Jump to content

Slika
- - - - -

Legalizacija garaža,šupa,kokošinjaca

• Please log in to reply
15 odgovor(a) na ovu temu

#1 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 11:58

Ministar Vrdoljak najavio novi zakon o legalizacijinelegalno izgrađenih objekataa pošto većina nas održava probe u "garažama" ili nekim "pomoćnim" prostorijamakoje su u većini slučajeva bespravno izgrađene(barem kod nas na selima).zanima me vaše mišljenje dali ćete platiti "naknadu" (kaznu) za vaše garaža,šupe,kokošinjace,drvarnice "jednokratno"pa onda otplaćivati "općinarima"2-3 god vodne i komunalne doprinoseili ćete pričekati da vam dođu bagerima porušiti vaše bespravno sagrađene objekteali gdje ćemo onda odrzavati probe naših super bendova gdje ćemo se sastajati i družiti ,praviti nove pijesme i snivati da ćemo i mi jednoga dana (kada narastemo) biti zvijezde kao naše uspiješne kolegegdje vi vježbate.

#2 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 5962 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 12:25

praviti nove pjesme i snivati da ćemo i mi jednoga dana(kada narastemo) biti zvijezde kao naše uspiješne kolege

fix'dnakon litre dobrog crnog vina ja se osječam ko najveća zvijezda, jebo garažu svoju!

#3 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 8271 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 13:21

Bespravan objekt je bespravan objekt,ma što ti činio u njemu.E sad,druga priča je što nas vlada laže o tome kako samo želi prilagoditi zakone po EU,a prešučuje da u toj istoj EU,gradjevine veličine 100 kvadrata (manje više u cijeloj EU),ne podliježu legalizaciji tj.ne treba tražit gradjevinsku do te veličine.

#4 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2073 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 13:38

Sve triba srušit di se svira. Koji je to ''posal''? Nek svi svirači nađu pravi posal, ka i normalni ljudi :biggrin: :w00t: :001_rolleyes:

#5 masklin

masklin
  • Members
  • 2748 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 14:11

sve te polugaraze i rupetine triba pozatvarat. skoro nikada nisu dobro izolirane pa se buka cuje na kilometre, a da ne pricam o pijancevanjima i drogiranjima koja su na takvim mistima cesta. svaka sviracnica bi tribala biti registrirana u nadleznoj sluzbi, sa ugradjenim video kamerama tako da se moze pratiti i spricit nezakonite i stetne radnje mladih, pogotovo maloljetnika.uz kamere bi se tribala ugradjivat i kontrola glasnoce, sva mladost ce oglusit sta svira.

#6 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 11:48

Johnny Bass

nakon litre dobrog crnog vina ja se osječam ko najveća zvijezda, jebo garažu svoju!

kolega kolega kolega samo litre vina

tebi i tvome bendu onda svarno dobro ide

to znači; dobro svirate (ima svirki biće love)

loše pijete (na vas 5 litra i još ste pijani)

ništa vas ne j...u životu. (imate dobar posao,novi auto,idete svake god na skijanje,ljetovanje imate ljepu ženu a jos i švalerku)

kod mene se pije 18% (gradi) šljivovica
malo jača ali pitka sama klizi niz grlo
to nije bezvezno pusto ispijanje to je "ritual"
probe su predvečer i zamislite svi su točni.
čim uđemo drmnemo jedan čokanjčić 0.5 da dođemo sebi.

pa upalimo pojačala ali bože moj lampaši treba čekati da se oni ugriju.
maknemo još jedan krug ali iz flaše (ko će sipati u čokanj)

prvih par pijesama uvijek budu loše ;to se ispada iz ritma ,fulaju se tonovi
bubnjar lamata nezna ni on sam šta.a pijevač to je telenje a ne pijevanje.

ali kod treće pijesme ponovo drmnemo krug šljivke (a usput nas sustigne onaj čokanj sa početka)
"druga pijesma" sve štima prti sami lete po gitari,bubnjar ne da lupa "rastura"
a pijevač nije više "neuspiješni"individualni poljoprivrednik, ma rame uz rame "Davidu Coverdale" (Whitesnake).

svaka iduća stvar novi krug šljive.
deseta pijesma e već smo dovoljno zagrijani za pijesme svoje mladosti.

Jimi Hendrix - Stone Free
http://www.youtube.com/watch?v=xNaQdZSLYqI&feature=related

Jimi Hendrix - Voodoo Child
http://www.youtube.com/watch?v=gMyH4XTlVgs&feature=related

tko ovo može svirati trijezan.(nije ni Jimi uspijevao, pa kako bi mogao ja)
i tako mi osviramo 20-30 stvari i maknemo 1 do 1.5 l naše drage šljivke
proba završava u 10 pola 11 i baš je najbolje vrijeme za birtiju
preko puta je diskać pa skoknemo na koju pivu da presječemo i dodemo sebi.
i onda dolazi do problema;
od bubnjara žena kaže da smo mi matori perverzni pijanci.
pa nismo mi krivi sto ova nemoralna mlađarija se ovako oblači.
"mi" njih ni ne gledamo.mi gledamo našu flašu piva i raspravljamo o muzici.
sada znate tko je kriv za ovo rušenje bespravno sagrađenih objekata
to je sigurno ona javila ženi Ministra Vrdoljaka a on sada pod pritiskom donosi kobajagle zakon o legalizaciji bespravno sagrađenih objekata.
zna ona lija jedna da smo mi buntovnici i da iz moralnih načela nećemo htjeti platiti legalizaciju naše "GARAŽE" pa će ministar doći je srušiti.
vidite li vi šta žensko napravi.

zato kolega "Johnny Bass" nemoj ti meni ;jebo garažu svoju!
to nas vrijeđa.(mi smo za nju emocionalno vezani).

