Jump to content

Slika
- - - - -

IBANEZ PREMIUM BASS !!

• Please log in to reply
8 odgovor(a) na ovu temu

#1 Danger

Danger
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 14 Veljača 2017 - 14:29

Pozz. Evo da napisem svoje skromno mišljenje u vezi ove bass gitare i nadam se da ce jos netko nešto dodati u vezi ovih gitara. Danas sam napokon probao ovog Ibaneza u Bam musicu. Ja sam naprosto očaran. Ibanez Premuim 5 je zaista jedan prelijepi vrlo kvalitetan i ozbiljan instrument. Od izrade do lakoce sviranja te generalno do njegove male tezine a za zvuk nemam niti jednu zamjerku. Cisti kristalni ton sa puno opcija. Zaista vrhunski bass te nakon dugo vremena zaista nisam naisao na neki bass koji me ostavio bez daha kao ovaj Ibanez koji nikada nisam prakticirao iako je to cisti gazerski neutralni bass. Cijena mu bas i ne ide u korist oko 11.500 kn ali opasno sam se zaljubio i svasta mi se mota po glavi:)... Evo slobodno ako netko ima kakav dojam neka piše ... Hvalaa

#2 dejan-

dejan-
  • Members
  • 730 posts

Vrijeme objave: 15 Veljača 2017 - 23:23

Upravo sam išao škicnut malo o gitari...

Nisam probao ali ne sumnjam da nije vrhunski komad, od izrade do zvuka. Picajzle su ti japanci.

#3 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 07:04

moj dojam je da mi je čudno da je tebi čudno da ibanez za te pare ubija. taj price range ibaneza kad uzmeš u ruke mora biti stroj. da mu cijena ne ide u prilog... diskutabilno... dalo bi se pričati o cijeni na drugoj razini, ne znam jel se taj bas vanka više uopće i prodaje.

#4 Danger

Danger
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 09:20

Upravo sam išao škicnut malo o gitari...
Nisam probao ali ne sumnjam da nije vrhunski komad, od izrade do zvuka. Picajzle su ti japanci.

#5 Danger

Danger
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 09:21

Dejane zaista je vrhunski komad 😊.... Jedino sto Ibanez Premium nije Japan nego Indonesia....

#6 Bilbo

Bilbo
  • Members
  • 256 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 15:38

Ja imam Ibanez SR 3000 Prestige (Japanac) i stvarno je super spravica.

Začuđujuće tanak vrat, a opet podnosi i jaču tenziju žica. Jedino mi smeta što ima malo manje tijelo (kao većina Ibaneza), pa ga imam namjeru prodati, ali kod nas sve teško ide.

Inače zaista vrhunska izrada i zvuk. Nemam zamjerki (osim veličine tijela)

#7 Danger

Danger
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 16:17

Ma da SR serija ima malo manje tijelo za razliku od nekih drugih serija ali to je s jedne strane i plus sto se tezine tiče jer manje rame boli hehehe....

#8 Bilbo

Bilbo
  • Members
  • 256 posts

Vrijeme objave: 16 Veljača 2017 - 17:13

Istina, jako je lagan. U tom se dijelu ne bunim :)

#9 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7031 posts

Vrijeme objave: 03 Ožujak 2017 - 17:44

Dejane zaista je vrhunski komad .... Jedino sto Ibanez Premium nije Japan nego Indonesia....

Zajebo se, je. Al nebi se zvao premium i koštao koliko košta da iz Ibaneza to dobro ne prekontroliraju, znaš i sam.

Kad gledam gitare, za 4000-5000 kn Ibanezi kinezi (i rimuje se :biggrin: ) ubijaju.

I po meni jedna od bitnijih stavki kod ibaneza je da nema nikakve, odnosno jako su male oscilacije u kvaliteti istog modela gitare.

Ako probaj jedan primjerak, probao si sve. Dok kod nekih proizvođača to nije tako, i jako znaju varirati na kvaliteti kod istog modela.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.