Jump to content

Slika
- - - - -

GK

• Please log in to reply
25 odgovor(a) na ovu temu

#21 varichello

varichello
  • Members
  • 3637 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2016 - 07:23

ja mislijo na ovo :-)

http://www.glazbeni-...deje/?p=1106057

al ovi MB4210 je i više nego backup

#22 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2016 - 09:22

Ovi virtuosov je bija neki old school tranzistorac, ubija malu djecu. Nije ima puno potova, a puca od snage, milina.

Tour 450 će te satrat sa onim pustin botunićima, slajderima, pičkematerine...ili je oni u Fruste doli u prostoriji toliko razjeban da je to čudo jedno...ako možeš odi doli ga probat...da se ne zaletiš...možda tebi sjedne.

Isključiš EQ i onda zapravo imaš bas, middle i treble. I pogasiš naravno sve one prekidače. I naravno imaš gain i master. Ako malo bolje pogledaš.

Uz to ima DI i tuner out šta mi stvarno triba. To je problem kod vintage pojačala. Ozvučavanje.

Da uleti neka Trace Elliot glava isto bi bilo super. Na njoj ostavim samo gain, master i mrvu kompresora i ubija

#23 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2016 - 09:24

Dao bih Maršala MB 4210 za 2200 kn, jbga ja ne sviram puno a mrcina mi je teška za povremene svirke, a ne treba mu razglas, jak je i bez dodatnog boksa. Ako ti se ne svidi kojim slučajem, možeš mi se javit da ga otkupim, ipak mi je drago pojačalo .

Svira sam par puta baš na tom modelu, nije loš.

Ali tražim samo glavu, imam boxeve.

I ipak je to liga niže, a i normalno je jer košta čitav ko samo glava od ovih šta sam gleda

#24 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2016 - 09:27

Ima i ovih abm glava ka šta je moja za cca 2500, ako ti paše naravno, tenk...

Čuo sam sve najbolje o ABM-u, ali me MAG toliko iživcira da mi dođe loše čim vidim Ashdown. Dok nisam nosio svoje pojačalo okolo, na svako drugom koncertu bi me dočeka neki MAG. A i u nekim prostorijama za probe. Manje verzije su bile pretihe (1x15'', 300W!!), a oni ormari s 4x10 očajnog zvuka) Njega bi baš mora dobro isprobat prije kupnje. U kojem si gradu?

#25 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2016 - 10:44

ja mislijo na ovo :-)

http://www.glazbeni-...deje/?p=1106057

al ovi MB4210 je i više nego backup

Ma predobro.
Sad si me podsjetio da me nešto pere da uzmem još jednu glavu i idem stereo sa efektima, pa..... :biggrin:

#26 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2016 - 18:37

U zd sam, al ja prodajem trenutno cili rog u kompletnu. Imaš valjda po splitu di probat abm, ima ih. Veze to nema s mag serijom, al moraš probati, ne sidne sve svakom

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.