Jump to content

Slika
- - - - -

kutije za pedale

• Please log in to reply
5 odgovor(a) na ovu temu

#1 Hagstrom

Hagstrom
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2016 - 06:26

Gledao sam malo sheme raznih drive pedala i vidim da su vrlo jednostavne. S obzirom da sam tehničar za elektroniku i inžinjer elektrotehnike, to mi je trivijalno izraditi. E sad me zanima gdje povoljno nabaviti kutije, po mogućnosti ofarbane s rupama za konektore, switcheve i potove? Konkretno, napravio bih Crunch box, za početak. Ima za kupit gotovih, kvalitetnih, tvornički rađenih tiskanih pločica. Dijelovi nisu problem.

#2 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7383 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2016 - 15:37

Electronic centar ali koliko znam nisu ofarbane. Cifre su oko 80kn. Rupe bušiš sam, to barem nije problem a ako već ideš na Crunch Box odmah mu izvuci onaj Presence pot van jel je praktičnije. 

#3 Hagstrom

Hagstrom
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2016 - 02:16

I mislio sam napraviti varijantu s vanjskim presence potom. Btw gdje je taj Electronic centar?

#4 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 07 Veljača 2016 - 11:52

Ako pricamo o Zagrebu, imas u Tratinskoj ulici jedan

#5 imbra fx

imbra fx
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 07 Veljača 2016 - 12:54

Na ovoj stranici imaš skoro sve za kupit, od dijelova do kutija  http://www.taydaelectronics.com/

http://www.taydaelec...enclosures.html

I preporučam ti ak budeš na toj stranici kupoval kutije da si kupiš 125B jer unutra taman stane 9V baterija

Kod nas su sve cijene dvaput i čak triput skuplje za te stvari, a roba s tayde dođe u prosjeku 14 dana

#6 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 08 Veljača 2016 - 07:45

Ima i u chipoteke !

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.