Jump to content

Slika
- - - - -

Novi Vox AC-30 odluka

• Please log in to reply
61 odgovor(a) na ovu temu

#41 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2017 - 22:20

Ja vidim da je tebi zao da ga nisi uzeo pa nam se tu sad pravdas i sebi i nama :D .. salu na stranu , bolje pricekaj drugog kakvog , mozda i kakav stariji ispliva ;)

#42 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9957 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 00:11

Al si dokon za medalju :biggrin:!

Da napišem i tebi i ostalim dušebrižnicima.
Svi oko mene uključujući majstora koji održava pojačala muzičara i dvojicu poznatih gitarista su me odvraćali od ideje uzimanja tog Voxa, jedino sam ja bio za. Zapravo srce, razum je govorio ne.
Bilo kako bilo otišao sam kod čovek sa novcem u džepu da kupim pojačalo svestan da ću kasnije teško da ga se rešim bez obzira na cenu. Probam i TB kanal ne radi. Naravno ne uzmem pojačalo. Da li bi ste vi dušebrižnici uzeli neispravno pojačalo? Ja nisam bio dovoljnio lud da to uzmem, vas nijednog ne poznajem pa šta znam možda bi vi i uzeli!?

Ma to si ti umislio da ne radi, samo da ne daš pare, pravi sobni gitarist ne može imati samo jedno pojačalo !

#43 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 00:57

Al si dokon za medalju :biggrin:!

Normalno !

#44 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 11:28

Ja vidim da je tebi zao da ga nisi uzeo pa nam se tu sad pravdas i sebi i nama :D .. salu na stranu , bolje pricekaj drugog kakvog , mozda i kakav stariji ispliva ;)

Jeste, odlično si me razumeo! Pazi, ovo je praktično nov komad, a crkla lampa! Razmišljao sam u tom trenutku šta može da se očekuje u skoroj budućnosti, šta će sledeće da crkne, a i sam znaš da su lampe preko 100 e što bitno menja početnu cenu. Sa druge strane ne idu ni footswith niti futrola kao serijska oprema, kod Fendera to ide zajedno. Takođe koliko znam u sobi je gotovo neupotrebljiv. Bez obzira na sve razumne mane i dalje me grize crv i sinoć zamalo da odem po pojačalo, ali sam se uzdržao. Mladalačka želja je očigledno jaka kod mene. Opet, ispričao mi je drugar kako je kao dečak strahovito želeo železnicu. Kaže, krio je od žene i skupljao novac i na kraju kupio tu železnicu. Mislio je da će biti presrećan, ali nije kaže ni blizu osetio zadovoljstvo kakvo je mislio da hoće!

A što se tiče toga što neko reče da žalim da potrošim pare. Ne, nemam mnogo para i pazim na svaki euro, ali nikada u životu nisam žalio za parama koje sam potrošio za lično zadovoljstvo, posebno ne žalim za potrošeno u kafani, a tu sam ostavio zaista mnogo novca! Uvek žalim za parama koje bacim na automobil, posebno na godišnju registraciju, benzin i ostalo, loše sam obučen, obožavam crno vino i pijem ga skro svakodnevno, ali sada pijem jeftinija, uskraćujem sebi mnoge stvari, sve ređe idem na koncerte jer su karte sve skuplje itd.... ali za hobi mora da se nađe para koliko je moguće!

Evo malog bonusa sa Blues Deluxom pre par večeri u rukama mojih drugara:
https://soundcloud.c...-stajic/sound-1

#45 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7378 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 12:03

Zašto si onda uskraćuješ i tog Voxa ???  Vjeruj da sam ja još gore odjeven, vozim auto star 13 godina, kuća nema fasadu, tavan još nisam sredio, nemam na placu garažu niti sjenicu.... Ali imam ono što sam htjeo od opreme i baš me briga... Jedino ne želim štediti na djeci, sve ostalo me ne zanima... Jednom se živi i ne želim žaliti kao neki sa sedamdeset godina kako nisam ovo ili ono....

