Jump to content

Slika
- - - - -

MOLBA - JAKO HITNO!!

• Please log in to reply
124 odgovor(a) na ovu temu

#1 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 12:34

Pozdrav svima. I onima koji me mrze i onima koji me vole,nebitno. Ovog puta ću biti krvavo iskren. Završio sam u Vrapću,radi pokušaja samoubojstva,to mi je treći pokušaj. Liječim se od: socijalne fobije, šizofremije, teške tjeskobe i depresije. Ležim u psihijatrijskoj bolnici već 3 tjedna. Doslovno su mi isprali mozak s teškim lijekovima i dijagnozama. Molio sam doktora ko isusa da me pusti na vikend da bih ovo mogao objaviti. Tko ne vjeruje može pročitati moje oproštajno pismo u postu: http://www.forum.hr/...&postcount=1454 ili http://www.teen385.c...y-last-words-25 .

Nadalje,kako trenutno situacija stoji,najvjerojatnije ću ostati bez zdravstvenog osiguranja,te ću lijekove morati plačati sam,što je problem jer živim u jako siromašnoj obitelji koju uzdržava samohrana majka. Cilj ove teme bi bio,imam komade opreme koje želim prodat po i više nego fer cijeni. Ne da su najeftinije cijene,nego su još debelo ispod druge najeftinije ponude.

Dakle,radi se o:

Cort HBS - Prekrasna gitara,best buy u kategoriji do 4 000 kn. Nova dođe 4 200kn. Ja je dajem za 1 800,još dobite i torbu.

Peavey Patriot - Super bass,tko ne vjeruje nek iskreno ide kvragu. Dajem ga za 1 500,ima kofer.

Hohner unknown akustična - Super početnička akustična gitara,nova dođe 1 500 kn,ja je dajem za 600.

Spider 212 box,16 ohmski,prazan - Novi dođe 1500 kn. Ja ga dajem za 750.

Hvala svima. Lijep pozdrav.

#2 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 12:45

Nadopuna. Sutra se vračam u bolnicu,i neće me biti idučih 3 tjedna minimalno,tako da molim ponude u inbox. Razmotrit ću ih kad se vratim. Hvala.

#3 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 13:19

I da,sad si ljudi misle: "Gle,on laže,.jer je potrošio 10 000 kn na glazbenu opremu". Da bi kupio tu opremu odrekao sam se: vozačkog,maturalca u srednjoj i maturalca u osnovnoj. Radio sam povremeno 2 posla samo da bi si priuštio to sve.

#4 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 13:25

I još sam zaboravio dodat jedan komad opreme. http://www.mackie.co.../onyxblackjack/ . Dvokanalna kartica za snimanje. Nova dođe 1 300 kn,ja je dajem za 600.

#5 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 13:37

I samo još jedna stvar. Prije nekog određenog vremena sam napisao da sam u plusu 4 000 kn te da su ti novci otišli za projekt za faks. NISU! Odustao sam od toga,dao sam novce mami da plati račune od struje za zadnja 3 mjeseca,da plati internet i telefon,vodu i još neka čuda.

#6 Alpha

Alpha
  • Members
  • 117 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 16:38

I ja sam jednom davno bio na rubu i radio svašta pa sam opet živ. A šta ćeš  život je nepredvidljiv. Mene samo jebe to što puno samoubojstava i pokušaja istog čine veoma mladi ljudi. I ti autoru teme si isto mlad i ja sam bio kada sam prvi put upao u sranja..  :sad:

Preporučio bih da se ipak nekako pokušaš izvući , da u početku uz eventualnu pomoć lijekova nekako izguraš dalje. Pokušaj naći smisao života (znam, klišejasto zvuči i teško je to u ovo današnje šugavo vrijeme ali eto...)

Još si premlad i toliko mrzim kada mladi ljudi pate i ubijaju se ali znam da imaš svoje razloge.

Živio mi kolega i pokušaj se nekako vratit na put jer ko će nas vratit u život ako nećemo mi sami. Ja uvijek kažem svima koji su u sranju i sebi samome kada mi je preteško pa se javljaju razne misli - pokušaj danas živjet koliko možeš jer vremena za ubit se uvijek će biti.

Uvijek ako ti ništa drugo ne bude pomagalo ćeš se moći ubiti. To je krajnja opcija, ali prvo treba pokušati sa terapijama, psihoterapijama, lijekovima (antipsihoticima/antidepresivima)...

