Jump to content

Slika
- - - - -

Framus bas gitara

• Please log in to reply
3 odgovor(a) na ovu temu

#1 Matija Puljar

Matija Puljar
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2016 - 14:50

Jel netko čuo za framus bas gitare? Imam doma jednu ali trenutno nije u funkciji za svirku, kakva su razmisljanja o takvoj bas gitari? 

#2 sira

sira
  • Members
  • 4730 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2016 - 21:10

https://en.wikipedia.org/wiki/Framus

Nekad cjenjena firma, nestala davno, danas je reinkarnirana pod Warwickom, nisam nikad ima u ruci da bi moga nešto pametno reć

#3 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2016 - 22:01

Svira san onako u prolazu sto bi se reklo neki stari poluakusticni framus. Vratina, tvrdo, neodrzavano, zujavo, neprikladno, al zakon hehe. Neman pojma objektivno bas, samo su mi zabavni ti semiholovkuracpalac basevi. U svakon slucaju bolji je bija od neke talijanske kopije tog djira u direktnoj usporedbi

#4 vec

vec
  • Members
  • 307 posts

Vrijeme objave: 27 Ožujak 2016 - 20:27

Svojevremeno sam imo svirku u Gospiću s nekim od svojih bivših bendova i na tonskoj je na scenu došo neki deda s nekim odrpanim, koda je prelakiran u neku mat crnu boju, jazz basom.., iz daljine sam mislio neki frender.., kad čovjek počeo rokat a sound ispo ko iz mog Warwicka.., osto sam paf.., ugl, radi se o Framus Jazz basu, prastarom, ima sve, i serijski broj, original pupove, aktivnu elektroniku.., i još k tome broj 4!!! Znam samo da čovjeku Cats radu set up, da bas zvuči mrak, definitivno bolje od bilo kojeg Jazz basa kojeg sam dotad što čuo, što svirao i volio bih ga se dokopat! Ugl, Framus postoji (!!!), to je matična firma kojoj pripada Warwick, firma kaj proizvodi vrlo cijenjene bas gitare, a Framusw se kao takav već zadnjih ohoho godina bazira na izradu skupih i vrhunskih gitara! 

Dakle, probaj složit tu gitaru, a ak ti se ne da, javi se, možda se da kaj dogovorit :D

P.S naravno, treba uzet u obzir da su i te gitare znali dost kopirat :/

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.