Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Bassisti na forumu!

• Please log in to reply
636 odgovor(a) na ovu temu

#41 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2004 - 13:23

Ime:StjepanDob:18Trenutačna Oprema:Jackson C5P ,Dod PS 200R ,LaneyHCM160B , Buffet Crampon Rc,Barcus Berry single reed transducer system, MP handwork mandolin,petrof piano, neka stara harmonika,i akustara stara jedno 50 godina ;DPrijašnja oprema:-od basističke ništa....ne volim prodavat opremuOprema Snova: za bas se može reć da ga već imam,a za pojačalo,neka bješni Marshall lampaš i 4x12'' box Trenutačni/prijašnji bandovi:Tambuu,Terawatt, - ex Top-Lock.....Website banda:-a kojeg? ;DUtjecaji/Inspiracija:Myung,Harris,Pete Trevawas,Flea .. Bego ;DGlazbeni stilovi/žanrovi:metal,klasika,jazz i blues(klarinet),prog rock,...ima togaO meni: hm...sve piše na http://www.glazbeni-...hp?topic=3688.0ukratko..sviran 8 godina..bas mi nije prvi instrument,ali brzo ga savladavam ;D,pa se nadam svijetloj budućnosti

#42 Jason

Jason
  • Members
  • 200 posts

Vrijeme objave: 11 Prosinac 2004 - 16:45

Ime: IgorDob: 21Trenutačna Oprema: Yamaha RBX760A, Marshall BassStateB30, Yamaha DG stompPrijašnja oprema: Maxtone precisionOprema Snova: Imam svoj dream bass, jos bi trebalo malo jace pojacalo, neki Hartke il tako nestoTrenutačni/prijašnji bandovi: Trenutno - Seventh Sign, prije - KatarzaWebsite banda: coming soonUtjecaji/Inspiracija: Steve Harris, Rudy Sarzo, Jimmy Bain, Boz Burrell, Jason Newsted... jaaaaaaaaaaako puno basista josGlazbeni stilovi/žanrovi: hard rock/metalO meni: I rock :( ma upoznat cete me vec

#43 Aragorn

Aragorn
  • Members
  • 75 posts

Vrijeme objave: 17 Prosinac 2004 - 16:03

Evo, dosadno mi svrljan po forumu i skontam da se nisam ode predstavio, pa eto :oIme: ToniDob: 17Trenutačna Oprema: Yamaha RBX-270, J&D Brothers prec bass - my custom (kupljen za 200 kuna u odlicnom stanju, sad je na bojanju tijela),  Ibanez SW-65Prijašnja oprema:///Oprema Snova: Pa.... Musicman Stingray, Aries 4,5 zica, Warwick neki, Ampeg glava ili Messa Boogie, boxici 4*10 i 2*15 i tako....  Neka postena distorzija,, wah, kompresor, envelope filter---- :(:):o Trenutačni/prijašnji bandovi:***/ ACEWebsite banda:....Utjecaji/Inspiracija: ufff... svi pomalo, mozda najvise tim iz r.a.t.m.-a (i cijeli bend), pa jeff ament, butler geezer,flea...i tako...Glazbeni stilovi/žanrovi: najvise Grunge (Pearl Jam, Alice in chains, stone temple pilots, soundgarden) te R.A.T.M., audioslave, onda... zeppelini, purple,,, pa onda nesto malo zesce Dream Theater, Lost Horizon.... i tako,,, u biti volim sve ....(skoro) :(O meni: Volim muziku,, i sve vezano za muziku i svirku i koncerte i dvde i tako,,, svasta....  Sviran bass vec godinu i nesto,, a u slobodno vrijeme  vozin biciklu,, .. i to...

