Jump to content

Slika
- - - - -

Ibanez BTB555 vs. Ibanez SR1000 vs. Yamaha BB425X

• Please log in to reply
90 odgovor(a) na ovu temu

#81 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 29 Rujan 2015 - 23:06

amen! goni ga... znan ja te šeme da je neko preprodavač i ovo, ono, ok sve u redu, znan i ja s preprodavačima poslovat, al ovo je bilmez kojen triba kosti prisložiti. taj bas da iole valja u skladu s oglasom otiša bi odma. mrtva majko za tolko cv ode praktički... meksiko bi otiša odma da nije neko sranje u ciloj priči

#82 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 30 Rujan 2015 - 07:39

ma...  :blush: 

#83 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2015 - 13:07

Evo iman potrebu napisat nešto, pošto san vas ispizdija sve u ovom topicu,  objavit da san na kraju kupia nešto skroz peto... 
Ibanez Roadstar II Deluxe RB924... 83. godište i moran priznat da sam oduševljen vratom i opčenito izradom,a bogami i zvukom... stanje - tvorničko, nove žice! čak sam i original kufer dobio s njim i sve to za nevjerovatnih 3000kn!!!
stariji je od mene 6 godina a definitivno je u boljem stanju  :biggrin: 
evo i slika s neta (njegova slika iz oglasa)

IBANEZ-ROADSTAR-DELUXE-RB924-1983-GOD---

#84 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2015 - 13:45

Ja nešto ružnije nisan vidija otkad je Razija Mujanović igrala sa Jedinstvon iz Tuzle na Gripama!

#85 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2015 - 15:53

bila je to ljubav na prvi pogled čim san ga ugleda na njuškalu, jer sam inače slab na natural i burst finishe kod instrumenata... samo u tom trenutku cijena je definitivno bila iznad mojih mogučnosti inije mi bilo na kraj pameti da ću na kraju, od svih baseva koje san gleda i proučava, baš njega uzet...

#86 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7029 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2015 - 21:46

Skroz druga priča, ali to bi odprilike bio i moj izbor. :thumbup1:

#87 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 04 Studeni 2015 - 08:29

e bogati, nisi ni ti lud :-))

#88 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 04 Studeni 2015 - 09:35

a eto, dosta ljudi (s foruma i van foruma) mi je savjetovalo squiere koji su bili cca 2500kn (bez kufera) a budimo realni squier koliko god dobar bio nije neki instrument... pričam o ovim novijim serijama, stare legendarne nisan ima prilike probat, pa neman šta reć na tu temu, ali osim njih san proba par baseva, ima par gitara, proba tuđih gitara i ka sve to pristojno zvuči, ali jednostavno kad je uzmeš u ruku nije to to...
i onda kontam, zašto ne dat par stoja više i uzet instrument koji je 83. bia top model, dakle raritet u ludilo stanju, izgleda mi mrak, dobijem s njim i kufer, nove žice...na cilom netu nisan naša niti jedno slovo da ljudi govore loše o tim basevima. ko ga ima ne prodaje ga, a ko ga je proda, plače za njim ili ga je opet kupija  :biggrin: 
i onda kad sve to skupa sagledaš da važeš između made in japan stroja i made in china pokušaja kopije fendera, za približno iste novce, definitivno san se odlučija za ovu varijantu i stvarno san pre pre zadovoljan... ko god ga je proba pa je na guzicu kako leži u ruci i zvuči (čak i  onako usuvo, bez pojačala)  :thumbup1: 
al eto, naš svit biži od starih instrumenata i gleda na njih ka na nekakve škovace. iman yamahu i kramera s kraja 80tih, ibanez chorus i flanger pedale s početka 80tih, tama superstar bubanj iz '76. (prva serija), evo sad i bas iz '83. i mogu vam reć da san oduševljen sa svim navedenim i nikad ništa na njima nije zakazalo otkad je u mom vlasništvu.  za nove instrumente nažalost nemogu reć to isto...  :thumbdown: 

#89 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 04 Studeni 2015 - 10:58

Kad neko kaže "stari instrument", ljudima krenu konotacije staro, isluženo, ruvinano, novije je bolje itd...

Ovi novi instrumenti šta se vrte oko 2000-2500-3000kn (kineski Fenderovi pokušaji) su odlični konfekcijski instrumenti...sviraj par godina i bacaj..ili nosi u Metković na maraton lađa ka vesla ili ih daj u ASK-a da mladi vježbaju bacanje kladiva.

Sad dosta, ne vadi nan više mast i ne izazivaj osjećaje ljubomore, krivice i tako to :-)))

Daj malo slika, koji zvučni zapis ako može i to.

#90 Tortex

Tortex
  • Members
  • 361 posts

Vrijeme objave: 04 Studeni 2015 - 11:13

a nije ni da je sve novo daska, ali u globalu tržište drže jeftine stvari... zato u cilom splitu nemaš u dućanu za probat gitaru skuplju od 5000kn

hhh... može, kad uvatim vrimena pa ga makar poslikam ... jedino neznam, nisam odavno aktivan na forumu, vidim da se više nemože uploadat slike a ni audio fileove direkt na forum nego treba negdi drugo pa linkat... dođi do prostora pa ćemo snimit štagod  :cool: 
aj aj dat ću ti i da se slikaš s njim  :biggrin:

#91 torrente

torrente
  • Members
  • 206 posts

Vrijeme objave: 04 Studeni 2015 - 15:18

Prekrasan je bas, i ja sam ga gledao na Njuškalu, uživaj u njemu ;-)

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.