Jump to content

Slika
- - - - -

Da li se cujemo?

• Please log in to reply
69 odgovor(a) na ovu temu

Poll: Koristite li zastitu za usi/sluh prilikom svirke? (106 member(s) have cast votes)

Koristite li zastitu za usi/sluh prilikom svirke?

1. Da redovito, i probe/vjezba i nastupi. (14 votes [13.21%] - View)

Percentage of vote: 13.21%

2. Povremeno, ovisno o glasnoci svirke. (39 votes [36.79%] - View)

Percentage of vote: 36.79%

3. Nikada jer nemam nikakvih problema s usima. (53 votes [50.00%] - View)

Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#61 Chowa

Chowa
  • Members
  • 138 posts

Vrijeme objave: 15 Svibanj 2010 - 11:05

Je, ali to su za cepici za plivanje, a ovo su bas za glazbenike koje linearno prigusuju sve frekvencije.

nope, u tome i je baza šta je to sve na isti kalup :thumbup: uostalom probaj pa ćeš vidit

#62 Barky

Barky
  • Members
  • 165 posts

Vrijeme objave: 19 Svibanj 2010 - 08:42

Na zadnjoj gazi sam prvi put svirao sa in ear monitoringom i prvi put mi se desilo da sam dosao doma s gaze i legao bez zvonjave u usima.Imam slusalice koje dosta dobro ubiju zvukove izvana a dobro se cuje sve.Treba mao vremena da se privikne na to.Recimo mom gitaristu to nevalja i on se nikako nemoze priviknut.Meni super.

#63 harley

harley
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2010 - 09:29

Dal je netko isprobal ove in ear od Krkleca, i kolko se kreću cijene?http://www.tehnicki-...c.hr/index.html

#64 nikolawsad

nikolawsad
  • Members
  • 104 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2011 - 02:56

E bok zanima me gdje kupiti one čepiće koji stišavaju ali ne mjenjaju zvuk ugl da nediraju frekvencije ili da ih malo diraju...

#65 Mađa

Mađa
  • Members
  • 306 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2011 - 03:26

E bok zanima me gdje kupiti one čepiće koji stišavaju ali ne mjenjaju zvuk ugl da nediraju frekvencije ili da ih malo diraju...

malo prozuji po forumu imas ovu temu vec negdje, nemoj otvarat novu temu bez da ne pogledas.... a to sta si ti rekao ne drzi nikak vodu ..bit cu malo prost nek mi moderatori oproste:) da ne diraju frekvenciju ili da malo diraju ;)) ko da kazes sekso bi se al da ne ude:blush::biggrin:...ugl eto ti odma odgovora odes u apoteku/ljekarnu i kupis ih tamo(cepice za usi) ili mozda ima u ducanu sa gradevinskom opremom....ugl prvo prozuji po forumu a onda otvori neku temu :w00t: i nemoj kaj zamjerit...:biggrin:

#66 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2011 - 07:49

Mislim da si u krivu, naime, postoje čepići koji samo stišavaju, i to barem na dvije lokacije.1. Tehnički centar Krklec http://www.tehnicki-..._monitoring.htmTu čepići dođu oko 700 kn čini mi se.2. Za ovaj drugi ne znam kako se zove, no zapisao sam mail, i čepići su 300 kuna, a idu na isti princip, doduše ne znam razinu kvalitete naspram centra Krklec. kristina0vrbek@gmail.comPozdrav!

#67 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2011 - 12:55

U nedostatku volje za search-om, ljubazno bih te uputio na ovaj post i one koji slijede.http://www.glazbeni-...91&postcount=10 Upravo otkrih i ovaj topic cijenjenog mi kolege "gordela": http://www.glazbeni-...ead.php?t=48863 Mislim da je suvisno opet naglasiti, koliko je cuvanje sluha esencijalno za bilo kakvo bavljenje glazbom. Cepovi po mjeri su moguce najisplativiji dio opreme. :wink:Pozdrav!

Edited by ranj, 04 Ožujak 2011 - 11:43 .

#68 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2011 - 14:03

virujen da ste svi vidili banner na forumu od splitske firme bontech koja se bavi izradom custom čepića za uši;http://www.bontech.hr/trenutno istražujem opcije za in-ear monitoring (tj., prvenstveno in-ear metronoming :thumbup:) pa sam naletio na njih..

#69 ddrazen2

ddrazen2
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 15 Ožujak 2012 - 15:53

da li možete malo dati recenzije o in ear monitorinzima koje koristite ,da li žični ili ne,model i preporuke gdje kupovati iste?može i cijene ili linkoveda li tko koristi db monitoring,on je oko 2 000 kn,da li to vrijedi nešto il žali bože kupovati tak nešto? što je zaista od svih tih,koji je best buy?vidio sam nekih tema u live sound topiku,ak neko može konkretnije infohvala

#70 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 21 Svibanj 2012 - 09:27

molio bih pomoć/informaciju od zagrebačkih kolega;

prije par mjeseci sam vidio kod md partnera oglas od neke cure koja vrlo povoljno radi ušne odljeve za in-ear slušalice. da li je još netko od vas vidio taj oglas i da li kojim ludim slučajem ima njen kontakt?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.