Jump to content

Slika
- - - - -

Odumire li Glazbeni Forum?

• Please log in to reply
64 odgovor(a) na ovu temu

#21 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 11:05

Ja sam također forum guy od kad koristim internet (1995.), tako da me fejs uopće ne zanima, niti imam FB profil, ...to je za malu djecu!

Član sam više raznih domaćih i stranih foruma iz razno raznih područja, uglavnom onih koji su tematski kao ovaj, dakle o sadržajima koji me zanimaju u životu.

Na forumu ne moraš visiti stalno, ...navratiš, pogledaš ima li šta novo, odgovoriš na kakav post ili repliku, ...pitaš ako te šta zanima ...i to je to!

Jest da služi ponekad i razbijanju dokolice, ali barem je ekipa iz iste interesne skupine! :wink:

#22 Cozy

Cozy
  • Members
  • 3209 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 13:37

ja sam takodjer pretezno na basistickom dijelu foruma i ne vidim odumiranje.

dobro, volio bih da suhi tito ima vise postova i da se rogi vrati, ali nije lose ni ovako...

#23 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 14:12

kak volim ove ljude kaj pisu kak je fejs za decu, odma mi je dan lepši.

#24 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 14:32

kak volim ove ljude kaj pisu kak je fejs za decu, odma mi je dan lepši.

Fejs je samo legalni bordel i reklamni bilboard. Znači ideš tamo tražit ženske/muške ili reklamirat se (bend, kafić, pizzeria...).

Di je najbolje vatat ženske? Tamo di ih je najviše

Di je najbolje reklamirat? Tamo di je najviše ljudi

Svi servisi koji se tamo nalaze postoje od davno u IT svijetu i 99.9% nisu revolucionarni. Google i Yahoo imaju brdo više patenata.

Mene osobno ne zanima šta Mare sad jede paštetu od tunjevine, a Tina je bila sa Marinon vanka i izoblejale se, slikavale sa Sorajon i objavile to na fejsu. To je jednostavno jedan giga reality svjetskih razmjera.

Nametanja fejsa su brutalna, od toga da neko stavi neki video tamo a ja ga ne mogu pogledat jer neman fejs, neko me pozove na neki event a ne mogu vidit o ćemu se radi? I šta da napravim fejs? Sigurno, nit cu pogledat event, ni video...

Da li smo mi ljudi bez fejsa, građani drugog reda, građani bez identiteta? (Možda je ovo tema za novi topic :biggrin: )

OT - ja san na ovom forumu dosta toga izreklamira, upozna brdo dobrih ljudi, naučija puno toga i dobro se zabavija. Nadan se da će tako i dalje bit, s tim da me nitko nije natira da se registriram :thumbup1:

#25 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 14:37

Mr. Top, ...bravo care! :thumbup1:

Sve si rek'o! :wink:

#26 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9910 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 14:51

Ma ja ne znam zašto dajete toliko značaja tom fejsu?!!

#27 shookee

shookee
  • Members
  • 834 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2012 - 15:17

Ja sam reko da ću napravit fejs profil čim mi bude trebo.
To sam reko prije dvije-3 godine i evo još ništa.

Al napravit ću ga čim mi zaista zatreba. Nemam ništa ni za, ni protiv.

#28 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17589 posts

Vrijeme objave: 24 Svibanj 2012 - 16:21

fejs je za pičkice

#29 emd

emd
  • Members
  • 161 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2012 - 17:55

aj pomozite mi da ne bi odumiro :D

http://www.glazbeni-...__fromsearch__1

#30 Ada

Ada
  • Members
  • 4204 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2012 - 18:11

Ne odumire GF, bar ne dok su mu glavni organi na mjestu. :biggrin:

A Fejs i volim i ne volim. Više sam vani, uz muziku i sport, pa sam se malo odlijepila od njega. Al mislim da mi je potreban jer je korisno (i besplatno) sredstvo komunikacije, a i super je dobivati friške informacije od bendova koje volim. :001_smile:

Malo mi fali stari GF, bar ona ekipa... Promijenilo se sve otkad ste promijenili dizajn i ostale tehnikalije pa su ljudi odustali. Ni meni se baš ne da. Spojim se preko iPoda i kad vidim onu mobilnu verziju, muka mi je. :bored:

#31 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 21:07

Kakvo odumiranje? Vratit ćemo se jači nego ikada. :biggrin:

#32 Metalni

Metalni
  • Members
  • 799 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 21:08

Nego šta! :thumbup1:

#33 rizla+

rizla+
  • Members
  • 280 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 21:11

pozdrav

Posted Image

#34 riba2233

riba2233

Pimp

• Members
  • 4666 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 22:18

Vratite se, i sredite da forum izgleda isto kad sam odlogiran i ulogiran, također, glasam za to da se maknu ove ikone podforuma.

