Jump to content

Slika
- - - - -

Lampaš combo

• Please log in to reply
51 odgovor(a) na ovu temu

#21 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 12:58

itekako... samo šta je u mene glava i 4x12 box, a ne combo... ali iman twinga pa mi lako stane u auto :001_wub: 
čak stane i par gitara u kuferima, pedalboard, stalci i sl.
dakle preporuka... kupi TWINGA, pa je lako za pojačalo  :biggrin:

da, ko i m 323, obore se stražnji sicevi?

#22 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 13:20

ma izvanka pari kutija šibica s onim ogavnim svitlima, a unutra mista ko da si u mercedesu... pogotovo na suvozačevu mistu... a sa zadnjim sicem moš šta te volja... ovisi šta ti triba (mista za suvozače, veći portapak ili extra veliki portapak (za prevoz stoke krupnog zuba i divljači)).
šalu nastranu, ENGLa nisan mislija preporučit iz razloga šta mi je to pojačao karakterno baš onako za rock i heavy iako ima i on super combo modela koji se daju nać polovni za pristojne pare (ispod navedenih 6000kn)

#23 Gizo

Gizo
  • Members
  • 1131 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 13:25

LANEY IRONHART!

DŽDŽDŽDŽD

#24 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 13:29

http://www.njuskalo....-oglas-19621308
S ovim pojačalom ti treba samo gitara i kabel. Ima sve, gaina na tone, građeno vrhunski, sound mrak koji god da okreneš svi su dobri, solo na foot sw. cijena je iznad tvog budžeta no malo razmisli, koje god da kupiš pojačalo ziher ti treba jedan kvalitetan booster ili još neka dždždž pedala itd. Naravno da sam pročitao da ti je limit 6 kkn no ajmo reći da je premala razlika u cijeni u odnosu na ono što dobijaš.

meni recimo mesa ne lezi nikako, koju god sam probao ne pase mi taj USA debeo zvuk , tako da me recimo potrefi mesa meni bi trebo neki wampler pinnacle ili nesto da mi ju pomarashalli malo , recimo bez pedala bi mogao prezivjet na jcm 2/3 kanalnim marshallima tako da nemos rec uz ovo pojacalo ti ne trebaju pedale a uz bilo koje drugo ce ti trebat ..uvijek je najbitnije i pod 1 opredjelenje jel si za USA ili British zvuk ( neovisno o parama i kolko sta kosta , recimo hipotetski da sad imam viska ja bi dao 20000 kn za pravog plexija prije nego za pravu mesu 10 ) , al posto mi ne treba ni jedno ni drugo 18w tmb klon mi je sasvim dovoljan :)
I za hi hain , meni opet marshall.
https://m.youtube.co...h?v=-Ey52hi9gQM

#25 DUD

DUD
  • Members
  • 1174 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 13:49

meni recimo mesa ne lezi nikako, koju god sam probao ne pase mi taj USA debeo zvuk , tako da me recimo potrefi mesa meni bi trebo neki wampler pinnacle ili nesto da mi ju pomarashalli malo , recimo bez pedala bi mogao prezivjet na jcm 2/3 kanalnim marshallima tako da nemos rec uz ovo pojacalo ti ne trebaju pedale a uz bilo koje drugo ce ti trebat ..uvijek je najbitnije i pod 1 opredjelenje jel si za USA ili British zvuk ( neovisno o parama i kolko sta kosta , recimo hipotetski da sad imam viska ja bi dao 20000 kn za pravog plexija prije nego za pravu mesu 10 ) , al posto mi ne treba ni jedno ni drugo 18w tmb klon mi je sasvim dovoljan :)
I za hi hain , meni opet marshall.
https://m.youtube.co...h?v=-Ey52hi9gQM

U pravu si, no to je već stvar ukusa, a mislim da je ovu temu otvorio Kizo, tako da uopće nije bitno koje pojačalo paše tebi :)

#26 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 14:08

U pravu si, no to je već stvar ukusa, a mislim da je ovu temu otvorio Kizo, tako da uopće nije bitno koje pojačalo paše tebi :)

apsolutno , zbog njega i pisemo , u svakom slucaju s 6000 kn moze svasta , a vec kad planira potrosit pare sto se tice zvuka najbitnije mu je da zna sta oce , a i ako ne zna bas to je isto ok , nije lose ni isprobat na malo duzi rok par pojacala , to ce se sigurno i desit jer se taj put mora proc , bitno da je kvaliteta pa se uvijek moze i prodat i zamjenit itd . A ja se uvijek malo zanesem kad su u pitanju marshalli pa zato klip link itd :D

#27 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 14:20

Meni je odlična kombinacija klon 18W TMB ili JTM45 šta imam sa Wampler Triple Wreckom, ubojit sound ;)

I to na bend glasnoći i okruženju :D Leslie ;) a i u kućnoj atmosferi :D

#28 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2016 - 22:15

Ma to fino otfrljiš doma da padaju gobleni sa zidova.

