Jump to content

Slika
- - - - -

2 sola trebam, nudim 100kn

• Please log in to reply
26 odgovor(a) na ovu temu

#1 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 20 Lipanj 2015 - 13:58

bok
zanima me 2 sola iz ove pjesme https://www.youtube....h?v=LrMLt9bMd_I
0:15-0:51
 2:39-3:14
zainteresirani u inbox

#2 Trilithon

Trilithon
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 20 Lipanj 2015 - 17:58

sry, al nitko ti to neće radit za 100kn

#3 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9910 posts

Vrijeme objave: 20 Lipanj 2015 - 23:06

Kako plaćaš, imaš paypal ?

#4 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 14:35

moze paypal

#5 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 14:36

sry, al nitko ti to neće radit za 100kn

ne bi ja ponudio ni 100 kn , jedan lik radi besplatno, a ovdje ljudi traze pare a da ne garantiraju da ce to sto platis bit novaca vrijedno

ima jedan decko sto radi tabove za guitar pro , al mi se vise nejavlja , mozda me odjebo, ako nekom treba besplatni tab i to 100 originalan nek pokusa kod njega ,

#6 Immortalis

Immortalis
  • Members
  • 825 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 18:00

Pitam se zasto...

#7 Trilithon

Trilithon
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 19:10

ne bi ja ponudio ni 100 kn , jedan lik radi besplatno, a ovdje ljudi traze pare a da ne garantiraju da ce to sto platis bit novaca vrijedno

ima jedan decko sto radi tabove za guitar pro , al mi se vise nejavlja , mozda me odjebo, ako nekom treba besplatni tab i to 100 originalan nek pokusa kod njega ,

Kolko para, toliko muzike. Evo ja ti mogu napravit besplatno.

#8 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 19:42

Decko, nabavi kazetofon ili gramofon i skini s ploce ili kazete , rewind/forward rewind/forward.. .. Kad skines prvih 1000 minuta muzike tako bit ces moc ce se rec gitarista ;) .. I onda kad ti neko ponudi 100 kn za 2 sola da mu skines samo ce ti se usne razvuc u smjesak :) .. Inace cjenik ucenja gitare je na crno ovako susjedima minimalno 50 kn /sat za pocetak..Za dva sola koja nikad nisi cuo cca treba 2 sata vremena da poslusas zapamtis skines.. Plus 2 sata za to snimit, izrezat aplodat picke m plus moras imat kameru, snimac nekakav, gitaru opremu komp itd, plus se drkat s tobom kako ovo kako ono sta sad je sigurno to ovako jel mogu ja ipak onako u kojem je to tonalitetu koja ljestvica itd.. I nemos skinut solo a da ne skidas cijelu pjesmu jer je to besmisleno ..imas kolegu Mannus-a na snimkama on cini mi se ima strpljenja i definitivno je dobar covjek pa ga zamoli da ti to skine jednom ako mu se bude dalo .. Vj da neces trebat platit tih 100 kn jer svakom tko zna svirat je to uvredljiva cifra..al moja preporuka je da ucis svirat sve i svasta dok ne dodjes na nivo da nemas potrebu druge pitat da ti nesto skinu.

#9 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 23:01

tek sad sam posluso o cemu se radi...snimim ti ja nesto kroz par dana kad nadjem vremena i tu okacim...besplatno ;)

#10 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9910 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2015 - 23:31

Axis, solo je pizdarija, pisat tab e to je poso !

#11 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 05:20

necu ja pisat nikakav tab , ni za 500 kn , a bome necu ni solo skidat :biggrin:

#12 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 08:45

Uhvati se basa. Prije ces nesto pojebat.

