Jump to content

Slika
- - - - -

GK Mb115 ili Eden Nemesis NC 320 2x12?

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 JFfunky

JFfunky
  • Members
  • 12 posts

Vrijeme objave: 26 Rujan 2015 - 00:56

bok ljudi. treba mi savjet oko dvojbe između ova dva pojačala....ako je neko imao kakva iskustva sa njima. kvaliteta izrade, realna snaga tih watta...bilo što bi moglo pomoći pri izboru. sviram u komercijalnom bendu, zabavnog karaktera vecinom, nisam izbirljiv, no ne bih se htio zaletit. 

#2 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 26 Rujan 2015 - 10:02

totalno različit zvuk, gk je oštriji, eden je nešto "topliji", a i da se nešto više izvući s njim, al gk bolje reže. o kvaliteti ovog gk možda neko zna nešto više, što se tiče nemesisa vidim da ih gaze uredno i dobri su. mislin da su ti oba dovoljno glasna, samo izbor tu ovisi o tome što tebi treba. nemesis ima 2x12, ovaj 15, gabariti, težina... sve to igra ulogu ako ti treba radno kljuse. pretpostavljan da si to gleda ona dva na njuškalu. u pravilu ganjaš ono što je u boljem stanju.

edena san svira više puta, zanimljiv amp, mi smo ga stavljali na gitarijadama svim bandovima, izdržljivo đubre. gk je više moj đir, al moraš probati, meni se nije svidija zvuk kad ga moraš malo pojačati jer onda normalno i nema neku definiciju u dubokima. mada ako nemaš ostatak banda glasan... ne znam, meni gk dobro reže i izlazi van, al navika san na zvuk njihovih boljih serija tako da...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.