Jump to content

Slika
- - - - -

pukla opruga jao brate

• Please log in to reply
5 odgovor(a) na ovu temu

#1 Sirkostik

Sirkostik
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 28 Travanj 2014 - 21:19

Imam onerr fat boy 2 wah pedalu, i eto kao sto naslov kaze pukla joj je opruga. To je inace switchless wah pedala koja koristi oprugu za povrat u heel poziciju i odmah ju baca u bypass ak je malo duze od pola sekunde u full heel. Eto sad kad mi je pukla opruga wah pedala je uvijek down.

Racun imam ali garatni list ne mogu naci. Inace kupljena je u music shopu na zagorskoj.

Sta da radim, da odem do njih i dobijem neki lijepi odjeb sa necim tipa: sami ste krivi, ili da dam nekome da to popravi za malu paru?

#2 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7397 posts

Vrijeme objave: 28 Travanj 2014 - 21:21

uvijek im prvo odnesi

tamo znaju bit stvarno okej

#3 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2014 - 10:37

Odnesi tamo, imaš račun, kod nekih firmi račun je garantni list (mada to nije zakonski ispravno) recimo u Audio Pro kad sam kupovao pedale uvijek su mi govorili da je račun garancija. A ako naletiš na nekog zajebanog lika objasni mu da si upoznat sa svojim potrošačkim pravima i da češ kontaktirati Državni Inspektorat. Recimo po zakonu su obavezni uz takav proizvod isporučiti i upustva na hrvatskom jeziku napisana latiničnim pismom pa nek razmisle malo o posljedicama ako ti uvale priču da si sam sjebo pedalu a ne daju uz nju upustva na hrvatskom. :wink:

Ovo su naravno ekstremne mjere :D probaj prvo u fino. Kao što je rekao Roosvelt "govori tiho i nosi palicu ispod ruke" :biggrin:

#4 Sirkostik

Sirkostik
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2014 - 12:55

vidjeti cu, ak ne uspije to, ne mislim placati popravak, jer mi jednostavno treba tlacna opruga, duzine 3.3 cm, vanjskog promjera 1 cm i sa 12 aktivnih zavoja.

Ak netko zna gdje se ovak nesto moze naci, nek mi javi.

#5 Kiki_72

Kiki_72
  • Members
  • 1496 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2014 - 10:12

...sad bez zajebancije, imaš na Hreliću jednog lika koji sam radi raznorazne federe... Prošeći u nedjelju, stari feder u džep, pa nađi lika... Možda ti može napraviti isti za nikakve novce... Ja sam kod njega već radil neke sitnice i mogu reč da je sve bilo ok...Na žalost, nemam broj telefona i ne znam kak se zove, al mu je štand pun raznoraznih federa svih oblika i veličina, nemreš ga fulat...

#6 Sirkostik

Sirkostik
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 04 Svibanj 2014 - 22:44

ma nema problema, kupio sam neki jaci fender i stavio ga u wah pedalu na drugu lokaciju, malo je teze rokati po njoj ali je sweep nekak precizniji :D

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.