Jump to content

Slika
- - - - -

Nedolazak Leslia na forum: dno glazbenika ili ne?!

• Please log in to reply
151 odgovor(a) na ovu temu

#21 OziK'oZmaj

OziK'oZmaj
  • Members
  • 188 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 11:39

Samo ću konstatirat da se ovaj forum totalno srozao, ne mislim zbog odlaska Leslieja, već ukupno gledajući u zadnjih godinu-dvije nisam naišao niti na jednu konstruktivnu raspravu. Većinom se radi o glupiranju pojedinih ljudi koji su ovaj forum totalno sjebali... Eto, toliko od mene. Pozdrav!

Gle frajeru, pričaj za sebe, ja sam si zahvaljujući ovom forumu nabavio više putovnica i sad imam uspješnu firmu u Belgiji i Kanadi, pa sam se obogatio, a imam i offshore račun.
Ponekad kad gledam te putovnice zaboravim i sam da su krivotvorene i zabrijem si da sam Nizozemac.

#22 nix_gibby

nix_gibby
  • Members
  • 193 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 12:25

:lol: :lol: :lol: Baš sam pogledao i vidim da si '90. godište, tako da mi se ne obraćaš sa "gle frajeru". Ostatak posta mi govori da se radi o čistom sarkazmu, ako sam dovoljno inteligentan. Ali opet govorim, mislim da je upravo ovakvih postova najviše u zadnjih godinu dvije... Jebiga...

#23 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 12:47

Ja vidim jako puno zajebancije, al kad god sam nešto trebao ekipa je bila vrlo uslužna i pomogla. :)

#24 Mosha

Mosha
  • Members
  • 634 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 13:44

Ja vidim jako puno zajebancije, al kad god sam nešto trebao ekipa je bila vrlo uslužna i pomogla. :)

Ako me pamćenje ne vara, baš gospodin o kome je reč u ovoj temi Leslie je pljuvao po Bugeri V22 samo tako, što znači da je time i tebe lično ponižavao zato što si kupio to pojačalo a ne njegovo hvaljeno bljuz juniorče. Uslužno do mojega da prostite! Zato ja tog Leslija ne cenim ni 1%. Njemu su dobri bili samo oni koji su KOD NJEGA kupovali ručno motane pikape za fensi skupocene custom lespolove i njegova ručno lemljena pojačala, a eventualno je iz čiste zlobe naivčine navlačio na skupocena Fender sobna pojačala od 15W jer je to po njemu i njegovim pajtosima dovoljno za "stejdž".

A veruj na reč, kada se jedan njegov pajtos (koji se i sam ovde oglašavao da je 15W i previše i da on ne može da podnese glasna pojačala, trt mrt i td.) pojavio na malenom klubskom stejdžu, trojica su mu vukla Marshall bos 4x12 na kome je nalepio Marshall glavurdžu od 50W i nabio Fendera u nj. Došlo mi da se popnem na binu, opsujem mu mamu folirantsku, i pitam ga koga je celo vreme zamlaćivao na Glazbenom Forumu i pravio budalom? Znači, drugima na forumu savetuje da kupe 15W Blues Junior jer je to dovoljno za stejdž, a on neće na njemu da svira već cepa maršala od min. 50W i box sa četiri dvanaestice? Ti onda nakon ovoga poštuj njihovo pisanje na ovom forumu koje ne vredi ni kao ispišana mokraća nakon popijenog piva.

#25 OziK'oZmaj

OziK'oZmaj
  • Members
  • 188 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 13:46

Zajebancija ne škodi, što više ona je sigurno i razlog zašto je ikada community foruma bio na dobrom glasu. Meni iskreno ne smeta zajebancija nimalo i ovim putem ju potičem, ali kako ima puno glazbenika, pa je dojam da je puno konkurencije, a manjak materijalne dobiti i slave, onda se zna dogodit da netko još mlad i neiskvaren pita nešto naivnije pa mu ekipa ne odgovori nego liječi svoje frustracije na njemu.

#26 Mosha

Mosha
  • Members
  • 634 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 13:56

ali kako ima puno glazbenika, pa je dojam da je puno konkurencije, a manjak materijalne dobiti i slave, onda se zna dogodit da netko još mlad i neiskvaren pita nešto naivnije pa mu ekipa ne odgovori nego liječi svoje frustracije na njemu.

Amin!!!

