falsifikovanih sigurnosnih funkcija.

Naše beleške su kvalitet AAA + kvaliteta. Takođe prodajemo i pružamo usluge i usluge čišćenja novca. Mi prodajemo AAA + SSD Black Money Solution
-Hologrami i holografske trake
-Mikro-pisanje
-Metalni mastilo i nit
-Veteri
-IR detekton
-Ultra-ljubičaste karakteristike
- Pregledajte karakteristike
-Diferentni serijski brojevi

Sve upite ispod

E-mail: infodocuments4@gmail.com

WhatApp: +237673528224

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.