#44 mengele

mengele
  • Members
  • 12 posts

Vrijeme objave: 20 Prosinac 2004 - 10:21

Ime: srđan iliti mutantDob:29Trenutačna Oprema:behringer ultrabass bx3000t, čajavec ga100, melodija- 200, ibanez roadster 2, s dimarzio pick upovimaPrijašnja oprema:action bas, regent, jolana, marshallOprema Snova:music man, ampeg, rickenbacker, orangeTrenutačni/prijašnji bandovi:wrong, gužva u 16-ercu, nomadi, gužva u 16-ercu Website banda:www.guzvau16ercu.tkUtjecaji/Inspiracija:riblja čorba, bajagaGlazbeni stilovi/žanrovi:metal/punk/alt/cajkeO meni: www.ja.conj

#45 kate

kate
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2005 - 18:26

Ime: Kate Dob: 18Trenutačna Oprema: Yamaha RBX374, Vox 15Prijašnja oprema: Maxtone govno, Jim Harley, a i ovaj nije dalekoOprema Snova: Imam svoj dream bass, za sad, a samo recimo neko jace pojacalo tu i tamoTrenutačni/prijašnji bandovi: bezimena svirka za zabavu, premda za dusu i srceWebsite banda: www.kata-rulz.comUtjecaji/Inspiracija: Flea, Jaco Pastorius, te zatim fine dionice novog vala, rocka..Glazbeni stilovi/žanrovi: hard rock/metal, ska, dub, jazz, acid jazz.....O meni: kazu sve najbolje ;D

#46 Trial Of Tears

Trial Of Tears
  • Members
  • 125 posts

Vrijeme objave: 21 Siječanj 2005 - 20:04

Ime: Mirko MihaljDob:  17.Trenutačna Oprema: Yamaha BBG4S II. i Yamaha Bass Stage 150Prijašnja oprema: nula bodovaOprema Snova: Pa ono RBX6 JM no ja sam i vise nego zadovoljan s ovim basom kojeg iman, a s pojacalom sam preezadovoljan.Trenutačni/prijašnji bandovi: Delirium i jedan bezimeni.Website banda: /Utjecaji/Inspiracija: Yohn Myung, Victor Wooten , Johan DeFarfalla (ex Opeth), Steve Di Giorgio, Stu Hamm , Kristoffer Gildenlow(pos), Pascal Mulot, Tony Levin i Veliki Jaco Pastorius.Glazbeni stilovi/žanrovi: Prog Metal i Hard Rock.O meni: Basses High

#47 Srza

Srza
  • Members
  • 604 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2005 - 00:08

Ime:Ivan SrzićDob:25Trenutačna Oprema:Yamaha BBG5A i Marshall JCM800 BASS SERIES head + box JCM800 BASS SERIES 2x15Prijašnja oprema:/Oprema Snova:nekakav šestak ručni radTrenutačni/prijašnji bandovi:VictimWebsite banda:/Utjecaji/Inspiracija:mnogiGlazbeni stilovi/žanrovi:strogo neopredjeljenO meni:Živim u Makarskoj,studiram glazbu...

#48 LAWRENCE

LAWRENCE
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 06 Veljača 2005 - 16:19

[[B]Ime:MARKO[B]Dob:22[B]Trenutačna Oprema:STATUS EMPATHY, YAMAHA POJACALO NE ZNAM KOJE, NEKOLIKO PEDALA[B]Prijašnja oprema: NIJE VRIJEDNA SPOMENA[B]Oprema Snova:  :'([B]Trenutačni/prijašnji bandovi:YES PES, DJECA (TO VAM JE ONAJ BEND OD ANTE PERKOVIÆA), ALTERED STATE (PRIJAŠNJI)[B]Website banda:NEMA[B]Utjecaji/Inspiracija:LES CLAYPOOL, FLEA, JACO PASTORIUS, LEMMY, MARCUS MILLER, SATURNINO (BASIST JOVANOTTIJA). . . [B]Glazbeni stilovi/žanrovi:ROCK, EMO, FUNK, JAZZ, ACID, REGGAE, SKA. . . SVE ŠTA VALJA U IKOJEM STILU[B]O meni:TO ŠTA SE GORE MOZE PROCITAT JE SVE STA O MENI TREBATE ZNAT. BTW, OVO MI JE PRVI TOPIC PA DA USPUT IZRAZIM MOJ USHIT ULASKOM NA OVAJ HVALEVRIJEDAN FORUM :D