Dodati treba još to da novopridošlom članu uvek svi predlože da kupi nešto što i oni sami nikada ne bi pokupovali. Ili pedale ručni rad (koje oni nemaju) ili malena sobna pojačala u koja treba još toliko uložiti u "custom" prepravke tj popularno nazvanim: modovanje, ili bzv. gitare, i onda ti lepo dodji na forum da te jebu (da prostite) frustrirani muzičari do mojega.

#27 OziK'oZmaj

OziK'oZmaj
  • Members
  • 188 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 14:13

Ha! a čuj, postoji hrpetina opreme, dokazane, nedokazane, dobre i loše. Svi koji prodaju nešto čega se žele riješiti uvaljuju kako god znaju. Sad ima puno review-a na netu i vjeruješ kome procjeniš da vjeruješ. Ali ono pravo znanje i osjećaj za opremu što je dobro što je loše se dobiva iskustvom, trebaš stalno dolazit u doticaj i proučavat opremu, a to znači ponekad i nabaviti nešto što ti ne paše i ne sviđa ti se, da opipaš zašto je taj komad opreme loš, ne odgovara ili slično.
Jedino da, lova je uvijek problem. Ali cilj je da ti vjeruješ svojoj procjeni na kraju. Ili slijedi upute nekog kom vjeruješ.

#28 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 14:36

Mosha, falio si ceo fudbal. Ja od kad sam došao na forum, dosta sam toga novoga otkrio, čak i naučio. A to čak i od kolege Leslija. 

Ako me pamćenje ne vara, baš gospodin o kome je reč u ovoj temi Leslie je pljuvao po Bugeri V22 samo tako, što znači da je time i tebe lično ponižavao zato što si kupio to pojačalo a ne njegovo hvaljeno bljuz juniorče.

Ne razumijem kakve veze ima to što se čovjeku eto ne sviđa moje pojačalo. Šta je trebao reć ''jeeebeno kolega'' a misli da je pojačalo smeće? Kakve su to fantazije? Nisam došao ovdje da me se tepa nego da otkrivam i naučim što se da, dok se još ima šta.

#29 knjiga

knjiga
  • Members
  • 2046 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 15:06

Sigurno je pokrenuo obrt s lažnim pasošima visoke kvalitete...

#30 Dean's wood guitars

Dean's wood guitars
  • Members
  • 1477 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 15:39

Sigurno je pokrenuo obrt s lažnim pasošima visoke kvalitete...

Što su lažni ???

Shit.....

#31 dejan-

dejan-
  • Members
  • 729 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 17:48

Ala jebote. Ja pokrenuo temu da vidim šta se desilo sa likom koji je ovdje svakodnevno visio, kad opet svađa. Smirite se, skužili smo da ga nema i tema može pod ključ. U stvari, idem prvo modat pojačalo, kupit pasoš i stavit link sa jutuba.

#32 rudek

rudek
  • Members
  • 1372 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 18:03

poklanjam vlasniku mercedesa repaša

img00100201201011739.jpg

#33 rudek

rudek
  • Members
  • 1372 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 18:05

poklanjam ribiču mušičaru

k33vi.jpg

#34 rudek

rudek
  • Members
  • 1372 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 18:08

poklanjam čovjeku bez lampe

img00075201110091957.jpg

#35 rudek

rudek
  • Members
  • 1372 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 18:09

poklanjam za 1000

dsc00002jag.jpg

#36 BaklavaMetal

BaklavaMetal

Kralj Dijamant

• Members
  • 3331 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 19:05

leslie je samo poceo vise svirat a manje laprdat po forumu, kao i vecina drugih koji su otisli. prestanite kukat i primite se motike.

#37 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 05:04

Upravo tako !

A ti, druže Mosha, što ne upita dotičnog kolegu da koji mu je taj Maršal, je li njegov, mogo si se upoznat s čovjekom, popit pivu itd. a ne sad lajat  po forumu kakav je to čovjek kada vara kolege po forumu i sl.

A nešto i govori o kvaliteti bljuz đuniora kao pojačala kad ga kupuje čovjek koji može napravit sijalično pojačalo kakvo poželi. A ti. ako se ne varam si vazda hvalio Fender kao kvalitetu a tamo kupuješ nekakve Bugere sumnjive kvalitete.

#38 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 05:05

poklanjam za 1000

dsc00002jag.jpg

1000 čega ?

#39 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 05:48

Nedolazak Leslija na dno- forum glazbenika ili ne?! :scared:

#40 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2015 - 10:15

Sledge sad je ura da pitan , ti si ovako od pikapa.. jesi imao kad ili sviro Leslijeve pikape, sto mislis o njima ako jesi ?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.