Jump to content

Slika
- - - - -

Barefaced Big Twin

• Please log in to reply
96 odgovor(a) na ovu temu

#41 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2013 - 16:30

očeš dobit sve novce nazad?

#42 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2013 - 16:36

Imaš na njuškalu gore spomenutu 412 peavey box za mislim 1500 kn, pa udri, i predbilježi se za kiropraktičara i neke toplice za terapiju :w00t:

Hahahahaha, al si me razveselio sada.   ne, i dalje ostajem pri laganim boxovima, samo ne po toj cijeni.

očeš dobit sve novce nazad?

Skoro sve, tako da nije neki gubitak.  Najveći fail je čekanje od 4 mjeseca. Nema niti najmanje šanse da bih naručio išta što se mora toliko čekati, a bilo mi je obećano da ću ga dobiti za mjesec dana.

PS

Box je bio gotov ovaj tjedan, ali s vremenom sam izgubio strpljenje, a naraslo je nezadovoljstvo zbog čekanja.  To sve plus što mi pare sada stvarno trebaju.

#43 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2013 - 17:00

kaj su išli sasječ drva i sušit ih da im je trebalo 4 mjeseca?! jeboga, pa trebaju to imat na lageru, to i drivere, a ne pičke materine, jebo naručivanje, ja sam isto rekao, kaj nemaš na lageru, neću ni naručit, naći ću drugu firmu/dućan ak će mi biti hiće

#44 de@n

de@n
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2013 - 17:01

Nažalost, morao sam otkazati narudžbu.  Neću iznositi detalje, ali odluka je pala na temelju mog blagog razočarenja probijenjem roka za 3 mjeseca, nedostatkom komunikacije, ali i realnim situacijama u životu - financijska situacija mi je sada znatno drugačija nego prije 4 mjeseca kada sam naručio box i novci će mi dobro doći za ne-glazbene stvari.

Moj san o "jednom boxu za cijeli život" će morati pričekati neka druga vremena.  Sreća je što dio novaca koje ću dobiti nazad ipak mogu utrošiti za opremu pa se sada dvoumim između još jednog Orange SP212 boxa ili Genz Benz NX2 212T...   ideje?? :)

Nažalost, i ja mogu potvrditi da naručeni Barefaced box (Super Twin) čekam već tri mjeseca.

Danas sam poslao protestni email i čekam na odgovor. Bemti, kad sam prije nekoliko godina naručio VW s željama za posebnu dodatnu opremu, su mi auto sastavili po želji i dovezli iz Njemačke za 3 mjeseca.

Ovi qurci pa odugovlače pri sastavljanju CNC izrezanih komada kutije... :confused1:

Mislim, da je problem u tome što HR i SLO smatraju za banana države i u tom slućaju si mogu dozvoliti šlampavost.

Najvjerojatnije su u pitanju veće naruđbe za USA i dečki ne hebu zapadni dio Balkana...

Volio bih ih vidjeti da imaju isti odnos do stranaka u USA i zapadnoj Evropi...!

Pričekat ću na odgovor, pa ako ne bude pozitivan, bit će potreban ponovno lov na novi box.

@Tetak: I feel your pain

#45 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2013 - 17:19

U njihovu obranu, mislim da nije stvar geografske pozicije kupca, jer koliko sam vidio na basschat-u, nije rijetkost da se čeka i duže. Al to je prvo što sam ga pitao kada sam ih kontaktirao - koliko ću morati čekati. Imali su neku kuknjavu kako im je proizvođač rešetki kasnio s isporukom, ali to je bilo riješeno prije više od 2 mjeseca.  Stvarno ne vidim čemu toliko kašnjenje, pogotovo što ti kažeš Deane, sam imaju CNC stroj za rezanje - pa to bi trebalo letjeti.

S druge strane, mislim da s tolikim čekanjem stvaraju "ekskluzivnost" proizvoda, nešto kao što radi Fodera. Po recenzijama, vidim da su svi pre zadovoljni. Eto, žao mi je što je meni to moralo otpasti i Deane, želim ti da ti tvoj box što prije dođe i da budeš zadovoljan s njim!!!

#46 dejan-

dejan-
  • Members
  • 730 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 16:50

Tetak, po meni si u pravu. Za četri mjeseca dobiješ Bentlija i Elton Johna da ti pljuga kitu na zadnjem sjedalu.

Naletit će nešta sigurno. Sad uzmi pola tih novaca i za smirenje duše kupi si jedno dvadeset pedala.

#47 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 16:54

polipe kutiju i zavidaju zvucnike. 2 dana posla. + farbanje.  ne vidim sta tu ima bit ekskluzivno da se ceka 4 miseca

#48 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 18:35

tetak, sad je vrijeme da prvi probijes led sa novim igracem na trzistu:

http://www.aer-amps....=100407&lang=en

ed friedland se preliminarno vrlo pozitivno izjasnio, a znamo da je prilicno kompetentan...

#49 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 19:34

200W i 2x8? hmmmm....

#50 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 19:36

2x8"?

#51 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2013 - 19:37

tetak, sad je vrijeme da prvi probijes led sa novim igracem na trzistu:

http://www.aer-amps....=100407&lang=en

ed friedland se preliminarno vrlo pozitivno izjasnio, a znamo da je prilicno kompetentan...

Slabo mi je to - kontam da se Edu sviđa jer on udara i po kontrabasu.

#52 de@n

de@n
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2013 - 14:20

Danas primio email...

Moj Barefaced Super Twin se sastavlja i ovaj tjedan ga šalju... :001_smile:

#53 medbass

medbass
  • Members
  • 1013 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2013 - 14:47

super info Dean,

mislim da je to apsolutna top klasa opreme ......

sami hvalospjevi na sve strane oko zvuka, prenosivosti, snage , izrade.....

ali i dosta primjedbi na predug rok isporuke i manjkavu komunikaciju.... 

#54 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9963 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2013 - 14:51

#55 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2013 - 16:50

kak supljikav sound ima. bezveze se narikto...

#56 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2013 - 17:02

kak supljikav sound ima. bezveze se narikto...

Biće da mu negdje middle iscurio.

#57 de@n

de@n
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 12 Prosinac 2013 - 18:12

Nevjerojatno ali istinito...nakon mjesec dana od kada je rečeno da je box u izradi, je jučer konačno poslan (navodno)..., vjerovat ću kad ga vidim...

Od uplate do (nadam se) isporuke je trajalo  četiri i pol mjeseca...  :confused1:

Priznajem, da sam to na početku znao, najvjerovatnije se ne bi odlučio za kupnju. Iskreno se nadam da će svi hvalospjevi oko boxa biti opravdani.

Bergantino CN 212 bi (po skoro istoj cijeni) imao več više od tri mjeseca....

Slike i prvi utisci slijede...

#58 de@n

de@n
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2013 - 14:46

Jučer stiglo...

bf4.jpg

Imao sam danas vremena i box testirao A/B sa EBS i Markbass pojačalom i uspoređivao sa Markbass Traveler 102x2...

Poslije tri sata isprobavanja i posljedične lagane glavobolje mogu reči... isplatilo se čekati...

Box je lagan, kvalitetno izrađen, stranice su neobično tanke ali sve skupa izgleda dovoljno izdržlivo za bezbrižnu upotrebu...

Low end je čvrst i definiran, visoki tonovi su mekani, ništa ne rezonira..., E žica je milina ...

Pravo testiranje sa bendom i u live situaciji slijedi....

#59 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2013 - 15:42

evala, nek te služi :thumbup1:

#60 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2013 - 23:24

roadworn box?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.