Jump to content

Slika
- - - - -

Svira li se?

• Please log in to reply
496 odgovor(a) na ovu temu

#21 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2013 - 13:46

pa evo sad sam na fejsu u grupi gledo program MUF-a i nepiše uopce koji bendovi (osim headlinera Đubriva,Pasa,Piknika i Septice) nastupaju. piše da ce javit do 31.03,a vec je peti mjesec prakticki. muf je za manje od 30 dana...

to ti je profesionalnost nema šta :D

#22 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 30 Travanj 2013 - 06:31

Nama nisu ništa javili, niti da sviramo, niti da ne, a i prijave su bile 'pošalji šta te volja', tj. nije bilo nekakvog obrasca ili sheme

#23 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 30 Travanj 2013 - 08:41

totalni haos

ma velim,njih boli kurac,sam da su doveli pase đubrivo piknik (aj barem za piknik mi je drago) i Septicu

ovo ostalo im je program filer

što je žalosno,nema goreg neg kad se prijaviš na bilo šta pa se niko jebeno ne javlja

užas

#24 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 02:01

eto me 7.6 u SInju i 8.6 u Splitu sad Bad Mushroomsima, njihov basist nemoze zbog obaveza nastupiti na 2 nastupa pa ja mijenjam! :)

nastupamo sa Cotom g4,Maršalom i bendom Ultimatum

ako ima koga s foruma da je u blizini,neka navrati! :)

Sinj Picadilly bar, Split Legends

Čaos

#25 varichello

varichello
  • Members
  • 3593 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 07:46

eto me 7.6 u SInju i 8.6 u Splitu sad Bad Mushroomsima, njihov basist nemoze zbog obaveza nastupiti na 2 nastupa pa ja mijenjam! :)

Čaos

Asu, kralju, legendo, kako stvari stoje vidimo se u Legendsa 8.6.!

subota...ufff....mogu i pit...ma i tako žena vozi :D

#26 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9920 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 09:38

Ideš sa ženom na svirke,pih!

6048l.jpg

#27 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 09:40

ima ga ko vozit kad se narolja

to je genijalno!

#28 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9920 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 09:42

Ali ništa sa strane! :tongue_smilie:

#29 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 09:43

ma sa strane,straga,sprijeda...kad popije njemu je tak svejedno

#30 varichello

varichello
  • Members
  • 3593 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 09:49

eh...da...što je najgore sa njom najviše guštam otić na neki koncert.

slušamo koncert, ne čekamo da netko nešto falije, ne raspravljamo ako se eventualno čuje neka greška, ne raspravljam o opremi na bini, ne pričamo lovačke priče o epskim solima na gitarama i basevima, ne raspravljam sa nikim jel je bas čuje kroz razglas, jel gitara reže, jel noga bubnja pokriva frekvencije pratećih vokala...ništa...lijepo slušam, guštam, popijem piće-dva-tri-četri-pet...ona me odveze kući, gušta i ona, često i ne ostanem suva kurca, dobijem kod nje par poena koje koristim recimo kad imam probu od 2 sata, da mogu još 2-3 ure ostat cugat i tako.

kad idem sa nekim od kolega, obično bude fjasko i debakl. sve neke stručne spike, kimanja glavama, svi nešto komentiraju opremu i svirku, jedva čekaju da neko nešto falije. kako bi reko kolega "skoro pa načelnik" GEYANA!

#31 basmasta

basmasta
  • Members
  • 29 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 10:41

eh...da...što je najgore sa njom najviše guštam otić na neki koncert.

slušamo koncert, ne čekamo da netko nešto falije, ne raspravljamo ako se eventualno čuje neka greška, ne raspravljam o opremi na bini, ne pričamo lovačke priče o epskim solima na gitarama i basevima, ne raspravljam sa nikim jel je bas čuje kroz razglas, jel gitara reže, jel noga bubnja pokriva frekvencije pratećih vokala...ništa...lijepo slušam, guštam, popijem piće-dva-tri-četri-pet...ona me odveze kući, gušta i ona, često i ne ostanem suva kurca, dobijem kod nje par poena koje koristim recimo kad imam probu od 2 sata, da mogu još 2-3 ure ostat cugat i tako.

kad idem sa nekim od kolega, obično bude fjasko i debakl. sve neke stručne spike, kimanja glavama, svi nešto komentiraju opremu i svirku, jedva čekaju da neko nešto falije. kako bi reko kolega "skoro pa načelnik" GEYANA!

u potpunosti se slažem

#32 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 10:52

i ja se u potpunosti slazem ... samo, eto, moja draga me po ne znam koji put iznenadila ... sviram ja jucer wrecka i testiram malo zvukove, kadli ona kaze, vidi, to ti tvuci ko mjuzikmen ... ja se iznenadim ... nastimam drugi zvuk - nesto ko sadowsky ... tako bilo i s zvukom slicnim precu ...

sad i po koncertima samo gleda opremu koju imaju basisti (i obicno pogodi) i slusa koliko se dobro bas cuje u miksu ... tako da mi uz nju kolega basista stvarno nije potreban, a zadovoljava sve ostale uvjete koje i prava djevojka treba zadovoljavati :D

#33 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9920 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 11:51

Najgore što ti se može dogodit sa ženom je da ti postane drug,sestra i sl.

#34 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7023 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 11:53

i ja se u potpunosti slazem ... samo, eto, moja draga me po ne znam koji put iznenadila ... sviram ja jucer wrecka i testiram malo zvukove, kadli ona kaze, vidi, to ti tvuci ko mjuzikmen ... ja se iznenadim ... nastimam drugi zvuk - nesto ko sadowsky ... tako bilo i s zvukom slicnim precu ...

sad i po koncertima samo gleda opremu koju imaju basisti (i obicno pogodi) i slusa koliko se dobro bas cuje u miksu ... tako da mi uz nju kolega basista stvarno nije potreban, a zadovoljava sve ostale uvjete koje i prava djevojka treba zadovoljavati :D

Pere, čisti, kuha, pegla...?  :D

#35 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 11:55

evo moja dok me nije upoznala nije znala sta je jazz bass,šta je precision,sta je rickenbacker

sad zna! :)

al idalje necuje bass,ona sam bubnjeve cuje

#36 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 12:48

Pere, čisti, kuha, pegla...?  :D

upravo to :D

#37 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7023 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 12:51

To se cijeni. :thumbup:

#38 basmasta

basmasta
  • Members
  • 29 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 13:22

Najgore što ti se može dogodit sa ženom je da ti postane drug,sestra i sl.

ovo sa sestra može onda ispast incestisthebest:)

#39 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 13:44

Čaos

Ja sam u Sinju, ali ko zna šta će bit dotada, ponovi ovo dan prije

#40 basstardo

basstardo
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2013 - 20:28

pa kikos mi smo na svim eventima u nasem velegradu, moramo podrzat

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.