#13 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 18:25

nije glazba za mene

Uhvati se basa. Prije ces nesto pojebat.

promasio sam galaksiju

#14 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 18:26

Pitam se zasto...

dogovorio sam se s njim , mozda cak besplatno napise , uvijek nema vremena a nije mi hiča tako da super

#15 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 18:36

Decko, nabavi kazetofon ili gramofon i skini s ploce ili kazete , rewind/forward rewind/forward.. .. Kad skines prvih 1000 minuta muzike tako bit ces moc ce se rec gitarista ;) .. I onda kad ti neko ponudi 100 kn za 2 sola da mu skines samo ce ti se usne razvuc u smjesak :) .. Inace cjenik ucenja gitare je na crno ovako susjedima minimalno 50 kn /sat za pocetak..Za dva sola koja nikad nisi cuo cca treba 2 sata vremena da poslusas zapamtis skines.. Plus 2 sata za to snimit, izrezat aplodat picke m plus moras imat kameru, snimac nekakav, gitaru opremu komp itd, plus se drkat s tobom kako ovo kako ono sta sad je sigurno to ovako jel mogu ja ipak onako u kojem je to tonalitetu koja ljestvica itd.. I nemos skinut solo a da ne skidas cijelu pjesmu jer je to besmisleno ..imas kolegu Mannus-a na snimkama on cini mi se ima strpljenja i definitivno je dobar covjek pa ga zamoli da ti to skine jednom ako mu se bude dalo .. Vj da neces trebat platit tih 100 kn jer svakom tko zna svirat je to uvredljiva cifra..al moja preporuka je da ucis svirat sve i svasta dok ne dodjes na nivo da nemas potrebu druge pitat da ti nesto skinu.

sto znaci rewind/forward rewind/forward mozes pojasnit.

sto se tice tabova imas jedan program gdje se mogu pisat  tablature vrlo lagano bez tipkanja i zajebancija ,

meni netreba zvučni zapis

a kamoli video

svi vi glumite neke glazbenike , neznas ko je veci od koga,

a kad treba napisat jedan solo onda da vidis filozofije 

magistar do magistra

#16 Štefić Nikola

Štefić Nikola
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 18:37

Kolko para, toliko muzike. Evo ja ti mogu napravit besplatno.

napravi pa posalji

#17 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2015 - 23:08

sto znaci rewind/forward rewind/forward mozes pojasnit.

sto se tice tabova imas jedan program gdje se mogu pisat  tablature vrlo lagano bez tipkanja i zajebancija ,

meni netreba zvučni zapis

a kamoli video

svi vi glumite neke glazbenike , neznas ko je veci od koga,

a kad treba napisat jedan solo onda da vidis filozofije 

magistar do magistra

ja ne glumim nista , ja cu ti pokazat i objasnit kako se to radi s ovakvim pjesmama kakvu si ti stavio da zelis naucit..ovdje na ovoj temi ..s videom

sto se tice tablatura , nikad nisam sviro prema tablaturama ni skido pomucu njih tako da ti oko njih ne mogu pomoc

rewind/forward - poco svirat gitaru 1992g s 11g nisam imo komp ni internet i sve sto sam skido skido  sam s kazete na uho ( ( negdje 1994g nakon 2g sviranja po 4-5 sati dnevno posto sam sposoban skidat sola i bilo sta manje vise na uho )
, to ti je izgledalo pustis prvih 10 sekundi sultans of swing, pamtis sto se svira i trazis na gitari dok ne nadjes,, kad nadjes opet poslusas kazetu jel to to ili nije to to , kad je to to onda ides na sljedecih deset sekudi i tako dalje ..

$_35.JPG

Cassette.jpg

16944355-finger-pushing-play-button-on-a

#18 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 23 Lipanj 2015 - 07:20

stari kasetaš iz doma invalida.

#19 Ulduar

Ulduar
  • Members
  • 322 posts

Vrijeme objave: 23 Lipanj 2015 - 11:11

Ček malo...stvarno postoje ljudi na ovom forumu koji ne znaju što znači "rewind/forward"...? :crying:

Onda im valjda treba i objasniti da je REW skraćeno za Rewind, a FF skraćeno za Fast Forward inače će i dalje imati upitnik iznad glave...

#20 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 23 Lipanj 2015 - 13:13

e jebaji ga sad...a što znači Rewind...Re-wind...to neka Replika vjetra...???

a od fast, poznam samo food...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.