Jump to content

Slika
- - - - -

Cort klub. :)

• Please log in to reply
98 odgovor(a) na ovu temu

#21 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4361 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:11

e moj stevo 5-ti a(treči put), ne prodaji tu gitaru, da samo znaš kako li radi kad ja na istoj previklam pikseke(viklanje je ipak profinjenije od premotavanja, premotava se kazeta(sa S u sredini) , ovi iz Corta htjeli da im radim cijelu seriju al ja sam odlučno rekao "svoje ne dam, tuđe neću", i nemaš brige moja elektrisola poly ti je ista ko i večina fake plain enamela, a ak te baš puca crna žica pa morem je i : :thumbup:

#22 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:14

Na opću žalost GAS je prejak. :( :D

#23 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:18

Pa prdni dobro :biggrin:

#24 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:19

Eto,Cort prodaj,amp prodan. Sad idemo kupovat bass pojačalo.

Nego,vratimo se na temu,još jedan video:

Prekrasna gitara.

#25 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:24

stevo jel to ti nosiš najlonke u videu, pre cool !

#26 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:26

Nije moj video.

#27 bluesaxe

bluesaxe
  • Members
  • 512 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:28

To je moja bivša gitara, za nju mi je fakat žao kaj sam ju prodao... nakon nje sam u dva navrata ponovno nabavio HBS, ali niti jedan nije radio tako dobro ko ta ... Ova je bila i dosta lagana, dok su ove dvije druge bile prilično teže i ko' da zbog tog težeg jasena nekak ''pikavije'' i ne toliko rezonantne...  

#28 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:29

Nije moj video.

šteta, baš je cool.

#29 bluesaxe

bluesaxe
  • Members
  • 512 posts

stevo jel to ti nosiš najlonke u videu, pre cool !

Moja pedala, moje najlonke  :biggrin:

#30 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4361 posts

pa ne prežderavaj se grahom toliko, smanji malo bar na dva tanjura 

#31 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:34

To je moja bivša gitara, za nju mi je fakat žao kaj sam ju prodao... nakon nje sam u dva navrata ponovno nabavio HBS, ali niti jedan nije radio tako dobro ko ta ... Ova je bila i dosta lagana, dok su ove dvije druge bile prilično teže i ko' da zbog tog težeg jasena nekak ''pikavije'' i ne toliko rezonantne...  

je, laganiji jasen zna bit rezonantniji i malo tamniji u visokima zbog niže gustoće. zna mu ponekad i zafalit druka al opet od daske do daske

#32 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:35

Moja pedala, moje najlonke  :biggrin:

UBER Cool :thumbup1:

#33 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4361 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 13:54

jeble vas najlonke to vi mene očete navuč da komentiram kako li mala samo lijepo elegantno "gazi" po pedalama, isto ko i onaj marsovac kojeg sam postavio pod ugly pico svirca, e nemre više tako, dok ne vidim šta je u gačama šutim taman puknuo od muke

#34 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:14

vas dvojica to ozbiljno ili još jedna od zajebancija u nizu

Da, ozbiljno. I ne "nas dvoje" ozbiljno nego večinom Leslie ozbiljno. Nije mogao nešto protuargumentirati pa je prijetio. Dobiš detalje na PM, da nespamam ovdje :wink:

#35 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:24

par puta sam ti rekao lijepo i sa šalom da prestaneš s drskošću, nije prvi put da salijećeš bezobrazlukom i trolanjem po mojim i drugim topicima .

meni ne smeta malo zajebancije, dapače, al postoji mjera.  više ljudi te je prijavilo i predložilo za ban među kojima su i moderatori. pa ti sam odluči kad se ponovno budeš ulogirao pod drugim nickom kako ćeš se razgovarati po forumu i koji nivo osobne diskrecije ćeš poštivati.

#36 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:36

malo nas stevo iz 5.a svih ovdje zajebava i trolla :biggrin:  prvo bi htio svom silom prodat gitaru, a kad mu se da konkretna ponuda onda u nekoliko minuta gitaru povlači iz prodaje zbog iznenadnih okolnosti...nekako sam takvu situaciju i očekivao :tongue_smilie:

#37 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:36

par puta sam ti rekao lijepo i sa šalom da prestaneš s drskošću, nije prvi put da salijećeš bezobrazlukom i trolanjem po mojim i drugim topicima .
meni ne smeta malo zajebancije, dapače, al postoji mjera. više ljudi te je prijavilo i predložilo za ban među kojima su i moderatori. pa ti sam odluči kad se ponovno budeš ulogirao pod drugim nickom kako ćeš se razgovarati po forumu i koji nivo osobne diskrecije ćeš poštivati.

Smiri žive dečko, trebati če ti.

Cheers :wink:

#38 Sledge Hammer

Sledge Hammer
  • Members
  • 3223 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:40

malo nas stevo iz 5.a svih ovdje zajebava i trolla :biggrin: prvo bi htio svom silom prodat gitaru, a kad mu se da konkretna ponuda

A znači zagrizao si na Stevin mamac :biggrin: I ja sam se mislio umjesto da se dopisujem sa nekim psihom u PM, da se ostavim čorava posla i zvrcem Stevu :w00t:

Ali Stevo izgleda ovdje nas lagano....

#39 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17636 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2013 - 14:53

Smiri žive dečko, trebati če ti.

Cheers :wink:

.

#40 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 06 Svibanj 2013 - 10:20

malo nas stevo iz 5.a svih ovdje zajebava i trolla :biggrin:  prvo bi htio svom silom prodat gitaru, a kad mu se da konkretna ponuda onda u nekoliko minuta gitaru povlači iz prodaje zbog iznenadnih okolnosti...nekako sam takvu situaciju i očekivao :tongue_smilie:

I ne samo to,legenda je radi prodaje svog škarta otvorio i temu,Kresho,anyone?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.