I bilo bi jako zgodno dodati opciju da se u svaki post može staviti anketa, npr ja sad stavim treba li ukinuti ikone podforuma:

Da. (135)
Ne. (43)

#35 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 22:22

riba, jel možeš staviti screenshot da vidim kako kod tebe forum izgleda?

#36 riba2233

riba2233

Pimp

• Members
  • 4666 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2012 - 22:29

Mogu naravno, evo ovako je kad sam odlogiran:

Posted Image

A ovako je kad sam ulogiran:

(dakle drukčiji font naslova i sličice podforuma)

Posted Image

Ovako izgleda post s anketom na bug forumu:

Posted Image

Imam još jedan prijedlog, da forum ne bude centriran, nego pomaknut skroz ulijevo, da stanu veće slike (sad stanu 800x600, a onako bi stale 1024x768 bar).

Hvala!

#37 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7364 posts

Vrijeme objave: 10 Lipanj 2012 - 06:50

A čemu ogromne slike ??? Za tim uopće nema potrebe a ako i ima (neka shema ili tako nešto gdje stvarno treba detaljna slika) stavi se samo link. Ove ogromne sliketine su samo sredstvo za kidanje živaca jel je preglednost "u crvenom"... .
Trebalo bi zabraniti i quotanje slika jel se vrlo često događa da na jednoj stranici ima pet istih slika koje svi nemilosrdno ponavljaju.

#38 kresho69

kresho69

Razbucava bandu

• Moderators
  • 1918 posts

Vrijeme objave: 10 Lipanj 2012 - 08:02

GF nije mrtav...samo tako smrdi :w00t: :001_wub: :biggrin: (da parafraziram poznatu parodiju na Punk is not dead)

Biće sa forumom sve OK kada se dogodi sezonsko presvlačenje kože i kada ljudi napokon shvate da je najbolje pojačalo do 1550 kn...

#39 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 14 Lipanj 2012 - 12:05

Vratite se, i sredite da forum izgleda isto kad sam odlogiran i ulogiran, također, glasam za to da se maknu ove ikone podforuma.

I bilo bi jako zgodno dodati opciju da se u svaki post može staviti anketa, npr ja sad stavim treba li ukinuti ikone podforuma:

Da. (135)
Ne. (43)

Forum bi trebao jednako izgledati i kad si logiran i kad si odlogiran. Vjerojatno je bio neki problem s cacheom. Jel ti jos uvijek kao i na screenshotu? Ikone podforuma ostaju, samo će se mijenjati i ujednačiti u dimenzijama.

Dodavanje ankete u pojedini post tehnički nije izvedivo na ovoj platformi. Što se tiče veličine slika, mislim da je ovo dovoljno. Svaka ubačena slika se automatski prilagođava dimenzijama forumu ali ako se na nju klikne onda se pojavi popup u kojem je slika prikazana u punim dimenzijama.

#40 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 14 Lipanj 2012 - 12:18

Forum bi trebao jednako izgledati i kad si logiran i kad si odlogiran. Vjerojatno je bio neki problem s cacheom. Jel ti jos uvijek kao i na screenshotu? Ikone podforuma ostaju, samo će se mijenjati i ujednačiti u dimenzijama.

Dodavanje ankete u pojedini post tehnički nije izvedivo na ovoj platformi. Što se tiče veličine slika, mislim da je ovo dovoljno. Svaka ubačena slika se automatski prilagođava dimenzijama forumu ali ako se na nju klikne onda se pojavi popup u kojem je slika prikazana u punim dimenzijama.

Meni je bolji ovaj LOGIRANI ''stari'' font type, ima san isti problem ka i riba, i evo sad mi je u oba slučaja jednako, znači ovaj screenshot di riba nije logiran

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.