#49 V-Twin

V-Twin
  • Members
  • 460 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2005 - 00:37

ime: ćobidob: 30trenutačna oprema: fender jazz bass mexico 1998god.,crate bx 160wprijašnja oprema: melodija,fender jazz,čajo 150w, crate bx 100w, ibanez roadstar 2 1986 god,yamaha bass stage 150woprema snova: može jedan fretless te neko malo močno komboTrenutačni/prijašnji bandovi: pas maters,big bang,zvučni zid a prijašnji ...Website banda: www.pasmaters.com www.bigbang-st.comUtjecaji/inspiracija: Mišo Hrnjak,Arsen ŠtrbacGlazbeni stilovi/žanrovi: sve šta je dobro za moje uši LED ZEPPELIN,AC/DC,METALLICA...AZRA,MAJKE,ATOMSKO SKLONIŠTE,LET 3,RIBLJA ČORBA...O meni: live to ride,ride to live

#50 doox

doox
  • Members
  • 990 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2005 - 09:04

Ime: DujeDob: 24Trenutačna Oprema: Ernie Ball Musicman StingRay -> EHX BassBalls, EBS Multicomp, EBS Octabass, Sansamp BDDI -> Markbass Mini CMD 121P + Markbass New York 121Prijašnja oprema: Fender Precision Bass Am. Std. 08, Fender Geddy Lee Jazz Bass, Boss ME-50B, Laney HCM160B, Yamaha BS250, Yamaha BBG5S, Yamaha BBN4FLIII i još puno togaOprema Snova: Poprilično sam zadovoljan ovim što imamTrenutačni bandovi: Harpoon Blues BandPrijašnji bandovi: Vortex, Soul Kitchen, Diktatori, 25-ica...Utjecaji/Inspiracija: John Myung, Les Claypool, Flea, Victor Wooten, Mark King, Jaco Pastorius, itd. uglavom majstori ;DGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock općenito, Funk, malo metala (jako malo)O meni: Pogledaj pod predstavljanje članova

Edited by doox, 10 Siječanj 2010 - 17:57 .

#51 Guybrush

Guybrush
  • Members
  • 954 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2005 - 13:15

Ime:GuybrushDob:22Trenutačna Oprema:Squier Precision special, Solo bas iz sedamdesetih kopija Jazza, Fortress4 Rockbass by Warvick,Hartke HA3500 glava i Hartke XL4.5 boks, Hohner force 20w pojačalo,Boss odb3,Yamaha klavijature, klasična gitara Greco,Melodija mengeš klasična, remeni,kablovinje itd.Prijašnja oprema:Hughes&Kettner basskick 515(200w combo),Ibanez SR500, Corvette Classic Rockbass 5Oprema Snova:Spector,Warwick,Ampeg,Gallien-Krueger,Mesa boogie,Trace Elliot...Trenutačni/prijašnji bandovi:Moćni borci sa sjekirama, prije Grički Top Website banda:N/A (u izradi)Utjecaji/Inspiracija:Ma razni,ko ce ih sve nabrojat...Glazbeni stilovi/žanrovi:Hard Rock, heavy metal,blues,jazz,funk,new-wave,filmska muzika itd...O meni:Šta puno reć,studiram,sviram,izlazim van,zajebavam se,slušam muziku,uglavnom sve sto vole mladi...

