Jump to content

Slika
- - - - -

SLAP

• Please log in to reply
67 odgovor(a) na ovu temu

#61 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 16:31

taj basist je sviral Mustang, Prec i Jazz, ko će ga znat s čim je točno snimio ovo...

#62 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 17:06

taj basist je sviral Mustang, Prec i Jazz, ko će ga znat s čim je točno snimio ovo...

Yep, ...upravo tako!

#63 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 26 Prosinac 2012 - 12:27

prvi komentar na yt je njegov, trebalo bi ga priupitati... :wink:

#64 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 26 Prosinac 2012 - 12:35

prvi komentar na yt je njegov, trebalo bi ga priupitati... :wink:

Pitaj! :biggrin:

#65 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 29 Prosinac 2012 - 18:19

sto ne pitas nekog ko je godinama preslusavao i preslusava herbija, headhunterse,maupina i 100000 drugih stvari i varijanti u kojima je svirao doticni gospodin , tj. velikog fana paul jacksona, hocu reci - mene! haha!
PJackson je uglavnom svirao P bass, iz 1974, sa rijetkom "sahara taupe" bojom i maple neckom.(to je onaj na reflexovom linku samo tamo izgleda crni) takodjer je svirao modifikovani tele bas sa dva stara bartolinija, a kasnije je svirao Yamahu BB sa P split coil pick upom i blade jazz bass (kakav sam imao jedno vrijeme,sad kod virtousa) nisam znao da je svirao mustanga,mislim da ste se zeznuli...
posljednjih nekoliko godina svira ESP japanca, svoj signature model sa bartolini MM humbuckerom .

EDIT : sad vidim da si pitao za pjesmu na albumu gdje zapravo i nije svirao PJ (na reflexovom linku sam vidio postavu Headhuntersa) to je onda P bass jer su i Watkins i Freddy Washington svirali P bass... tu stvar koju si postao je svirao Eddie Watkins.
da zavrsim, po meni ova "disco" era Herbija Hancocka je sigurno najdosadnija i nimalo omiljena.

#66 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 29 Prosinac 2012 - 19:08

ja sam prical o watkinsu, on je cesto znal svirat mustanga isto kak i preca. Sad gotovo iskljucivo svira nekog jazza sa nekim cudnim headstockom, a slepa ko lud :D

#67 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 29 Prosinac 2012 - 19:52

a ni od mustanga ne bjezi:

http://www.youtube.com/watch?v=hCtjuwxRVNc

p.s ovaj bi me i u crkvu mogo natjerat

#68 TUTU

TUTU
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2016 - 00:24

Marcus Miller - slap.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.