#7 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 11:52

kolega "Johnny Bass" :thumbup1:dali vi imate sličan "ritual" na probama

#8 StratPower

StratPower
  • Members
  • 71 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 13:50

Offtopic:http://www.svebee.co...vatski-pravopisImaš tu sve za ije/je/e/i pa malo pogledaj, vidim da ti treba. Ontopic:Bespravan objekt je bespravan objekt i kraj priče. Pogotovo ako je loše izoliran, onda je još gore nego prosječni bespravni objekt. Plati ili ruši.

#9 Kiki_72

Kiki_72
  • Members
  • 1151 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 15:45

Ajde više krenite sa legalizacijama, a ne samo pričati o tome. Pa da se i mi geodeti malo oporavimo...

#10 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 17:07

Kiki_72

Ajde više krenite sa legalizacijama, a ne samo pričati o tome. Pa da se i mi geodeti malo oporavimo...

o hvala bogu evo netko iz strukekolega "Kiki_72" imam jedno pitanje;ministar sada tvrdi da ima preko 300 000 nelegalnih objekata po zadnjem popisu u hr ima 1,535.635 kućanstava i 2,257.515 stambenih jedinica."možemo predpostaviti" da svako kućanstvo ima barem 1 do 2 nelegalna objekta(garaže šupe drvarnice kokošinjca)jer svaki "Bespravan objekt je bespravan objekt i kraj priče"šta misliš koji će to biti broj.

#11 Kiki_72

Kiki_72
  • Members
  • 1151 posts

Vrijeme objave: 17 Travanj 2012 - 20:17

Nije svaki "objekt" objekt. Postoji zakon i pravilnik o jednostavnim objektima, odnosno, šta se i u kojoj veličini smije graditi bez građevinske dozvole, tako da tvoja računica ne štima. Kokošinjce i svinjce, drvarnice, šupe, pomoćne montažne objekte i slično, pa čak i klijeti (zagorci navalite), do određene kvadrature, se smije graditi.A ostalo legalizirati. Pa nisu drugi glupi jer grade legalno? Koliko vrijedi nelegalni objekt? Nula kuna. Nema ga u katastru, nema ga u gruntovnici, nema ga na planu, nema ga...

#12 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 15189 posts

Vrijeme objave: 18 Travanj 2012 - 02:18

ma zabole vas đon za vladu i politiku, radite po svom svirajte i stvarajte.

#13 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 8271 posts

Vrijeme objave: 18 Travanj 2012 - 10:05

kod mene se pije 18% (gradi) šljivovicamalo jača ali pitka sama klizi niz grloHa,ha,kolega,to što ti piješ je voda,dodji kod mene na pravu šljivu.

#14 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 18 Travanj 2012 - 10:07

u pravu si kolega "leslie"

Nista mi vise nije vazno nasao sam dobar bend
zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve

#15 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5706 posts

Vrijeme objave: 18 Travanj 2012 - 10:17

Za mene nema brige, ...prostorija za probe je 25m2 nedovršena (cigla) prizemna soba obiteljske kuće na selu u ZG okolici, pa osim vlage i hladnoće zimi nema nekih pravnih problema! Buka nikom ne smeta!Što se tiče "lokanja" na probama, ...ja ne pijem alkohol (OK, smažem žuju limun :) i to je to), ...ali ovi moji band-mates popiju gemišta (domaćeg vina neograničeno :w00t: ) da to nije normalno :) ...jbga, bačva je u susjednoj prostoriji, a gajbe s Jamničkom su u sobi gdje probamo! :lol:Ovi backup band što sad nešto kombiniram imaju probe po ZG prostorijama za probe koje se naplaćuju, pa je to manje-više legalno (valjda?)! ;)

#16 kinezkinez

kinezkinez
  • Members
  • 44 posts

Vrijeme objave: 19 Travanj 2012 - 11:49

virtuoso

kod mene se pije 18% (gradi) šljivovica
malo jača ali pitka sama klizi niz grlo

Ha,ha,kolega,to što ti piješ je voda,dodji kod mene na pravu šljivu.

lapsus kolega virtuoso (moj grijeh, moj grijeh) obezvrijedi šljivku. 45% = 18 gradi
zato sam rekao "pitka sama klizi niz grlo"

osim toga nismo mi alkoholičari mi smo "umjetnici"
ovaj ritual ispijanja šljivinog soka to je u edukativne svrhe da dosegnemo potreban nivo svijesti
(nesvijsti),znanstveno je dokazano da mozak brže i kvalitetnije radi pod određenim stimulansom.
vidimo 4-takta unapred ,a istovremeno zaboravimo na kredite ,banke, politiku,

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2012 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.