Jump to content

Slika
- - - - -

Nedolazak Leslia na forum: dno glazbenika ili ne?!

• Please log in to reply
151 odgovor(a) na ovu temu

#1 dejan-

dejan-
  • Members
  • 730 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2015 - 19:59

Pa ljudi šta se desilo sa komandirom Šamilom? Živ zdrav? Emigrirao, preselio u Savsku?

Ajmo upućeni.

#2 cane73

cane73
  • Members
  • 198 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2015 - 20:17

Pa ljudi šta se desilo sa komandirom Šamilom? Živ zdrav? Emigrirao, preselio u Savsku?

Ajmo upućeni.

baš i nije neka šteta

ionako je ovaj site za kurac, šteta za $10 za hosting

#3 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2015 - 06:09

Mislim da je prestao dolaziti nakon sukoba s moderatorima. Stvarno steta, jer sve je manje ljudi od kojih mozemo nesto i nauciti. Steinway, Leslie, ZB, Dragianni, Muris, Damjan, Mihaljevic, cijela garda s graditeljskog podforuma..

#4 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2015 - 10:47

a šta će ovdje kad više ima postova botova o fejk dokumentima nego korisnika...

nekad je ovo bio jeben forum s odličnom ekipom i brdom tema i dobrih rasprava...danas nije ni 5% od toga i za koji mjesec predviđam da će totalno propast...

i ovim putem još jednom čestitam adminima i moderatorima na uspješnom drkanju qrca  :thumbup1: svaka čast, razjebat takav community stvarno treba znat!

#5 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2015 - 13:56

Ja sam cuo da je otisao jer ga je Holy potukao u postanju jutub klipova i jer mu je Kreso reko da mu Zizi ne lici na Les pola.

#6 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4361 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2015 - 15:41

(hm, ipak sam pretjerao a :biggrin:

#7 Metalni

Metalni
  • Members
  • 799 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2015 - 17:13

Haha... dobar!

:D  :D

#8 Shokre741

Shokre741
  • Members
  • 137 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 16:15

Već tjedan dana gledam te spamere i sve više mi se čini da su modovi tu da odjebu majstore i dobronamjerne, kak neki vele, maketare a za ostalo im se živo jebe. 

#9 Metalni

Metalni
  • Members
  • 799 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 21:11

Misliš, da razbucaju ekipu?

#10 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1148 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 21:25

ma bandu, razbucaju bandu!
Pametnijeg posla ne znaju naći

#11 Mosha

Mosha
  • Members
  • 634 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 21:35

Hey ekipa, vi koji tugujete sa Leslijem, možete da zamolite dotičnog da otvori svoj privatni forum, recimo "Leslie komJUniti", lepo se tamo učlanite i uživajte u YT klipovima kojim će Leslie da puni svaku temu koja je otvorena. Takodje da bi ste bili prihvaćeni članovi i Leslijevi ljubimci, obavezno morate imati Les Paul, ehejjj ..ali ne bilo kaki les pol, onaj kome će Leslie da premota magnete, ;) jer nije lespol bez leslie hand made PAF PUF PIF magneta, elem. :biggrin:  A obavezno uz lespol mora biti i Fender Blues Junior modifikovan sa dodatnim spikerom od 150€, jer samo sa Blues Juniorom od cirka 15W snage i "custom" spikerom smete svirati svirke u bircuzima, a da nekome ne probijete bubne opne u publici, kako veli expert Leslie :P E sada, pustite vi to što Leslijevi pajtaši u bircuzima unose 4x12 kabinete i Marshall glavurdže od min. 50W snage, to se na forumu ne priznaje.
Da se uozbiljim, ali od kada sam na ovom forumu, čovek 99% svojih postova postavlja u vidu YT klipova i to većina njih sa njegovih besplatnih nastupa po staračkim domovima sa pevaljkom kojoj je bolje da sadi kupus i okopava baštu iza kuće nego što zamišlja da zna da peva na bini, dok preostalih 1% vredja sve ostale članove koji se ne slažu sa njegovim stavovima koji su prevazidjeni još 1970.godine.Ako mi je to neki ozbiljan i vredan član komjunitija, onda ću da se učlanim na forum o gajenju biljaka, tamo ću bar imati šta da naučim od starih članova :thumbup1:

#12 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 22:41

S kim se ti boriš?

#13 varichello

varichello
  • Members
  • 3637 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2015 - 23:14

Mislin da san ga vidija kako satorasima cupa klinove...

#14 Mosha

Mosha
  • Members
  • 634 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 06:28

S kim se ti boriš?

Za kim ti plačeš?

#15 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 07:08

Drago mi je da Leslie fali  i onima koji ga baš ne vole jelte, ipak je, jubito klipovima unatoč, pisao konstruktivno i pomogao mnogim znanim i neznanim forumskim drugovima, a bogami i drugaricama !

#16 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 07:10

Kad već nema smajlija :

johnny-cash-by-DavidVigor%5B202972%5D.jp

#17 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 08:28

Hey ekipa, vi koji tugujete sa Leslijem...

Jao bre.. jesi svirao ti njegove pikape ili gitare ikad? Daj reci jesi li odsvirao tona?! Ako nisi, odmah pogledaj Džonija gore. Ako jesi, lijepo si mogao i još uvijek možeš napisat "pikap ti ne valja kurca, a reklamiraš se lažno, ustašo i đubre jedan", naravno ako misliš tako. Leslie je duhovit tip kojeg nemoš sjebat tako lako pa tko nema kapaciteta za parirat odma se naljuti. Još samo da kažem da je lakše ignorirat njegov postani klip, nego razne litanije, pogotovo tvoje. Tako da si ti valjda zadnja osoba koja može govoriti koliko je tko ovdje pridonio.

#18 nix_gibby

nix_gibby
  • Members
  • 193 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 08:57

Samo ću konstatirat da se ovaj forum totalno srozao, ne mislim zbog odlaska Leslieja, već ukupno gledajući u zadnjih godinu-dvije nisam naišao niti na jednu konstruktivnu raspravu. Većinom se radi o glupiranju pojedinih ljudi koji su ovaj forum totalno sjebali... Eto, toliko od mene. Pozdrav!

#19 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 09:03

Cisto za record , ja mislim da je lesli radio i radi jedne od par najboljih humbackera na svijetu, a njegove gitare koje sam sviro tonski i sviracki su iznad su custom shop-a koje probao , za moj ukus i moju ruku. Trenutno kolko sam vidio radi na novom les paulu . To sto nije tolerantan prema modernijem u svijetu gitare je njegov karakterni fail. Al vj da nije takav ne bi ni to sto radi radio tako kako radi.

#20 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2015 - 10:36

Za kim ti plačeš?

youtube.com/watch?v=nkKeDvucWK4

bit će da si opet nešto pobrkao...

više si se ti isplakao u svom postu nego itko drugi :D

i stavio prigodni youtube video!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.