Jump to content

Slika
* * * * * 3 votes

Vicevi

• Please log in to reply
3378 odgovor(a) na ovu temu

#1 grm

grm
  • Members
  • 1047 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 03:16

Vicevi!Znate da je Miso Kovac bio na operaciji?Vadili su mu Dalmaciju iz oka. http://javascript:emoticon(':lol:')http://javascript:emoticon(':lol:') http://javascript:emoticon(':lol:')EDIT: evo, da se zna cemu topic sluzi... :(

#2 grm

grm
  • Members
  • 1047 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 10:26

Slavonska kuharica - recept br. 1 Kupite prase. Popijte jednu rakiju. Stavite prase u pecnicu. Popijte još jednu rakiju. Stavite celzijuse na 375 pecnica. Popijte još 2 rakije casice. Upecite kljucnicu. Rakijte još jednu casicu. Prenite okrase. Rakijte još bocu jednu. Povi pilo na prase. Sipaj rakije jednu, ovu .... Pecite rakiju jos 4 sata. Izvadite pecnicu iz praseta. Ohladite da se prase priceka. Rakijino burence popijte. Isprasite sjece. Stolirajte na servis. Bogolite se mogu. Dotek bar i daj nalij jos jednu r...

#3 Dea

Dea
  • Members
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 13:22

Dođe Cigo kući i veli: "Djeco, danas je sretan dan! Danas je dan kad mijenjamo gaće! Ti sa njim, ti sa njim..."

#4 ivan-dj

ivan-dj
  • Members
  • 1166 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 13:26

Došao Mujo kod doktora da mu se požali:- Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopće ne uživa kad je guzim!- Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere... evo npr., pokušaj dovesti jednog crnca i nek' ti maše lepezom dok ti guziš!Mujo tako i napravi... Maše crnac, Mujo guzi, a Fata mrtva-hladna. U neka doba ustane Mujo i kaže crncu:- Hajde ti guzi, a ja ću mahati!I tako i bi. Razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludjela od uzbuđenja, kad će Mujo na to:- Vidiš kako se maše, pizda ti materina!

#5 ivan-dj

ivan-dj
  • Members
  • 1166 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 13:27

Uhvatili cetnici Albanca,dali mu kockicu da baca i kazu:Ako bacis od 1 do 5 koljemo te.A sta ako bacim 6?-pita Albanac.Pa bacas ponovo JEBOTEEEE.Došli predstavnici Coca-Cole Papi u Vatikan i kažu mu:-Papa dragi, imamo zamolbu; umjesno "kruh naš svagdašnji" u Oče Naš, jel možete staviti "Coca-Cola naša svagdašnja" za 1 milijun $?-Pa, ne bi se baš moglo, znate...-A za 5 miliujna $?-A, pa, ne znam baš, pa...-Evo, dragi Papa, naša zadnja ponuda: 10 milijuna $. Imamo li dogovor?Razmišlja Papa i okrene se svom službeniku:-Kad nam istječe ugovor s pekarom?

#6 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 13:37

Na engleskom, ali dobar!!!An very ugly woman walks into a shop with her two kids.Shopkeeper asks: -Are they twins?-No, they're not even alike. Why?-Well, I just can't believe that you got laid twice!

#7 ivan-dj

ivan-dj
  • Members
  • 1166 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 13:56

Na engleskom, ali dobar!!!An very ugly woman walks into a shop with her two kids.Shopkeeper asks: -Are they twins?-No, they're not even alike. Why?-Well, I just can't believe that you got laid twice!

tetak evo jedan samo za tebe :(što, tetak, napraviš kad ti dijete plače usred noći?..........Staviš još malo vazelina :( :( :( :)uf, ovaj je brutalan :(

#8 mulac

mulac
  • Members
  • 142 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:01

moram i ja jedan otrest....................................................................................................................................................................................Pita baba unuka: - Jel` sine, kako se zove onaj Nijemac Što nam krije stvari po kuÆi?Unuk odgovara: - Alzheimer, baba, Alzheimer...

#9 Sir Drinkalot

Sir Drinkalot
  • Members
  • 2102 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:07

tetak evo jedan samo za tebe :(što, tetak, napraviš kad ti dijete plače usred noći?..........Staviš još malo vazelina :( :( :( :)uf, ovaj je brutalan :(

u kume ovaj je....... (ne znam bili se smijao ili zgražao)

#10 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7023 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:28

Jel zna tko kako pokapaju muzičare?-naliju ih u grob. ;D

#11 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:39

Uh, ovaj ulazi u prvih 5 brutalnih!!!