Naravno, nemoj me krivo shvatiti, to je samo moja životna teorija ali potrošiti novce u birtiji je meni ipak puno besmislenije nego si kupiti nešto što toliko dugo želiš... 

#46 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 14:49

SAVO mozes uzet i  Vox AC15 , odmah eliminiravas leđne probleme, mozes ga svirat di oces ionako 15w lampe je dovoljno manje vise svugdje za 100-200 ljudi pogotovo s glasnijim zvucnikom ,  lampi je manje i jeftiniji je i nemoj prodavat blues deluxa pase uz taj tvoj country djir ..al ako je ac30 bio neka smjesna cijena ala 500 eura ili slicno ja bi ga uzeo bio , puknuo unutra lampu i vozio dalje ..moze se s njim svirat i doma ko i svako drugo pojacalo s pedalama i radi odlicno ..

#47 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 21:55

Svaka kuća mora da ima jednog Voxa AC30  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: !!!

#48 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2017 - 23:18

Nes je puno smajlija :D

#49 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4359 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 00:04

ajd kad ste se zapeljali

jel tko svirao ac30 Brian May model?

jest da je kinez(kaže mi drug a ne to nije kina to je voxova tvornica u kini :biggrin: al ima budoge i jedan pot(šta me jako rajca i izgaram od želje da to probam(uzmem

kažu da ih je složeno svega 500 a po ovom šta čujem itekako obečava

hm a zakaj nema f86 kanal(lampu) pitaj boga :confused1:

#50 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 18:24

Svaka kuća mora da ima jednog Voxa AC30!

Ali po uslovom da u kući nema Fendera :biggrin:!

X5W0Pzx.jpg

#51 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 19:28

Cestitke :D

A nista, morat cu i ja onda po Vox AC30C2, kaj sad :) mota mi se po glavi vec neko vrijeme :D

#52 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 19:35

Evo i jednog i drugog,s tim da bio Vox u dogledno vrijeme mogao od kuće 

xeeihu.jpg

#53 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 20:48

Znao sam , kad vox zapili pod glavu jednostavno se ne moze protiv toga :D cestitke ! :)

#54 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 20:52

xeeihu.jpg

Koji to Vox ? Koji to Fender ? :D
Daj malo informacija :)

#55 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 20:57

Vox je ac 30 top boost iz sedamdesetih,..a Fender je twin reverb iz '73 100 w

#56 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 21:36

xeeihu.jpg

E taj Vox je pravi, ali nemam para za to nažalost.

#57 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9957 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2017 - 23:50

Čestitam, i savjet, nemoj piti jeftina vina, pij malo, pij dobro !

#58 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 23 Veljača 2017 - 10:33

Pa ne mogu nažalost. Nekada sam uvek u kući imao karton Postupa, a u kafanama pio isključivo Postup i Dingač u zavisnosti od hrane i crnogorski Vranac kao surogat ako ovoga nije bilo. Sada su Postup-Dingač-Plavac ovde reda 20-25 e za 0.75 flašu u najjeftinijoj varijanti, a Plavac Superior (Matuško) čak 200 e za flašu! Ima jeftinih italijanskih, španskih, čileanskih, makedonskih vina pa sam na to prešao. Nisu Bog zna šta, ali su pitka i pristojna. Šta da se radi, takav je život!

#59 sira

sira
  • Members
  • 4723 posts

Vrijeme objave: 26 Veljača 2017 - 10:27

Mora Matuško imat dobar motor zato je tako skupo :D

Ja nisam vinoljubac, al taj plavac mu je ko Vox AC30

#60 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 26 Veljača 2017 - 12:19

Baš sam nedavno dobio na poklon flašu Plavca i tako, bilo je lepo - dok je trajalo :wink:!

Slušaj, uveče prošetam psa, vratim se kući, uzmem malo kajmaka i šunke, sipam čašu vina i uzmem gitaru da tamburam. Joj što je lepo  :wink:!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.