Jump to content

Slika
- - - - -

Kralj lijeve trake

• Please log in to reply
15 odgovor(a) na ovu temu

#1 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 25 Svibanj 2017 - 17:23

Evo nešto novo radim, spot je visokobudžetan haha!

#2 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 25 Svibanj 2017 - 19:29

Super! Malo produkcije ( lektorirat par mjesta ) i to je to .. i malo manje svirat u drugom solu uzet koji dah ( mislim i inace da ti prirodnije lezi jazz nego blues ) , pod uvjetom da ovo nije krajnja ver pjesme .. ako je onda svejedno thumb up naravno !

#3 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 08:18

Dobro je... samo pevaljka ima malo muškobanjast glas..

#4 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 14:41

Super! Malo produkcije ( lektorirat par mjesta ) i to je to .. i malo manje svirat u drugom solu uzet koji dah ( mislim i inace da ti prirodnije lezi jazz nego blues ) , pod uvjetom da ovo nije krajnja ver pjesme .. ako je onda svejedno thumb up naravno !

Thanks!! :thumbup1:  Ma nije finalna verzija, al je dovoljno dobro da puknem na youtube :D

#5 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 14:41

Dobro je... samo pevaljka ima malo muškobanjast glas..

Nema nikakve pevaljke, ja pjevam :D

#6 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 14:44

znaci pevaljka je samo na spotu, za zavaravanje publike  :laugh:

#7 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 19:44

Nema nikakve pevaljke, ja pjevam :D

..znam, malo zeke :laugh: ..

#8 Ulduar

Ulduar
  • Members
  • 335 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2017 - 22:24

Tajice ti odlično pašu...

#9 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2017 - 07:53

Šteta za dobru pjesmu i gruv, vokal očajan i nerazgovjetan .I jedan solo je dovoljan, ako misliš na eter s time, ne davi gitarom .

#10 ZliPatak

ZliPatak
  • Members
  • 489 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2017 - 08:08

Dobra. Groove odličan, i vokal mi baš paše atmosferi, solo predugačak, ja bih ubacio el. klavir koji farba lagano na jednom kanalu i dobro radi sa basom i bubnjem u rupama gdje nema ritam gitare, a gitara na drugom, a za vrijeme solaže popunjava. Ovu ženu svakako ostavi u bilo kojoj varijanti, pa makar samo stajala i ništa ne radila.

#11 bepone

bepone
  • Members
  • 2059 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2017 - 13:28

oliver mandic junior

kako si se uspio iskontrolirat da je ispao tako kratak solo?? :D :D

#12 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2017 - 14:15

to je skracena verzija za radio

#13 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2017 - 20:36

oliver mandic junior

kako si se uspio iskontrolirat da je ispao tako kratak solo?? :D :D

Hahaha jebiga kad mi pojačalo dobro zvuči šteta je ne snimit "malo" duži solo  :thumbup1:  :thumbup1:  :biggrin:

Meni je vokal baš dobar, prvi put čujem da je nekome nerazgovjetan, pjesmu je čulo brat bratu 50 ljudi do sad.  :w00t:

Dobro ste me navukli na ovo sa pevaljkom, već sam se pitao "Zvučim li zbilja kao žena dok pjevam?"  :thumbup:

#14 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2017 - 10:55

Stvar je dobra :thumbup1:

Imaš par stvari u produkciji koje nisu dobre pa ću konstruktivno.

Bubanj- bio on tamniji, jako taman ili ne, treba biti najglasniji u snimci poslije vokala. sve ostalo šta se dodaje i šta boja je samu u višoj lagi pa ti se čini da je jače no samo bolje izlazi (tipa ako ćeš stavljat nekad klavijature, gitare koje farbaju ko kljave itd).

ritam gitara preglasna i zato ti je vokal muljav, no razloga ima barem 2.uvijek dva instrumenta u istoj lagi će oduzimat energiju snimci- moraš se odlučit koji je taj, gitara ili vokal Vokal sam može biti donja laga i da 'kao' šapuće al mora bit jasan, tu treba obratit pažnju šta i kako i gdje svira ta ritam gitara, koliko glasna te obratit pozornost kako se pjeva- . Ni meni to nije bilo jasno dok me kolege muzičari nisu upozorili/e. Usta treba baš otvarat bilo šta da pjevaš, donja vilica mora radit. možda ti ne čuješ u sebi to ali tada svi glasovi i tonovi sa svojim harmonicima izlaze lijepo vani. i dalje će biti recital i nekakvo govorno pjevanje al neće bit dojam ''mlitavi kurac'', oliver mandić i dino d. su to znali il im je neko reko. evo sad i ja kažem pa probaj, snimi jedno i drugo pa vidi šta se zbiva.

Sretno u radu, guštaj !

#15 sira

sira
  • Members
  • 4730 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2017 - 08:28

Vokal ti je malo utopljen, nije baš da bi reka da je nerazumljiv, iako se slažem da treba više otvarat usta kod pjevanja, ovako pomalo zvuči ko da pivaš priko kurca, iako i ovakav bi moga bit više in your face da si ga bolje pozicionira u odnosu na gitare, malo igranja s eq/comp bi ga izbacio više in your face, vidim da si panoramu koristija kod pjevanja za gitare, to mi daje i osječaj da si mixa na slušalicama jer je sve dosta razgovjetnije kad slušam na slušalicama nego kad slušam na monitorima

Sta se ostatka tiće, ja ne mislim da je bubanj pretih, taman mi je fino čist i prozračan da oblikuje atmosferu pisme, gitare mi isto nisu preglasne, po meni je samo bas koji ima fenomenalan zvuk malo preglasan, pa pojede headroom (jebate nisam zna da se ova riječ može smisleno upotrebit :D )

#16 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2017 - 08:42

HEDRUUUUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :w00t:

Al to se ne broji, ti si ga stvarno upotrijebio kako bi se trebalo

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.