Jump to content

Slika
- - - - -

Violina Gewa Ideale 4/4

• Please log in to reply
2 odgovor(a) na ovu temu

#1 Monikaaa___

Monikaaa___
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 20 Lipanj 2017 - 19:58

Lijep pozdrav svima!

Idem još u glazbenu školu,završila sam četvrti sam razred (kasno sam počela....)

Sviram violinu,neku staru jadnu prelošu neku VS2,Boga pitaj odakle je (kupila sam je u početku preko njuškala i gadno sam se zeznula,a čovjek od kojeg sam kupila tu violinu nije se nikada više javio ni na mail,ni na broj telefona,slala sam mu čak direct poruke na Instagramu i Fb i ništa....)

Pošto sam na jesen peti razred,trebam doista neku bolju. Gledala sam po internetu Gewa Ideale violinu 

https://www.ekupi.hr...SET-327510.aspx pa me zanima kakva je kvaliteta ako netko zna i vrijedi li dati pare za nju? Ako možda još netko zna gdje se može kupiti sem preko Ekupija 

Gledala sam i Yamaha V7 violinu

https://www.google.h...=My8A9UZ20YmlJM:

Samo kod nje mi je probelm što doista nemam pojma gdje bi se mogla kupiti i ne znam koja joj je cijena?!

Ako netko ima za prodati 4/4 violinu,da nije neka preloša kineska slobodno neka mi se javi na mail: mylifestorym@gmail.com

Hvala unaprijed ako mi netko odgovori!! :)

#2 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9910 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2017 - 10:03

Zamoli profesora ili nekog tko se razumije u violine da ti pomogne u odabiru jer forumi i nečije subjektivno mišljenje ti ne mogu u tome pomoći, pogotovo ako namjeravaš se ozbiljnije baviti time . Sviram s profesionalcima, akademskim glazbenicima i njihovi instrumenti vrijede par tisuća eura, kvalitetni klasični instrumenti skupo koštaju pa ne znam koliko ozbiljno se misliš baviti glazbom, ako ti treba za povremeno sviranje i nisi izbirljiva možeš probati i ove u dućanima, ako ti nisu pretvrde i pristojno zvuče, go for it (idi na to) .

Recimo, jedna moja kolegica se bez problema može prebaciti sa skupe, kvalitetne violoine na električnu od 100 eura, ne znam kako bi ti podnijela malo lošiji instrument .

#3 Monikaaa___

Monikaaa___
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2017 - 15:50

Zamoli profesora ili nekog tko se razumije u violine da ti pomogne u odabiru jer forumi i nečije subjektivno mišljenje ti ne mogu u tome pomoći, pogotovo ako namjeravaš se ozbiljnije baviti time . Sviram s profesionalcima, akademskim glazbenicima i njihovi instrumenti vrijede par tisuća eura, kvalitetni klasični instrumenti skupo koštaju pa ne znam koliko ozbiljno se misliš baviti glazbom, ako ti treba za povremeno sviranje i nisi izbirljiva možeš probati i ove u dućanima, ako ti nisu pretvrde i pristojno zvuče, go for it (idi na to) .

Recimo, jedna moja kolegica se bez problema može prebaciti sa skupe, kvalitetne violoine na električnu od 100 eura, ne znam kako bi ti podnijela malo lošiji instrument .

Hvala ti na odgovoru! 

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.