Eto, sretno!!  :001_smile:

#7 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2013 - 16:43

Stevo, zar nebi bilo jednostavnije da napišeš oporuku i mene staviš kao svog nasljednika pa kad se ubiješ da ja to sve pokupim na ostavinskoj raspravi? :)

#8 BEGO

BEGO
  • Members
  • 1406 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2013 - 21:53

Zašto ova tema ima samo ovoliko odgovora? Što se pobogu dogodilo s ovim forumom?!?!

#9 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2013 - 22:17

Zašto ova tema ima samo ovoliko odgovora? Što se pobogu dogodilo s ovim forumom?!?!

Bravo kolega- u sridu. Nažalost. :(

Gdje je flame? Gdje je trolanje? Gdje je prosipanje žuči? :(

Ovo je sramota.

#10 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7391 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2013 - 22:48

bilo je negdje drugdje pa su pobrisali....

eh

#11 Pervert

Pervert
  • Members
  • 2952 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 10:07

a ja san mislia da su forumasi razvili savjest...

#12 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 10:38

To su samo nove prodajne metode...

jebote pa di vi živite???

Pa evo nekidan sam ušao u salon automobila i stoji prodavač sa puškom na sljepoočnici govori "Uzmite novo auto ili ću se upucat, oću majke mi!", a na izlazu visi konop poviše blagajnice, a ona spremna ga prebacit oko vrata i objesit se.

Gazda salona ima taster na stolu za pustit Ciklon B u svoju kancelariju, a šef servisa ima ampulu cijanida među zubima i frflja "Ufmite afto ifi fu fe uvit otvovon"...

#13 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7391 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 10:41

sad mi je glupo odgovarat uopce jer bu ko zna kada dosao, al htio sam ga pitat jesu ga oni uopce pokusali lijecit razgovorom ili ga samo lijekovima zasusavaju? 

#14 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7391 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 10:43

To su samo nove prodajne metode...

nebi reko, vis da je ocito ovisnik o forumu, a nije ga bilo tjednima. moguce da se lijeci

#15 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 10:43

Sumnjam da naše zdrastvo ima vremena i edukacije za razgovore sa pacijentima

A i te psihijatre koji pokušaju sa nekim takvim humanim metodama izopće iz ustanova...

#16 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 12:01

A možda je ovo samo preslik nekog stanja kolektivne svijesti u društvu. Svi su rezignirani, bezvoljni, ne vide razloga da se se bore za svoje stavove. Jer im je pun kurac više i vlastitih stavova i onih u koje su se ufali da su im legitimni stjegonoše tih stavova.
Je... gadljivo je. Sve je mlako i razvodnjeno.
Eno tamo je otvorena tema "=U=" nečiji jadni pokušaj flejma. Žalim čovjeka na trudu. Niti se javilo par tvrdokornih zadrtih desničarskih glava, niti se javilo par zdravorazmišljajučih new age hipija, niti se uopče javio moderator da to pobriše :lol:

Ja kad bi morao birati: Luda kuča je je uvijek bolja opcija od kuče pune ravnodušnih ljudi. :(

#17 varichello

varichello
  • Members
  • 3587 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 12:08

A i kurac u ruci, je puno bolja opcija od ruke u kurcu... :-)))

Pa udri lipo brigu na veselje, natižeš kožicu, pa malo jebeš, jebeš, jebeš, pa malo prominiš ruku...i tako...prođe dan bez frustracija i pizdarija...a i ubiješ par miljona mogućih debiloida koji bi možda mogo nastat ispuštenim sjemenom.

Ma mali korak za čovika, a velik za čovječanstvo!

aleluja

pomoz bog

sa poštovanjem

drugarski pozdrav

best regards

:-))))

#18 Metalni

Metalni
  • Members
  • 799 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 12:16

Kijamet razmaženih i sebičnih derišta, koje misle da su njihovi problemi najveći... Cangr, sve bih ja njih na radnu terapiju- pa da vidiš kako poslije 12-13 sati rmbanja nema vremena razmišljati o bedastoćama.

Arbeit macht frei! 

#19 medbass

medbass
  • Members
  • 1013 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 12:26

Sumnjam da naše zdrastvo ima vremena i edukacije za razgovore sa pacijentima

A i te psihijatre koji pokušaju sa nekim takvim humanim metodama izopće iz ustanova...

aha, bravo, akutnu psihozu liječiti psihoterapijom, bravo dečki, ne morate studirati medicinu, sve znate.........

pozz

DD

#20 frus

frus

Piho Dojac

• Members
  • 7391 posts

Vrijeme objave: 29 Listopad 2013 - 12:42

daj ti nama laicima reci jesu lijekovi ikad ikog izlijecili?

al stvarno izlijecili?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.