Jump to content

Slika
- - - - -

Mooer Audio

• Please log in to reply
48 odgovor(a) na ovu temu

#1 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 12:20

Za one koji neznaju, Mooer audio već neko vrijeme proizvode razne klonove popularnih pedala i to u, pazite sad ovo, najmanjem mogućem kućištu. Dakle imate Big Muff, Electric Mistress, Tubescreamer, Crunch Box, i još razne njihove vlastite modele, u ovoj veličini kućišta:

http://www.youtube.com/watch?v=lRhvTw0EdvE&feature=endscreen

I cijene su solidne, oko 70€ komad. Nisam ih osobno isprobao ali par modela me mami da uzmem.

Ali ni to nije razlog zašto pokrećem ovu temu. Saznao sam da se na http://www.marcmart....pedals.html?p=1 mogu nabaviti dotične pedale sa besplatnim shippingom do nas, ako vam nije problem čekati 15-25 dana. Ili bilogdje doduše, imaju opciju Worldwide Free Shipping, i Registered Airmail koji košta 2€ ali ima broj za praćenje pa se mirnije spava. E to me sad zaintrigiralo, i mislim si ZBILJA bi si mogao ubost ovaj ShimVerb kojeg neko vrijeme već pikiram.

Ali onda saznam još da pri kupnji sa dotične stranice, ukoliko se unese šifra za popust "mooer132", dobije se 50% popusta na sve Mooerove predmete sa narudžbe. E to sam htio obznanit ljudima pokretanjem ove teme. Ja ću si uzet koju makar da vidim kakve su, pa ćemo lako vidit dalje.

#2 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 13:11

Ima ih i na e-bayu,skupa s Joyo pedalama,ja naručio ovaj mali NUX multiefekt,čisto da probam,s shippingom 38 $,pa ćemo vidit valja li.

BTW,hoće li stat mirno ako ih nagaziš? :001_unsure:

#3 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 13:32

Ima ih i na e-bayu,skupa s Joyo pedalama,ja naručio ovaj mali NUX multiefekt,čisto da probam,s shippingom 38 $,pa ćemo vidit valja li.

Uz dobar čičak, hoće. EP booster je istih dimenzija pa zato znam.

#4 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 13:42

Viđao sam mooere po ebayu ali ne ispod 80$, što je ok ali ovako mi dođu ispod 35 eura bez shippinga, što je cijena behringera a imam neki feeling da su par levela kvalitetniji od behringera.

I ne brini, imam par pedalica te veličine i sve uspijem redovito gazit bez problema :thumbup1:

#5 dilematik

dilematik
  • Members
  • 2479 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 15:48

shimverb! :thumbup1: nedavno sam ga uočio, shimmer za onolko kolko bi ga ja koristio i više nego odličan!

#6 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 21:45

mene zanima green mile. Je li netko vise istrazio kakvi su internetski dojmovi, ima li kakvih usporedbi s ts9?

#7 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2012 - 21:53

Na youtube svi zvuče super. :biggrin:

#8 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 23 Listopad 2012 - 00:56

Prokleti gas. Green mile on the way! :001_smile:
Ako se pokaže sve u redu, odmah naručujem i phaser, na jutubu zvuči mrak. :drool:
Čoeče, phase 90 s true bypassom za 270kn!

#9 shardy

shardy
  • Members
  • 251 posts

Vrijeme objave: 23 Listopad 2012 - 09:32

Mojsije ja bi uzeo Reecho od njih. Fkt ima za 35€ za naručit? misliš to uzimat ili?

#10 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 23 Listopad 2012 - 11:27

Odi na link i stavi si u košaricu, stavi kupon i shipping odaberi pa provjeri koliko bi te došlo. :wink: nemoraš ić na checkout nego samo da vidiš koliko te ispadne.
Moj ShimVerb će morat počekat doduše, jer sam čudom sudbine jučer pobrao kaznu 500kn što sam na 15 minuta krivo parkirao kod faksa :cursing:

#11 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 24 Listopad 2012 - 10:31

evo dečki da ne čekate, a povoljno :w00t:
http://www.glazbeni-...za_oglas/482596

#12 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 31 Listopad 2012 - 10:00

Krrgh, plaćeno 23., a još nije poslano. U međuvremenu su mi promijenili dva tracking koda (oba nevažeća), da bi mi danas odgovorili da je moj paket još u skladištu i da kao danas šalju. Nisam baš oduševljen ovim razvojem događaja. :thumbdown:

#13 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2012 - 13:04

Nakon tri sedmice mi je stigao ovaj NUX PG-1,nisu mi naplatili ništa na carini,za ovu lovu ova mala stvar obečava,probano samo na PC-u,dobar zvuk,masti ima,malo na high-gainu ima malo više zuje,što je normalno,vjerujem da će na mixeti raditi dobro,jedina mana je što nema phaser,kojeg preferiram više nego flanger,al ajd,može proći.e da,nema tone pot,ali ako je dobra gitara ne smeta previše.

Možda kasnije odsnimim nešto pa posta ovdje.

#14 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2012 - 02:43

Eto vam snimke,blues i rock postavke,gain na pola,direktno u PC,snimano u Reaperu,još je iPod uključen u multić pa preko njega svirane mp3-ce backtrackovi.

https://www.box.com/...h3n6gor2fnhiko4

https://www.box.com/...kuy10f1vk40ilxr

Sorry na greškama,samo po jedan tejk,nisam dobro naučio instrumentale,samo da čujete zvuk.

#15 Dimplex

Dimplex
  • Members
  • 563 posts

Vrijeme objave: 09 Studeni 2012 - 06:44

Eh sad pošto su imena druga može mi netko linkat tubescreamer i crunch box?

#16 Sambora123

Sambora123
  • Members
  • 594 posts

Vrijeme objave: 11 Studeni 2012 - 18:51

Ako ikoga zanimaju mooer pedale, ovaj video ih ima manje više sve, dečki su strašni, i testiraju stvarno sve i svašta, od skupocjenih gibsona, fendera, music mana, pojačala, pedala, svašta, pa ako niste čuli za njih, obavezno pogledajte...

#17 Dimplex

Dimplex
  • Members
  • 563 posts

Vrijeme objave: 11 Studeni 2012 - 21:05

Sad ne vidim video jer sam na mobu, dali su to ona dva tipa sa čudnim nadimcima koji testiraju koliko koje pojačalo može dB-a "proizvest", slashov zvuk za 1000£ i sl.?

#18 Karlo Jug2

Karlo Jug2
  • Members
  • 295 posts

Vrijeme objave: 11 Studeni 2012 - 21:14

Sad ne vidim video jer sam na mobu, dali su to ona dva tipa sa čudnim nadimcima koji testiraju koliko koje pojačalo može dB-a "proizvest", slashov zvuk za 1000£ i sl.?

da, chappers i captn lee

#19 Dompax

Dompax
  • Members
  • 2527 posts

Vrijeme objave: 11 Studeni 2012 - 22:49

Eh sad pošto su imena druga može mi netko linkat tubescreamer i crunch box?

evo pogledaj tu, ljudi se raspisali:
www.thegearpage.net/board/showthread.php?t=1164176

#20 Dimplex

Dimplex
  • Members
  • 563 posts

Vrijeme objave: 12 Studeni 2012 - 06:05

Našao sam, cruncher = crunch box, green mile = tubescreamer

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.