#12 3vilP

3vilP
  • Members
  • 456 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:40

Bracanin kupuje kartu za utakmicu Hajduk-Dinamo i daje 30 kuna. Prodavacica: "Gospodine, karta je 60 kuna." "U redu je, ja navijam za Hajduk, gledat cu samo njih."Imao jedan Amerikanac curu Wendy i kako ju je silno volio, dao si je istetovirati njeno ime na penisu. I tako od on u jedan dan u javni wc, baci pogled na crnca u obavljanju male nuzde, i vidi da i na njegovom penisu pise nesto slicno W...y. Znatizeljno ga upita: "I tebi se cura zove Wendy?" "Ne, to pise Welcome to Jamaica and have a nice holiday." Sto bi se dogodilo kad bi buhe svijetlile kao krijesnice? Albanac bi izgledao kao bozicno drvce. A da Hercegovcima svijetle oci? Zagreb bi izgledao kao Las Vegas.

#13 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:41

Imao jedan Amerikanac curu Wendy i kako ju je silno volio, dao si je istetovirati njeno ime na penisu. I tako od on u jedan dan u javni wc, baci pogled na crnca u obavljanju male nuzde, i vidi da i na njegovom penisu pise nesto slicno W...y. Znatizeljno ga upita: "I tebi se cura zove Wendy?" "Ne, to pise Welcome to Jamaica and have a nice holiday."

Hahahahaha!

#14 Ivor

Ivor
  • Members
  • 463 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:45

Dođe čovjek navečer u kafić i vidi dvije zgodne cure kako sjede za šankom. Malo zastane, uzme pištolj, upuca jednu i priđe drugoj pa je upita:- A što tako lijepa dama radi noćas sama? Love ustaše partizane i nakon nekog vremena partizani se skriju u bunar.Nedugo zatim dolaze tri ustaše i pitaju se gdje su nestali partizani.Prvi kaže: Da nisu u šumi?Jeka iz bunara: Da nisu u šumi?Drugi kaže: Da nisu u kuruzi?Jeka iz bunara: Da nisu u kuruzi?Napokon treći kaže:A da nisu možda u bunaru?Jeka iz bunara:A da nisu možda u kuruzi? Američka učiteljica predstavlja novog učenika Shakira Suzukija (Japanca) i počinje ispitivati.UČITELJICA: Tko je rekao : Sloboda ili smrt! ?SUZUKI: Patrick Henry 1775. u Philadelphiji!UČITELJICA: Bravo, Suzuki! A tko je rekao : Država je narod i kao takva nikad ne smije umrijeti! ?SUZUKI: Abraham Lincon, 1863 u Washingtonu.UČITELJICA: Sramite se. Suzuki je Japanac pa bolje pozna američku povijest od vas.UČENIK: J...te se, posrani Japanci.UČITELJICA: Tko je to rekao?SUZUKI: Američki general MacArthur na Guadalcanalu 1942.(razred u tišini, u pozadini se čuje)UČENIK: Puši ku...!UČITELJICA: Sad je kraj! Tko je to rekao?SUZUKI: Bill Clinton Monici Lewinsky, Oval Office 1997. , Washington.UČENIK: Suzuki je s*anje!SUZUKI: Valentino Rossi u Rio de Janieru na moto Grand-Prixu u Brazilu, 2002.(ulazi ravnatelj, totalni kaos u razredu)RAVNATELJ: Ovakav kaos još nisam vidio u životu!SUZUKI: Hrvatski premijer ministru financija, predstavljanje državnog proračuna, Zagreb. Osude muju na robiju. Stave ga u celiju s robijasem od 100 kila misica. Kaze ovaj Muji:- Dodji, mali, da se malo igramo ... mame i tate. Biraj sto ces biti.Razmislja Muja i skonta da je bezbolnije biti tataMujo:- Tata!Robijas:- Dodji, tata, popusiti mami!

#15 Knopfler

Knopfler
  • Members
  • 337 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:50

Došla TV novinarka na selo kod jednog čobana i pita ga:"Barba, koji je vaš najsretniji dan u životu?""Pa, jednom nam se izgubila ovca, tražili smo je tri dana i tri noći a kad smo je našli, cilo selo ju je pojebalo!"Novinarka zbunjena, pa ga pita koji mu je drugi najsretniji dan u životu:"Oooo, jednom nam se izgubila krava, tražili smo je tri dana i tri noći a kad smo je našli, cilo selo ju je pojebalo!" Novinarka očajna: "A barba, a koji vam je najtužniji u životu?""a jednom sam se ja izgubio..."

