Jump to content

Slika
- - - - -

Laura Cox

• Please log in to reply
47 odgovor(a) na ovu temu

#21 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 04 Travanj 2017 - 23:40

a jbt sta si ne amputira taj mali prst ocito joj smeta

#22 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 05:47

Ako se ne slažete s time, nemojte ni pokušati ulaziti u daljnju raspravu sa mnom

rm1cub.jpgrm1cub.jpgrm1cub.jpgrm1cub.jpgrm1cub.jpgrm1cub.jpgrm1cub.jpg

#23 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 06:03

Zaboravio si staviti najbolji video...

Cijelo vrijeme sam gledao samo gitaru

#24 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9959 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 11:53

Lažeš đubre !

#25 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 14:54

@Leslie Ne bi se složio s tobom

Ako se ne slažete s time, nemojte ni pokušati ulaziti u daljnju raspravu sa mnom, ali možete reći što vas nije kod nje dobro, a što je...

ondak dobro, nećemo ulaziti u raspravu :biggrin:

17796207_10210305694571777_7778917206152

#26 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 14:57

mene je najviše fascinirao glas kad je uletio, malo je ipak muškobanjasto dubok za tako devojče ...

#27 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 15:09

Može mi neko objasniti fasinaciju tom Coxicom? Vjerojatno sam nešto propustio pa ne kužim...ili sam previše omatorio...ili oglušio.... :confused1:

Ma ništa posebno, čoek ima malo lošiji ukus u muzici i ženama pa nas sljedovalo ...

Preživićemo mi to, drž se !

#28 Ulduar

Ulduar
  • Members
  • 334 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 16:17

Al' neće on preživit ...jerbo mu Coxica voli curićke... :biggrin:, ali kao što je sam rekao "nemojte ni pokušati ulaziti u daljnju raspravu sa mnom"...šta ćeš ...zaljubljenost je to...

#29 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 17:24

kad krešo popizdi .... miniraće kroksicu i lespol temu 2 u 1

ćek malo, možda mi nešto krivo radimo ... ak se on zacopao u malu i reko joj da je najjveći fan u hrvata, da radi promociju po forumima i skuplja joj sljedbu... a još ako bude predgrupa recimo...bonamasa i lara cox jer ova otkida na bonamasu---

jao  si ga nama...

ondaće i gitarplejer pisat o glazbenom forumu kao hrpi idiota...citiraćese gf priko guglo translejta i tek smo onda najebali jer to je usto ko kad bonamasa ide svirat friovce i bluz, ni d od duha.

totje to novo moderno doba, oniće poboljšat rokenrol i dati mu novu dimenziju tehničkog besmisla. ni šušta ni gušta

ali lara bi mogla uspit, bar ima srednjoškolska sola, kako neki reče, pače se povezat valjda s ovom mlajom populacijom, oni još nisu čuli rokenrol al znaju šta je sisa, to im je bliže sjećanje.

#30 markom

markom
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 17:52

Lažeš đubre !

A dobro..malo mi je pogled skrenuo i na dvosjed.

#31 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1148 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2017 - 19:46

Nisam se ja zaljubio, to se ne radi preko pixela dečki, to ste trebali već naučiti, in person se to događa... Ali dakako da bi volio imat curu poput Laure što je kod nas nemoguće naći jer ih 90% sluša Srbiju i Nacionale...
Nego ajte vi dečki veliki umjetnici, a nipošto komentatori, napravite hit s brojem pregleda kao jedan Laura Cox band video, dotad vam je bolje nekonstruktivne komentare ostaviti za sebe  :tongue_smilie:

#32 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7378 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 10:49

Nisam se ja zaljubio, to se ne radi preko pixela dečki, to ste trebali već naučiti, in person se to događa... Ali dakako da bi volio imat curu poput Laure što je kod nas nemoguće naći jer ih 90% sluša Srbiju i Nacionale...
Nego ajte vi dečki veliki umjetnici, a nipošto komentatori, napravite hit s brojem pregleda kao jedan Laura Cox band video, dotad vam je bolje nekonstruktivne komentare ostaviti za sebe  :tongue_smilie:

OVO podebljano je razlog zašto muški ne mogu nešto snimiti i imati toliko pregleda... 

#33 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 11:07

brojke followera su joj porazavajuce na soundcloudu ( di se ne moze gledat u dekolte jel ) u odnosu na recimo naseg BROJA 1 s glazbenog foruma :)

https://soundcloud.com/themonkbythesea

https://soundcloud.c...auracoxofficial

a ako cemo konstruktivno .. ova mi je i ljepsa i bolja i ljepse pjeva i vj ima vise pregleda  

#34 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1148 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 12:40

Pa Laura je svega dva videa imala s delkolteom, a daleko prije toga je skupljala hrpu pregleda tak da ne vrijedi to pravilo za sve...
A što se tiče teme, Laura svira svega 12 godina gitaru, tko od vas je nakon 12 godina sviranja (samouko) napravio toliko kao što je Laura?
Svi ovdje komentirate iz perspektive toga što je you tube gitarista s puno pregleda, tj. samo plus, ali u biti tek godinu dana svira s bendom, a 12 godina ukupno, malo konkretnog iskustva za razinu koju je dosegla i koliko još ima prostora i vremena (jer je mlada) da dosegne... Iz te perspektive nitko nije sagledao na njene današnje uradke koji su u ovom periodu iznad razine... U biti ona je tek zvijezda u usponu i stoga sam otvorio temu, a ne da se komentiraju stvari koje nisu dio ove teme i to od gitarista koji ne će nikada napraviti ono što je ona u 12 godina sviranja

#35 Dida Mraz

Dida Mraz
  • Members
  • 49 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 13:05

a ako cemo konstruktivno .. ova mi je i ljepsa i bolja i ljepse pjeva i vj ima vise pregleda 

meni je Jess također ljepša i bolja od Laure kad je u pitanju felacio...u tim trenucima skoro da se ne bi čulo njeno ultrazvučno tjeranje pasa u susjedstvu.

a sise su uvijek dobrodošle.

#36 Ulduar

Ulduar
  • Members
  • 334 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 13:27

Svira svega 12 godina gitaru? I to je kao malo? Pa Jimi je učio svirati gitaru cca 5 godina...

#37 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 14:59

Laura svira svega 12 godina gitaru

Ma da? Pa dobra je, zvuci ko da svira 2 godine

#38 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1148 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 19:20

Da, svi ste svirali s (1)2 godina (ili danas) bolje sa znanjem više tehnika od nje, plus za vas  :thumbup1: 
Kada mogu doći vas poslušati na nekom boljem festivalu?  :w00t:

#39 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 21:03

zena uziva i drago mi je zbog nje, neka joj .. i Inzaghi je bio goalgetter pa nek je i ona solo gitarista .. ritam gitarista joj je dobar , bar je u tempu i intonira

#40 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 06 Travanj 2017 - 23:48

Da, svi ste svirali s (1)2 godina (ili danas) bolje sa znanjem više tehnika od nje, plus za vas :thumbup1:
Kada mogu doći vas poslušati na nekom boljem festivalu? :w00t:

Jebiga mi nemamo cice

Btw sto puta radje bi slusao Axisa ili Leslija kak sviraju (isto zdravoseljacki rnr) nego nju

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.