Jump to content

Slika
- - - - -

Drugo Izdanje

• Please log in to reply
111 odgovor(a) na ovu temu

#1 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 07 Rujan 2015 - 14:56

Drugo Izdanje je bend koji svira isključivo EX-Yu covere samo s mrvicu više muda. Dolazimo iz Solina (predgrađe Splita) i postojimo službeno 9 miseci. Početnu postavu benda čine 3 člana: Leo Bakić (vokal, gitara), Nikola Jurjević-Škopinić (vokal, bas) i Josip Goreta (bubanj). Odsvirali smo jednu jedinu svirku i nedugo nakon toga, basist izlazi iz benda, što nam donosi probleme i puna 4 mjeseca pilanja svih živih oko sebe ko ima veze s hard rockom, heavy metalom i opčenito  muzikom da nam pomogne nać nekog da uskoči i da se rad i svirke nastave. Nažalost, ne nalazimo nikog zainteresiranog... 
Ipak spas u zadnji čas...u bend dolazi novi basist, Joško Bakić s kojim od sutra kreću prove i mislim da se vrlo brzo može očekivat i nekakav nastup. Do tada evo par linkova, pa bacite oko/uvo ako vas zanima:

Youtube: https://www.youtube....Eiz3xkSQ/videos

Facebook: https://www.facebook.com/drugoizdanje

12002990_1025918880775484_62755250488674

#2 Kiki_72

Kiki_72
  • Members
  • 1486 posts

Vrijeme objave: 07 Rujan 2015 - 16:49

,,,

#3 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2015 - 07:14

!!!

#4 Kiki_72

Kiki_72
  • Members
  • 1486 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2015 - 13:53

Ma napisal sam nesto, al sam obrisao... Vezano uz basiste... Nije bitno...
Dobro derete, samo naprijed...

#5 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2015 - 14:11

nema ništa, samo tri točkice  :crying: 

#6 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 08:54

crno-bijelo izdanje  :cool: 
11167806_857619290940622_876115285663843

#7 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 08:55

i jedna u boji  :biggrin: 
11188458_857619644273920_914273422270528

#8 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 09:40

Super ste po onim videima što sam gledao/slušao, baš imate pun zvuk, a samo trio je u pitanju. Još kad vidim da i vokalno prašite i više nego solidno.. mora da je basist zlata vrijedio!

#9 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 10:50

ajde drago mi je da vam se sve skupa u globalu sviđa! moran reć da nam je ovo bila prva svirka, meni prvi put u životu da san izaša prid ljude i piva, pa tako i prvi live kao gitarist-vokal  :cursing: 
a basist je stvarno bija dobar... svira onoliko koliko triba, piva bekove, piva lead na par pisama... samo eto, vidiš po nečijim postupcima koliko mu to nešto znači i koliko mu je napeto... 
danas svi nešto kukaju a niko neće da sidne i uvati se nečega malo ozbiljnije, pa čak i kad mu se sve servira... ako ti možeš sredit prostor kompletno ga opremit za sviranje i snimanje, nabavit cili razglas, mokrofone, light, efekte za mixer, kompresore, ustupiš čoviku bas pojačalo jer nema svoje, nađeš u dva dana 8 mista na kojima možeš svirke radit za skroz pristojne novce (osobno mi lova nikad nije bila toliko bitna, jer bi onda svira pireve a ne se žilija sa rokijom i bija uvik u debelom minusu, ali razumin i ljude koji žele od glazbe i zaradit koju kunu) itd. onda je za očekivat da taj neko kome je sve servirano bar neki minimalan trud i volju pokaže.

ti budi tonac, menadžer, vokal, gitarist a ja ću bit _________(dopunite sami)  :thumbup1:

#10 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 11:50

A štaš, meni se čini da ljudi najmanje volje imaju kad dobiju sve na servirano. Onda u biti i ne cijene tuđi trud jer ga sami nisu iskusili pa ga ne mogu ni "mjeriti". Nije to to kad nekoga moraš stalno ili goniti ili moliti, to vrijedi inače za sve sfere života. Šteta, al eto nadam se da ćete ubrzo i sa novim basistom opet prosvirati jer mi se stvarno svidilo ono što čujem. Btw, logo je premoćan, stari kazić sa minigunovima :)

#11 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 12:12

radiš to sve za dobrobit benda, ne isključivo zbog pojedinca zabušanta... ali slažem se s tim da se ljudi jako brzo naviknu na to gotovanstvo! bilo bi me sram gledat nekog ko se toliko trudi oko nečeg u čemu smo skupa, a da san ja bolikurčina koju triba vuć za rukav i itekako bi cijenija to šta mi je omogućeno, pogotovo ako se radi o nečem šta toliko volim.