#52 fakinka

fakinka
  • Members
  • 26 posts

Vrijeme objave: 28 Veljača 2005 - 14:26

pa, dobro, zašto ne....Ime: AdrianaDob: 25Trenutačna Oprema: fender std jazz basPrijašnja oprema: nema takveOprema Snova: možda neki fretless...Trenutačni/prijašnji bandovi: ja sam freelancer ;)Website banda: no nameUtjecaji/Inspiracija: ovisi o trenutku (inspiracija mi je glazba kao takva)Glazbeni stilovi/žanrovi: punk, rock; tu i tamo blues i skaO meni: glazba je moja droga :-* :-*

#53 PleasantGuy

PleasantGuy
  • Members
  • 567 posts

Vrijeme objave: 07 Ožujak 2005 - 21:23

Ime:Marko ,zovu me i BasDob:17Trenutačna Oprema:Ibanez GSR200,Acoustic pojacalo,soundwawe 20wPrijašnja oprema:------------------------______----------nothingOprema Snova:o tom bi mogo pričat i diskutirat do sutraTrenutačni/prijašnji bandovi:Band nekakav u povojima,ime u u alpha faziWebsite banda:bit če i to jednog sunčanog danaUtjecaji/Inspiracija:od bassista Merlo(bassista Jack Johnsona) i mnogi drugi(osim Kalembera),inspiracija uzimam iz nekakve alternative i možda nekakav funkGlazbeni stilovi/žanrovi:od svačega po malo.O meni:

#54 bambi24

bambi24
  • Members
  • 355 posts

Vrijeme objave: 24 Ožujak 2005 - 10:43

Ime: LanaDob: 20Trenutačna Oprema: Squier Precision, pojacalo: Trace Elliot Boxer 15, efekti: Envelope Filter fx25b, Behringer od100, Behringer cs100Prijašnja oprema: Jolana, Vikomt bass-češki ;)Oprema Snova: Warwick Streamer Stage, Music Man StingrayTrenutačni/prijašnji bandovi: Bilo je svakakih bzvz, ali novi je u toku...Website banda: nemaUtjecaji/Inspiracija: Jon Thorne, Gail Ann Dorsey, Kim Deal, Melissa auf der Maur, Flea, Nathan Hughes, Paul Turner, Nick Fyffe, Stuart Zender, Dirk Lance, Ben Kenney, Tony Kanal... Glazbeni stilovi/žanrovi: od svega po malo...O meni: Ja samo sviram... ;)

#55 AjsParadajs

AjsParadajs
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 30 Ožujak 2005 - 12:59

Ime:Ivan (starci bili domišljati, a bar iman 3 imendana)Dob:17Trenutačna Oprema:RBX 170, CRATE-BX50Prijašnja oprema:Klima, električni podizači i ABS:-)Oprema Snova:RBX-JM2 ili RBX-374 (Yeah)! nisan extra zahtijevan,možda Voicesov Fender fretless:-)Trenutačni/prijašnji bandovi:Neman blage kako nan je ime! To bi triba doznat(nešto... Dre..am...the.ater..:-)), uglavnom, sviramo neki HC, Mosh ili nešto tako.Website banda:nema, ali bit ćeUtjecaji/Inspiracija:Flea,Myung...ustvari za njih san prve čua, prava inspiracija san sam sebi:-), i moja mama mi je inspiracija!Glazbeni stilovi/žanrovi: Pa slušan rap (ne, nisan ofucani fejjker:-)), ali otkad san se uvatija žive muzike guštan u đeziji (Q.Jones, Primer, Cream),a u zadnje vrime DT i RATMO meni: a ono... zgodan, pametan, skroman... iman nižu glazbenu (6 godina violine), sad uživan u niskofrekventnin zvukovima.

#56 Sretamsap

Sretamsap
  • Members
  • 145 posts

Vrijeme objave: 11 Travanj 2005 - 23:33

Ime:IvicaDob:28Trenutačna Oprema:Stingray handmade, Ibanez gsr 200 sa Fender custom shop 60 pickupima, Ashdown MAG C210 T /300 w pojačalo, Ibanez PT 3B efektPrijašnja oprema: Jim Harley bas , REGENT pojačaloOprema Snova: Ostvaren vlastiti radTrenutačni/prijašnji bandovi: Pasmaters od 1999Website banda:www.pasmaters.95mb.com Utjecaji/Inspiracija: nema pravog utjecaja , sve pomaloGlazbeni stilovi/žanrovi: rock , metal, punk, grungeO meni: Pecam ribe i gasim vatru kad je suša.