Dole s Goblenima !

#29 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9958 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2016 - 04:40

Dolje Marshall !

Moro sam, nisam nikad !

#30 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2016 - 16:01

orange ostaje ipak za sada :biggrin: :w00t:

#31 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2016 - 16:02

Jel cujes ti taj drajv na tom pojacalu ? :D strava od sounda :)

#32 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2016 - 17:59

Ma odlican je, bas me iznenadio ful :)

#33 Labrys

Labrys
  • Members
  • 2135 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 11:49

neznam koju gitaru imaš i kakav sound voliš al mene je do sad od svih živih comba koja san prova Bugera 6262 najviše oduševila za žešću mjuzu... dakle ima 2x12" zvučnika i snage ko u priči, reverb, drive je pun i mesnat i baš piva, a bome ga ima ko u priči! doduše svira san Schectera koji je mahagonij i ima aktivne Blackoutse... mislim da novo čak i nije toliko skupo... da opet kupujem pojačalo ona bi bila moj izbor! možda su ljudi skeptični zbog imena, ali prika mi je ima već godinama u prostoriji koju renta bendovima za prove i dosad je jedino na njoj minja lampe (koje su potrošna roba). savjetujem da je probaš ako imaš di...
a ako bi baš tija potrošit novce uzea bi Peavey 6505+

Mene je isto bugera 6262 ugodno iznenadila. Ocekiva san nesto beringerasto al cin san odrija prvi ton, osmijeh se pojavio na mom licu.
Ja cak nisan ni proba drive sa pojacala. Mene je clean kanal odusevija. I odlicno se slaze s drivemasterom...
Ne sican se da mi je strat avri '62 ikad tako dobro zvuca a iman ga 17 godina. I jos san ga nekoliko godina prije toga vreba i nagovara bivseg vlasnika da mi ga proda...
Jedino ne znan koliko je to pojacalce pouzdano. Bokunic san skeptican, a s druge strane, ne znam nikoga ko je imao problem s njim...

#34 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 12:40

a eno, u Šolaje u prostoru već svira godinama i nikad ništa nije minja osim lampi! jbg uvik moš naletit na minu... znam slučajeva di su se Mese vraćale po 4-5 puta na servisiranje, srića pa su bile nove i pod garancijom :)

#35 DUD

DUD
  • Members
  • 1174 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 19:24

a eno, u Šolaje u prostoru već svira godinama i nikad ništa nije minja osim lampi! jbg uvik moš naletit na minu... znam slučajeva di su se Mese vraćale po 4-5 puta na servisiranje, srića pa su bile nove i pod garancijom :)

Moj colega sa posla kupio novi BMW 5 i dva puta ga već vuklo u servis, isto pod garancijom, a ja vozim opela i u osam godina ništa nije riknulo :)

#36 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7378 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 19:49

E jebji ga... Kad smo već kod BMW-a... moj lega ima peticu iz 2002.g. (prvi vlasnik), dizelaš, nešto više od pola miliona kilometara i nikada nije imao ni namanji kvar. Ali, ide redovno u ovlašteni servis i to je to... 

A usput, i kod mene Opel već 13 godina star i isto nemam problema... 

#37 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 20:59

Taman ja gledam tu seriju uzet, koji je 318 ili 320 ? :D

#38 Dida Mraz

Dida Mraz
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 21:30

Moj colega sa posla kupio novi BMW 5 i dva puta ga već vuklo u servis, isto pod garancijom, a ja vozim opela i u osam godina ništa nije riknulo :)

bolje 3 godine u bemveju nego 8 u škod.. u opelu!!
bolje biciklom na kurve nego mercedesom na posao!

#39 Dida Mraz

Dida Mraz
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 21:33

Taman ja gledam tu seriju uzet, koji je 318 ili 320 ? :D

jok, to su stari modeli do 2000. novi su Mazda 6.

#40 DUD

DUD
  • Members
  • 1174 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2016 - 21:47

kao što rekoh, i ja bi vozio bemburu al nemam para za to, isto je i sa bugerom ;)

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.