Jump to content

Slika
- - - - -

Thomastik flats i znojenje

• Please log in to reply
3 odgovor(a) na ovu temu

#1 Durlore

Durlore
  • Members
  • 349 posts

Vrijeme objave: 23 Rujan 2015 - 18:35

Evo jednog čudnog problema haha, naime bas koji sam si priuštio došao je sa Thomastik flatsicama, inače su mi string of choice bile godinama DR lo riders. Flats su divota za svirati, mekane, predivne, sound malo meni nedefiniran ali je prevagnulo to što je osječaj pod prstima nenadmašiv.

Dolazimo do problema koji se eto nakon 10 nastupa desio. Skačem, lud sam, znoji piva iz mene i kako to sve ide i jebene glatke žice u kombinaciji sa znojem jednostavno previše klize (govorim o desnoj ruci). Nikada do sada mi to baš nije došlo do tolikog izražaja ali ja sam jednostavno osječao da lošije udaram žice i da mi to klizanje jednostavno smeta, je to uobičajeni problem povezan jednostavno sa  navikom sviranja ili sam eto ja poseban, jer ozbiljno razmišljam kupit DR i mirna Bosna, u tom slučaju odmah nudim i Thomastik na prodaju u pola cijene zainteresiranima, ili u zamjenu za set DR lo ridersica.

;) Valjda nisam jedini kvragu....

#2 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9972 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2015 - 04:55

Uzmi one stick flatwound žice .

#3 Durlore

Durlore
  • Members
  • 349 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2015 - 06:46

Uzmi one stick flatwound žice .

E vidis, sta pomaze to ? Nisam uopce na ti sa flatsicama jer ih nisam nikada bas preferirao. 

#4 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 07 Listopad 2015 - 09:06

nista cudno,pogotovo ako se znojis - thomastic su malo "klizavije" od drugih flatwounds zica, imaju i nisku tenziju.

malo off,primjetio sam na zadnjem setu svojih flats da je d'addario olabavio chromes takodje (Ili je taj set izasao takav). volio sam chromes bas zbog tenzije i blagog zapinjanja,ovaj set je tako labav da sam ih skinuo poslije 3 svirke. :thumbdown:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.