#57 micho

micho
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2005 - 11:35

Ime:MiodragDob:19Trenutačna Oprema:Fenix kopija Jazz BassaPrijašnja oprema:NulaOprema Snova:American Deluxe Jazz Bass FMT V (5-String), neki ogromni TraceTrenutačni/prijašnji bandovi:Terrasa boysi ;D KZ zna o cemu pricam.. jednodnevni projekt ;D ,Cranium, Sad sviram u P.O.R.O.T.I.Website banda: U izradi kolko sam upucenUtjecaji/Inspiracija: Graham, Myung, Wooten, HarrisGlazbeni stilovi/žanrovi:Rock, Progressive rock/metal, GrungeO meni: Nist posebno.. Live and learn ??? 8) 8)

#58 DiscoTetak

DiscoTetak
  • Members
  • 2170 posts

Vrijeme objave: 13 Travanj 2005 - 08:38

Ime: GoranDob: 25Trenutačna Oprema: Fender Jazz Bass Deluxe, Boss OC2, Trace Elliot GP12SMX 4x10 comboPrijašnja oprema: Basevi:Squier Jazz i Precision, Warwick Corvette Pojačala: Čajavec 150W, Cherry CB50, Fender BXR60, daklem sve šrotoviOprema Snova: Sadowsky Standard 4, Musicman Bongo HS --> Walter Woods    --> Schroeder 1210Trenutačni/prijašnji bandovi: Ono prije nije vrijedno spomena, sada La Gusta SuperiorWebsite banda: www.lagustasuperior.comUtjecaji/Inspiracija: Sve odsvirano od jazza 60-ih do današnjeg nu-metala :)Glazbeni stilovi/žanrovi: Sviram funk, slušam svu "inteligentnu" glazbu do koje mogu doći

#59 EddiE

EddiE
  • Members
  • 623 posts

Vrijeme objave: 18 Travanj 2005 - 13:25

Ime:MarkkoDob:20Trenutačna Oprema:Hohner Steinberger headless kojeg od milja zoven Headless Harry,Ibanez pt3-analogni multiefektPrijašnja oprema: neka kopija precisiona,pojacalo Ibanez SW 65Oprema Snova:bass po mom nacrtu i neko pojacalo ko frizider da dobro trese bubregeTrenutačni/prijašnji bandovi:trenutacni jos nema ime,a ni bivsi nisu imali imena....kao da je ime bitno,glavno je da se svira ;)Website banda:Utjecaji/Inspiracija:Steve Harris,Noel Redding,Ray ManzarekGlazbeni stilovi/žanrovi:heavy i trash metal uglavnom,ali i blues,rock,hard rock.....O meni:pravi pacifist. Peace,love and rock'n'roll.

#60 Kontraefekt_basist

Kontraefekt_basist
  • Members
  • 214 posts

Vrijeme objave: 20 Travanj 2005 - 22:39

Ime: AndrijaDob: 21Trenutačna Oprema: Fender Squire P Bass s P/J aktivnim EMG-ovima ;D, Ampeg BA115Prijašnja oprema:Isto kao trenutačna, nažalost ;DOprema Snova: Još ju nisam izsanjaoTrenutačni/prijašnji bandovi: Indri/KontraefektWebsite banda: Još ništa, tražimo besplatni hosting Utjecaji/Inspiracija: Sve, al posebno Flea, Timmy C i Mike Dirnt ;DGlazbeni stilovi/žanrovi: Sviram nešto između Systema, Ragea i Peppersa, a slušam sve, glavno da ima budi neki osjećaj (može i bijes i smijeh knpr. Lepoglava od Magazina) ;DO meni: ... ..... ... ... ma ak nekog nešto zanima, nek se javi ;D

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.