Jump to content

Slika
* * * * - 1 votes

Bendovi, koncerti, utisci, mišljenja... :-)

• Please log in to reply
268 odgovor(a) na ovu temu

#21 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 04 Veljača 2013 - 21:49

mala zamjerka (vadim dlaku iz jajeta), cini mi se da stekaju na rocku malo, tj prefini su na pismama na kojima triba pustit kocnicu i rasturit ih. npr supicious mind su dosta traljavo izveli. sada ne znam jel im to namjera ali nije mi se dopalo. u svakom slucaju sitnica ali ja sve primjetim :sleep:

#22 tbili

tbili
  • Members
  • 864 posts

Vrijeme objave: 04 Veljača 2013 - 21:53

ajde masklin ne pizdi.......... ovo je deset razina iznad

#23 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 04 Veljača 2013 - 21:58

ovo je deset razina iznad

bar si iskren prema sebi i svojem sviranju, to se triba priznat :biggrin:

#24 tbili

tbili
  • Members
  • 864 posts

Vrijeme objave: 04 Veljača 2013 - 22:00

da :thumbup1:

#25 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 09:03

mala zamjerka (vadim dlaku iz jajeta), cini mi se da stekaju na rocku malo,

Neke stvari im jednostavno ne leže, ne mogu prenit emocije u pjesmu i to je to. Ali tehnički je to na zavidnom i preciznom nivou.
To je još jedan razlog zašto preferiram autorski rad, čak i daleko manje tehnički kvalitetan od ovog.

#26 bon3s

bon3s

Dežurni padobranac

• Members
  • 1024 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 13:30

Ma Varichello,nitko ne osporava da je autorski rad vrijedniji od ovoga,i sam tako mislim ,ali sa tehničkog stajališta ovo je stvarno odlično. Pod onim " Toga fali kod nas" se mislilo da u klubovima kad izađeš van subotom fali bendova koji će svirati takav moderan pop,rock ili funk umjesto ovih trenutnih svatovskih bendova koji u velikoj većini ako i sviraju te pjesme sviraju ih preko kurca sa "close enough ionako će svi bit pijani" stavom.

#27 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 13:40

vjeeeerojatno da cete me popljuvat al neke stvari su totalno robotski odsvirane :(

nema tu feela kak bi se reklo

#28 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 13:42

Uuuuu, da je Rogi tu, čuo bi ti! :D

#29 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 13:43

ne znam...ja bi prezivio nedostatak feela u zamjenu za takav repertoar i pjevacice ugodne oku.
bolje nego bend koji svira samo seljaciju sa feelom...

#30 varichello

varichello
  • Members
  • 3615 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 13:45

Sve je meni prika jasno, ali iskreno pojma nemam što se svira po "klubovima kad izađeš" jer me ne zanimaju ti bendovi i taj đir cjelokupni.

I kad iskrsne jedan ovakav vrhunski cover band, sve 5. Poslušat ću ga 1 do 2 puta uživo i to je to. Mislim ono idemo dalje...Twist off, Terze, Prva liga, Viva, opet sve ispočetka...nemoš uteć.

Njihov CD u mom autu neće nikad bit, za razliku od mora CDova demo i više ili manje poznatih bendova, svakakvog žanra, od hausa do metala...iznenadija san se sa nekom ekipom sa Islanda šta praši nekakav groov-house, valjda nešto tako...elektronika i bas :biggrin:

Priča će se opet otkotrljat u smjeru "što je kvaliteta"...pa bi se moglo spojit i sa Kekovom temom "Gaža/tezga" :biggrin:

Nema veze...

Više bi volija čut i vidit uživo Tahijeve kmetove nego 19 ovakvih Loco bendova, eto. :thumbup1:

#31 tbili

tbili
  • Members
  • 864 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 15:37

ne znam...ja bi prezivio nedostatak feela u zamjenu za takav repertoar i pjevacice ugodne oku.

to te ja pitam...
''najdraze'' mi je kad se ekipa ''vadi'' razglasom,toncem,krivim žicama, praznom baterijom, krcem-palcem.. triba ovo odsvirat.. Ne basist - nego cili bend..
samo - to dok neki shvate... a ebi ga...

#32 CikiJr

CikiJr
  • Members
  • 369 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 15:42

vjeeeerojatno da cete me popljuvat al neke stvari su totalno robotski odsvirane :(

nema tu feela kak bi se reklo

Mene vuče da kažem kako mi to zvuči kao da je studijska, isproducirana, snimka zaljepljena na lajv video!!
Moj dojam!!

Nek me kolega koji ih je slušao razuvjeri!!

#33 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 16:32

p

to je to, uzivo je druga prica, uz publiku, koju pivu, i gospodjice pjevacice atmosfera je sigurno vrhunska. nazalost ovi snimci to ne docaravaju bas najbolje.

#34 Geezer M. Harris

Geezer M. Harris
  • Members
  • 476 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2013 - 23:46

Ja mogu potvrdit da uživo zvuče jednako. Nisam bio na čitavoj svirci pa ne znam šta su sve svirali, ali dok sam ja bio većinom je bilo Beyonce, Adele i takve nekakve stvari, zvučale su kao da ih dj pušta, nešto nevjerojatno. i ja sam pomislio da to ne može biti istina, da to dj pušta glazbu a oni kao poziraju, ali onda sam vidio Foderu pa reko, ku..c netko pozira s foderom :D. Nije bilo Jamiroquai dok sam ja bio nažalost, jer bih to volio čuti. pjevač i pjevačica imaju nekakve modulacije za glas pa to jako uvjerljivo zvuči, mislim da je od t.c. electronics to... Ponovit ću još jednom jebeni Gangam style je izveden po orginalu. Ja sam ostao impresioniran izvedbom svih tih stvari, za koje sam mislio i da nema cover bendova, i foderom naravno. Inače bila je samo jedna pjevačica, postava je ista kao i u ovom video što sam ja gore stavio.

#35 Branko Vucetin

Branko Vucetin
  • Members
  • 660 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2013 - 00:04

Samo sto basista Loco benda, nema foderu ;)

#36 Geezer M. Harris

Geezer M. Harris
  • Members
  • 476 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2013 - 00:13

Izgleda kao fodera i ima onog leptirića na headstocku. Sad ako je kopija može bit, nemam pojma niti mogu raspoznat. šta je god zvučalo je odlično

#37 Branko Vucetin

Branko Vucetin
  • Members
  • 660 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2013 - 00:18

Stevan Nimcevic, isti majstor ko sto je i meni radio bejs, samo ja nisam hteo leptira :)

Posted Image

Samo je fotograf isekao headstock :)

#38 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2013 - 00:27

ja sam vidio odma da nije Fodera, ali preslusavajuc videa sam skroz zaboravio na to.

#39 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 09 Veljača 2013 - 17:22

vi u srbiji imate stvarno genijalnih bandova

#40 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 09 Veljača 2013 - 18:25

ili ovo...tip ubija trubu...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.