Jump to content

Slika
- - - - -

jackson

• Please log in to reply
4 odgovor(a) na ovu temu

#1 The Philosopher

The Philosopher
  • Members
  • 131 posts

Vrijeme objave: 28 Kolovoz 2017 - 18:23

pozdrav evo zanima me mišljenje nudi mi se u zamjenu za esp ltd kh 602 jackson jsx 94 godina made in japan, serijski broj bi bio 9402137

može li netko reć kakva je vrijedi li te zamjene itd značilo bi puno hvala

#2 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2017 - 10:59

po svemu sudeći tribala bi to bit dobra gitarica... svira san iz te ere Jackson Soloist Professional MIJ i super mi je ležala u ruci... s druge strane malo noviji Dinky mi se apsolutno nisu svidili, ni tonom ni feelingom. sad opet, sve je stvar ukusa i šta ti je napeto kod gitare, a i naravno ovisi puno i o stanju u kakvom je instrument jer ipak je to gitara stara 23 godine...  
prije par dana je bia jedan bili JSX na njuškalu, iz Slovenije, predpostavljam da se o njemu radi :)
ako je to ta gitara, onako na slikama je izgledala stvarno ko nova...
tako da ako je misliš zadržat za sebe meni pari dobar deal, pogotovo ako ide kufer s jacksonom (ako je to taj iz SLO), a ako je misliš prodavat mislin da Jacksoni slabo idu u HR i da se nećeš baš usrićit... mislin da je lakše utopit KH signature gitaru koja je em novijeg datuma em ima EMG-eve i potpis gitarista koji je drag svim mladim metalcima  :biggrin:

#3 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2017 - 15:10

btw. u oglasu je pisalo, kao da ih je napravljeno samo 500-600komada, iša malo na youtube čut gitaru kad ono 10000 videa... ima bit da su svi koji je imaju snimili clip i objavili na YT  :biggrin:  :thumbup1:

#4 The Philosopher

The Philosopher
  • Members
  • 131 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2017 - 22:55

problem.je sta i esp prodajem vec godinu i ne ide

#5 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2017 - 07:20

a jbg nema svit novaca, pogotovo ovi šta sviranjem ne zarađuju... teško je za išta danas dobit cash... a i koliko vidim na oglasu boja je skidana s vrata, šta nije baš mala stvar kod prodaje instrumenta. ovi dio s lakiranjem mi isto nije baš najjasniji...meni osobno nebi smetalo ako sve ostalo štima i ako dobro zvuči, ali mnogi pate da su takve stvari oriđiđi... zato bi se na nešto takvo odlučija samo s instrumentom koji mislin zadržat... 

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.