#16 Sir Drinkalot

Sir Drinkalot
  • Members
  • 2102 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 14:53

Došla TV novinarka na selo kod jednog čobana i pita ga:"Barba, koji je vaš najsretniji dan u životu?""Pa, jednom nam se izgubila ovca, tražili smo je tri dana i tri noći a kad smo je našli, cilo selo ju je pojebalo!"Novinarka zbunjena, pa ga pita koji mu je drugi najsretniji dan u životu:"Oooo, jednom nam se izgubila krava, tražili smo je tri dana i tri noći a kad smo je našli, cilo selo ju je pojebalo!" Novinarka očajna: "A barba, a koji vam je najtužniji u životu?""a jednom sam se ja izgubio..."

E ovaj je star ali zaaaaakoooon

#17 Klejton

Klejton
  • Members
  • 1130 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 15:08

70-e godine, vrijeme Hladnog rata... dolazi savjetnik predsjedniku SAD-a i kaze: "Gospodine predsjednice, Rusi su poceli farbati Mjesec u crveno!" Kaze predsjednik: "Neka samo farbaju, nema problema..."Dodje savjetnik nakon par tjedana i kaze: "Predsjednice, Rusi su pola Mjeseca pofarbali u crveno!" Kaze predsjednik: "Neka, pricekat cemo jos malo..."Vrati se opet savjetnik nakon par tjedana: "Gospodine, Rusi su cijeli Mjesec obojali u crveno! Sto da radimo?!" Kaze predsjednik: "Odlicno! Posaljite astronaute na Mjesec sa bijelom bojom da napisu gore 'Coca-Cola' " ;Ddrugi je iza ovog linka, makar ga vec dobar dio foruma zna ;Dhttp://www.glazbeni-...10429#msg310429

#18 Klejton

Klejton
  • Members
  • 1130 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 15:11

ajde jos jedan kad me ide...Za vrijeme Hladnog rata Amerikanci su htjeli napraviti kemijsku olovku koja ce biti sposobna pisati u bestezinskom stanju, u svim mogucim uvjetima. Utrosili su 12 godina i deset milijardi dolara da ju konsturiraju da bi omogucili svojim astronautima da pisu u svemiru.Rusi su svojim kozmonautima dali obicne olovke. ;D

#19 Guybrush

Guybrush
  • Members
  • 954 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 15:19

Završe stari iskusni mornar i Claudia Schiffer na pustom otoku poslije brodoloma.I sad, oće mornar jebat Claudiu Schiffer al neda ona njemu nikako.Nagovara ju on tjedan dana, dva tjedna i ona napokon popusti.Pojebu se oni i svidjelo se to Claudiji, oće ona svaki dan po 15 puta.Nakon mjesec dana, dolazi ona mornaru: Dragi ajde danas još nismo idemo! Kaže mornar: Ma daj, pusti me, neda mi se! Veli ova pak: Ali daj molim te molim te! Ovaj veli: Ma nema šanse! Kaže ona pak: Ma sve ću dragi napraviti molim te sve sve samo me poševi! Mornar: Zar sve? Ona: Ma apsoutno sve! Kaže on njoj: Dobro, ajde uzmi ovaj slamnati šešir, stavi si ga na glavu i prikelji si ove umjetne brkove.Ova ga gleda čudno al svejedno ga posluša, nije mogla izdržat.Kaže on njoj: Aj sjedni do mene.Ova sjedne.-Odi malo bliže! Ova se približi. Nagne se mornar i veli:Stari e jebote, jebal sam Claudiu Schiffer! ;D

#20 Dea

Dea
  • Members
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2006 - 15:26

ajde jos jedan kad me ide...Za vrijeme Hladnog rata Amerikanci su htjeli napraviti kemijsku olovku koja ce biti sposobna pisati u bestezinskom stanju, u svim mogucim uvjetima. Utrosili su 12 godina i deset milijardi dolara da ju konsturiraju da bi omogucili svojim astronautima da pisu u svemiru.Rusi su svojim kozmonautima dali obicne olovke. ;D

to nije vic, to je stvarni događaj :(

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.