Jump to content

Slika
- - - - -

Svira li se?

• Please log in to reply
526 odgovor(a) na ovu temu

#521 Ulduar

Ulduar
  • Members
  • 335 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2018 - 13:50

šta se uopće dogodilo s forumom?

U stvari za forum nema više interesa....niti od strane vlasnika niti od strane korisnika.
Najbolji mjesec je bio 01/2011, a najbolje tromjesječje 1.1.2011.-31.3.2011.
Od tada je sve palo za skoro 95%...broj posjetitelja, broj novih registracija, broj komentara itd...
Razni su uzroci toga, ali nisu sad više niti bitni.
U ovakvom obliku, kao što je u zadnje vrijeme, forum nije neki veliki mjesečni izdatak, ali je veći problem u tehničkim stvarima
koje više ne funkcioniraju i kojima bi se netko trebao baviti i ulagati znanje i vrijeme, a onda bi to tražilo
i dodatna financijska ulaganja.
Treba se pomiriti s tim da je u stvari forum došao do svog kraja...osim ako se ne pojavi ulagač entuzijast.
Moguće je da forum na neki način bude arhiviran i dostupan za pretraživanje za starosjedioce, slučajne prolaznike i za "nove generacije", ali i to je jedan dosta veliki dodatni posao.

#522 torrente

torrente
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2018 - 14:18

Logično, svi se mi tu besplatno zajebavamo, a na kraju netko to mora i platiti ;-)

#523 segliober

segliober
  • Members
  • 784 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2018 - 17:12

U stvari za forum nema više interesa....niti od strane vlasnika niti od strane korisnika.
Najbolji mjesec je bio 01/2011, a najbolje tromjesječje 1.1.2011.-31.3.2011.
Od tada je sve palo za skoro 95%...broj posjetitelja, broj novih registracija, broj komentara itd...
Razni su uzroci toga, ali nisu sad više niti bitni.
U ovakvom obliku, kao što je u zadnje vrijeme, forum nije neki veliki mjesečni izdatak, ali je veći problem u tehničkim stvarima
koje više ne funkcioniraju i kojima bi se netko trebao baviti i ulagati znanje i vrijeme, a onda bi to tražilo
i dodatna financijska ulaganja.
Treba se pomiriti s tim da je u stvari forum došao do svog kraja...osim ako se ne pojavi ulagač entuzijast.
Moguće je da forum na neki način bude arhiviran i dostupan za pretraživanje za starosjedioce, slučajne prolaznike i za "nove generacije", ali i to je jedan dosta veliki dodatni posao.

Istina, i ja ga zadnjih godina slabo posjećujem. Došao sam prošli mjesec da stavim oglas za bend, ali na kraju sam već našao ljude dok se forum vratio

#524 porcupine1

porcupine1
  • Members
  • 629 posts

Vrijeme objave: 20 Travanj 2018 - 12:02

da, isto je bilo s rumskim, nije radio nekih 30 dana.

#525 torrente

torrente
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 07 Svibanj 2018 - 13:04

Prošle subote u Route 66

https://www.youtube....Xz19DK&index=21

#526 varichello

varichello
  • Members
  • 3641 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2018 - 09:10

Kosturi se uvijaju 19.05. u Metal klubu Eks u Splitu!

Promocija novog albuma, predgrupa mladi i odlični ST metalci Muballat!

Malo infa tko nije upoznat opusom ovog mlađahnog benda koji svira slatkorječivi BBR (Brutalni balkanski rock)

https://hr-hr.facebo...I-273549151110/

znam, znam, Facebook link, sud svita... :-))))

Kad međanment benda napravi neki flayer za invenat šerat ću link da možete lajkat!

aleluja, aleluja!

#527 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9968 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2018 - 16:28

Pozdrav chelo, nek se svira !

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.