Jump to content

Slika
- - - - -

odabir procesora

• Please log in to reply
5 odgovor(a) na ovu temu

#1 kreso58

kreso58
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 15 Srpanj 2017 - 20:37

pozdrav svima i unaprijed hvala na savjetima

sviram klasičnu gitaru 2.5godine

kupio sam si i električnu, iskreno, tek tolko da imam a bila je i dobra ponuda na njuškalu, radi se o modelu epiphone special 2

http://www.epiphone....Special-II.aspx

imao sam otprije pojačalo Crate TX15 

http://www.crateamps...x.php?prodID=25

tako da to sve skupa ponekad znam upaliti i malo svirati, ali iskreno, više volim klasičnu

e sad, htio bih u budućnosti još neke efekte (pogotovo nakon što je frend posudio pedalu za distorziju),  s obzirom na okolnosti - sviram isključivo doma, nemam sad $$$ da bacam na 3-4 pedale, nego bi htio all-in-one, a čini mi se da su ti procesori najbolja stvar

imate li neki prijedlog modela za mene? dakle gitaru sam platio 800kn, pojačalo 1400kn, čisto da znate red veličine. 

htio bih od efekata najpopularnije (delay, reverb, chorus, distorzija - to valjda svi imaju) + wah + looper 

ideje? živim u zagrebu i dosad sam kupovao u audipro i vrlo sam zadovoljan. ali sam otvoren i za varijantu njuškala...

eto hvala još jednom!

#2 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 15 Srpanj 2017 - 23:35

Pošto kupuješ u audio pro, idi tamo i probavaj multiefekte od zooma i digitecha, imaš ih u rasponu od 800 do 1500 kn, s wah-volumen pedalom i odaberi što ti paše .

#3 kreso58

kreso58
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2017 - 07:54

Pošto kupuješ u audio pro, idi tamo i probavaj multiefekte od zooma i digitecha, imaš ih u rasponu od 800 do 1500 kn, s wah-volumen pedalom i odaberi što ti paše .

hvala - to sam i ja vidio na njihovom webu, naravno - najbolje bi bilo da odem i probam

ne bi htio da ispadne kao reklama za audiopro, tj. otvoren sam i za druge solucije - druge trgovine / polovno 

ali taj cjenovni rang mi odgovara što mi je vrlo bitno... 

#4 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2017 - 12:08

Moj buraz prodaje boss me-25 u savršenom stanju pa javi se ako te zanima, ima kutiju i sve original što je s njim došlo, tražio bi 900kn, na kutiji još stoji cijena iz dućana 1879kn

#5 kreso58

kreso58
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 17 Srpanj 2017 - 08:12

Moj buraz prodaje boss me-25 u savršenom stanju pa javi se ako te zanima, ima kutiju i sve original što je s njim došlo, tražio bi 900kn, na kutiji još stoji cijena iz dućana 1879kn

hvala na informaciji - sad se tek informativno raspitujem, mislim da ću kupiti unutar iduća tri mjeseca pa ću te kontaktirati ukoliko budem zainteresiran za taj boss. jeste u Zagrebu? 

#6 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 17 Srpanj 2017 - 08:19

Da, u Zagrebu smo.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.