Jump to content

Slika
- - - - -

Nedolazak Leslia na forum: dno glazbenika ili ne?!

• Please log in to reply
151 odgovor(a) na ovu temu

#41 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 13:56

On je čovjek od pedala, i to bossovih, magneti mu nešto ne idu.

#42 rudek

rudek
  • Members
  • 1372 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 13:56

1000 čega ?

ako POKLANJAM, kaj misliš, čega?

btw. poklonjeno

#43 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 16:00

Sledge sad je ura da pitan , ti si ovako od pikapa.. jesi imao kad ili sviro Leslijeve pikape, sto mislis o njima ako jesi ?

Nisam imao, svirao jesam na svojoj opremi. Nije loše ali me nije "taklo" Podsjetilo me na neke DiMarzie koji su mi sa manje sviđali od ostalih. Istinabog, možda bio malo pristran kad sam znao da su njegovi!:lol:

#44 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 16:04

On je čovjek od pedala, i to bossovih, magneti mu nešto ne idu.

Idu, idu, otkad nosim magnetnu narukvicu dr. Teissa sa himalajskim kristalima tibetanskih redovnika i štimam gitaru na 432 Hz sve gitare držim kraj otvorenog penđera bez ikakvih posljedica po zdravlje komšija!

#45 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 19:33

Nisam imao, svirao jesam na svojoj opremi. Nije loše ali me nije "taklo" Podsjetilo me na neke DiMarzie koji su mi sa manje sviđali od ostalih. Istinabog, možda bio malo pristran kad sam znao da su njegovi!:lol:

haha koji diplomatski odgovor :D

#46 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4359 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 19:41

(bože oprosti al moram)

pa čovijek je i više nego iskren(realan) i lijepo kaže da ne isključuje mogučnost  pristranost(odbojnosti)i glede vikleraša prema kojem gaji animozitet

#47 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 20:31

Niti gajim animozitet prema nekom ovdje niti su mi potrebni bilo kakvi "diplomatski odgovori" za složiti u jednoj rečenici točno ono šta mislim, svidjelo se to nekome ili ne. :) Bila bi grehota sa uvijenim diplomatskim odgovorima protratit taj talent! :lol:

#48 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 20:36

haha koji diplomatski odgovor :D

A čuj, mogao sam ti u obliku pitijskog odgovora samo okačiti jedan YouTube klip, što je nekim mutavim članovima ovdje uobičajen način komunikacije.

#49 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4359 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 20:48

mislih na "stečeni" animozitet a ne nešto drugo(ono ja jedno, netko drugo, pa te malo pošaljem u k..c, pa ti mene i tako(svatimo osobno što nije dobro opčenito a kamoli komunikacijom u virtualno-imaginarnom svijetu koliko god bilo stvarno i u ljudskom oličju

(ode i ovo kvragu, koji me k..c gonio da uopće pogledam

#50 Shokre741

Shokre741
  • Members
  • 137 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 20:54

I ti si mazohista ko i ja. Nemrem vjerovat kolko puta sam otvoril GF samo da vidim jel ga ko počistil.

#51 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 22:40

Niti gajim animozitet prema nekom ovdje niti su mi potrebni bilo kakvi "diplomatski odgovori" za složiti u jednoj rečenici točno ono šta mislim, svidjelo se to nekome ili ne. :) Bila bi grehota sa uvijenim diplomatskim odgovorima protratit taj talent! :lol:

apsolutno..zato te i cijene ljudi oni koji te cijene tu medju kojima sam i ja jer kazes ono sta mislis ...jes da imas i manu kada skuzis da si mislio krivo i dalje ostanes pri svom stavu iako znas da je kriv a i volis se kacit bzvze...al to je sad nesto drugo ..objektivno Leslie je velicina sto se tice pravljenja i popravaka instrumenata i motanja pikapa, kao sto je Bepone velicina sto se tice gradnje pojacala, uz naravno jos ljudi koji su na forumu ili su bili a odlicni su u onom sto rade ili neki i ne rade toliko ali imaju znanja ( Taske, Donald, Holy Fire, Frus, Fenderman, Steinway, Sledge Hammer, customguitar, Uncle Hendrix itd. ) ...e sad tu je steta sta se je dosta karaktera i egoa i osobnih interesa takodje umjesalo umjesto medjusobnog respecta...a i zasicenje ...a forum je naglo opao od redizajna i propadanja oglasnika...anyway..ovo je u stvari osvrt a ne kvotanje

#52 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 23:26

E a recimo kad pogledaš na te velike forumaše/majstore/znalce za koje je kao šteta šta su otišli- oni sami se nisu trpili međusobno! Ne da je bilo neslaganja u mišljenu, brate mrzili su se ko pasi! :D Ne svi, naravno... ali to je onda paradoks jeli? Steinway nije mogao smisliti Leslija jer ga Lesli nije dovoljno respektirao, Lesli nije mogao smisliti Stenwaya jer je bio zadrti desničar u kojem je vidio latentnog fašistu. :lol: Onda je Stainwaya banalo a on se više nije htio ni vratiti na ovaj bezbožnički forum. :biggrin:
Onda je Nick bio autoritet ali se ni on ni Lesli nisu trpili i redovito se pljuckali. U toj pljuvačnici Nick je uvjek ispadao budala jer nije mogao sastavit koherentan post i izbjeći dvadesetak smajlija i isto toliko uskličnika. Onda mu je dokurčilo pa je i on otišao! :lol:
Onda oni Radulović... Isto neka sranja, pritužbe, mjehurići u laku a on u Makedoniji što ti dođe kao da je u Afganistanu za rješavanje reklamacija... pa i njemu dokurčilo pa i on otišao.

Pa šta je sad nedavno bilo sa onim Taskeom, i tamo neki pokolj bio :D

#53 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 23:35

tocno .. jbg kad smo Balkanci :biggrin:

#54 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 04:42

Tako ti je to s gitaristima i lutjerima. :biggrin:

#55 mana-kamarad

mana-kamarad
  • Members
  • 345 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 06:07

Svi su super dok ih se hvali

#56 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 06:08

Al ljudi, Leslie radi sad neku opaku gitaru, stvarno bude bila bomba :D vidio ja to na fejsu ...

Bez zajebancije, zna složit Les Paula ... mada bi oduvijek htio probat jednog LPa od Taskea, baš me zanima kak to radi

#57 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 07:48

Svi bi vi meni bas svirali.

#58 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 07:55

Leslievo trenutno nepisanje po forumu ne znači da forum propada, to se događa iz drugih razloga, a i ova tema to dokazuje. Većina (preostalih) očigledno nema ništa konstruktivno da napiše pa se bavimo potpuno perifernim stvarima. Neka svako od nas načne neku dobru i interesantnu temu pa će biti i čitalaca i komentarisanja.

Apropo Lesliea mogu da kažem da mi je lično simpatičan, u najvećem broju slučajeva veoma interesantan i koristan. Njegova tema o pickupima je sjajna i tu je svako mogao poprilično da nauči. Čovek ima znanje koje nesebično deli sa svima. Blate ga jedino oni koji nemaju ni jedan promil njegovog znanja, oni drugi ga poštuju i cene.
Kako je bilo pitanja o njegovim pickupima reći ću kako sam probao više kompleta leslie pickupa, ali i Tomasovih i imam svoje mišljenje o tome, ali ga neću deliti.

#59 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4359 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 11:18

evo došao je

#60 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4359 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2015 - 11:20

pa otišao

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.