nadam se i ja da će se  ovo napokon riješit i krenit ponovo s ozbiljnim radom i probama, a valjalo bi i koju svirku opali  :thumbup1:

#12 varichello

varichello
  • Members
  • 3571 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 14:59

ajde drago mi je da vam se sve skupa u globalu sviđa! moran reć da nam je ovo bila prva svirka, meni prvi put u životu da san izaša prid ljude i piva, pa tako i prvi live kao gitarist-vokal  :cursing: 
a basist je stvarno bija dobar... svira onoliko koliko triba, piva bekove, piva lead na par pisama... samo eto, vidiš po nečijim postupcima koliko mu to nešto znači i koliko mu je napeto... 
danas svi nešto kukaju a niko neće da sidne i uvati se nečega malo ozbiljnije, pa čak i kad mu se sve servira... ako ti možeš sredit prostor kompletno ga opremit za sviranje i snimanje, nabavit cili razglas, mokrofone, light, efekte za mixer, kompresore, ustupiš čoviku bas pojačalo jer nema svoje, nađeš u dva dana 8 mista na kojima možeš svirke radit za skroz pristojne novce (osobno mi lova nikad nije bila toliko bitna, jer bi onda svira pireve a ne se žilija sa rokijom i bija uvik u debelom minusu, ali razumin i ljude koji žele od glazbe i zaradit koju kunu) itd. onda je za očekivat da taj neko kome je sve servirano bar neki minimalan trud i volju pokaže.

ti budi tonac, menadžer, vokal, gitarist a ja ću bit _________(dopunite sami)  :thumbup1:

Kolega, puno prolivene žući. A zakurac.

Doće neki basist već, mladi ste i bogami ima tu mesa...nije sama kost.

Ne sjekiraj se i samo naprid :thumbup1:

#13 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2015 - 15:16

a nadam se da će tako bit... bubnjar i ja smo napravili sve šta je u našoj moći po tom pitanju, dalje je sve stvar sriće i igra živaca kad će X tip naletit   :glare:

#14 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 17 Listopad 2015 - 11:55

od utorka se radu s bendom priključuje klavijaturist, koji osim šta svira još i piva lead i backove.... :w00t: 

#15 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 08:40

Evo jedna snimka s probe u proširenom sastavu  :biggrin:

Drugo izdanje - Ratne igre (Kerber Cover)

https://youtu.be/egjWOQgHXT0

#16 varichello

varichello
  • Members
  • 3571 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 10:20

Respektabilna ekipa :thumbup1:

#17 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 10:56

lik koji nam je doša svirat kljave nije baš bija u istom filmu pa nam se zahvalija i pozdravija nas... izgleda da je očekiva malo mekšu svirku i drugačiji repertoar  :blushing: 
i tako se bendu prije 2 tjedna priključia Domo, koji mi je uvik bija ljudina i zajebant, a s druge strane odličan muzičar. stvarno san prezadovoljan svirkom i atmosferom koja vlada na probama, jer kad sve to štima, čovik odma dobije dodatnu motivaciju i jedva čeka svaku slijedeću probu (bar je kod mene tako :biggrin: )!
po svoj prilici ćemo 22.12. imat svirku u prostoru pa navrni ako budeš od volje  :thumbup1:

#18 varichello

varichello
  • Members
  • 3571 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 11:04

Dobri ste dobri!

22.12. usrid utorka?

Utorkon su mi probe pa vjerovatno poslin probe stižem :thumbup1:

Ja sa Prevailom bilježim prvi javni nastup ove subote u Osmopičkoga ilitiga Oktopusija...redaljka sa 3 benda.

#19 Tortex

Tortex
  • Members
  • 348 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 11:21

mislim da će dosta rano počet pošto je radni dan... najvjerovatnije 21:00h ka i prošli put

jesu sva 3 benda autorska?

#20 varichello

varichello
  • Members
  • 3571 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2015 - 11:27

ako počne oko 21h moga bi onda doć poslušat. samo nemojte bit preglasni jer dolazin sa probe metal benda :-)))

Jedan je Bezdan. oni sviraju i tribjut tu doors, a imaju i svoje pisme pa ne znan...

drugi su neki mladi pankeri DNK, vjerovatno samo svoje sviraju. i mi. mi ćemo opalit 2 obrade. pa sve u kurac :-)))

ajd živijo!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.