Jump to content

Slika
* * * * * 2 votes

Sve o našim pedalboardovima + slike II. - osveta klonova

• Please log in to reply
565 odgovor(a) na ovu temu

#1 kresho69

kresho69

Razbucava bandu

• Moderators
  • 1919 posts

Vrijeme objave: 11 Travanj 2012 - 19:45

Nakon što je stari topic misteriozno nestao, primorani smo otvoriti novi, još stariji i još bolji pedalboard topic.Slobodno objavljujte slike i opise svojih pedalboardova (papučoploča) i slobodno nabacite koji komentar i pitanje kolegama tipa, "koja ti je ono treća pedala zdesna, između DLS-a i Uni-vibe-a", ali vas molim da detaljnije rasprave oko pojedine pedale vodite u posebnim topicima posvećenima baš tim pedalama, kako bi GF bio što pregledniji i upotrebljiviji, pogotovo novim korisnicima.Također, svi upadi tipa "e baš ja prodajem to i to..." biti će brisani. Ako nešto prodajete, imate za to oglasnik.Lijep pozdrav,do slušanja

#2 Axis_

Axis_

night visioc

• Members
  • 3800 posts

Vrijeme objave: 11 Travanj 2012 - 23:13

eto da kazen ja kad nisan na proslom nikad:gitara-> vox clydemccoy wah reissue->boss tu-3( stavio tuner poslije waha zbog buffera)->danelectro cc vibe( za hendrixa za svaki slucaj)->rangemaster clone->t rex mudhoney-> ampfali mi flanger...te eventualno mamory man jednom kad bude love opet..a ako bude jos i vise love i i neki ts po 5ti put..iako mi se neda nosit tako tezak pedalbord :Dkad bude topic 3 mozda stavin i sliku :001_wub: :001_unsure:

#3 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7376 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 04:57

Evo ga...Cry Baby GCB95 (True Bypass)Boss SD-1 - Služi kao prljavi Clean i kao Boost Marshallu ili Crunch Boxu za Fluidni solo Drive (Neck + Mid)MI Audio Crunch Box - "glumi" treći kanal za MarshallaFX Loop:Boss CE-5, meni najljepše zvučeći ChorusBoss DD-3, ništa posebno, obični digitalni Delay ali ima fini topal zvuk koji obavlja svoje bez problema.U slobodan prostor između Waha i CE-5 će još doći True Bypass Looper za FX Loop i za Bypass kompletnog Pedalboarda a možda se odlučim i na jednu malo veću pedalu umjesto FS-a od pojačala pa u nju strpam i kontrolu pojačala i kontrolu samog Pedalboarda (Bypass). Vidjet ćemo...Alkice na gornjim krajevima Pedalboarda služe za lakše izvlačenje iz kofera.Posted Image

#4 MacOSatch

MacOSatch
  • Members
  • 506 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 10:04

Mali update malog pedalboarda:Posted Image- MXR CAE Wah- TC Electronic Polytune- Okko Diablo Gain+- Mad Professor Red Mighty Distortion- Little Lehle II (koji puta tu ubacim nesto za probu npr. Mudhoney, Satchurator)- TC Electronic Corona Chorus- Styrmon Timeline- ispod Pedaltraina je naravno Voodoo Lab Pedal Power---> Tone King ImperialTo mi je pedalboard za spavacu sobu, kad mi sinek svira na mesi/axe ilikad idem negdje u iznajmljeni prostor za probe gdje mi onda dovoljan neki clean amp.

#5 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 15:11

pedalboardova (papučoploča)

:biggrin: :w00t: :w00t: legendo :thumbup:evo fotka iskljucivo da ne budem offtopic :001_rolleyes:Posted Image

#6 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17627 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 15:15

Vrijeme je da i ja uslikam svoj pedalboardcijene na pmPosted Image

#7 MarshallHendrix

MarshallHendrix
  • Members
  • 1043 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 15:17

:w00t: :lol: :lol: legendo :thumbup:evo fotka iskljucivo da ne budem offtopic :001_rolleyes:Posted Image

Znači imaš i Gaga Dilej :biggrin: :w00t: :w00t:

#8 kresho69

kresho69

Razbucava bandu

• Moderators
  • 1919 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 15:38

Vrijeme je da i ja uslikam svoj pedalboardcijene na pmPosted Image

Napokon si i ti dolijao na OFFTOPIC, Moriarty...godinama pratim svaki tvoj korak i čekam pogrešku...e pa sad si najebo...nećeš više tušit ljude svojim poluproizvodima, ja ću te lično ODSTRANITI sa GF-a...mene ako se na dan GF-a sete, sete se, ako ne nikom ništa, to je bila moja dužnost...da radim...cheers

#9 kresho69

kresho69

Razbucava bandu

• Moderators
  • 1919 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 15:39

Mali update malog pedalboarda:- MXR CAE Wah- TC Electronic Polytune- Okko Diablo Gain+- Mad Professor Red Mighty Distortion- Little Lehle II (koji puta tu ubacim nesto za probu npr. Mudhoney, Satchurator)- TC Electronic Corona Chorus- Styrmon Timeline- ispod Pedaltraina je naravno Voodoo Lab Pedal Power---> Tone King ImperialTo mi je pedalboard za spavacu sobu, kad mi sinek svira na mesi/axe ilikad idem negdje u iznajmljeni prostor za probe gdje mi onda dovoljan neki clean amp.

a kakav je onda veliki??? :001_rolleyes:

#10 MacOSatch

MacOSatch
  • Members
  • 506 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2012 - 18:17

"Veliki" su:- G-System + Xotic BB Preamp + Koch Twintone II + 2xV30- Axe Fx II + MFC101 + Mesa Express 5:50 + 2xC90 (mozda uskoro Engl Steve Morse ili Invader jos ih moram bolje isprobati):-)

#11 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 16:19

My milkshake brings all the boys to the yardPosted ImageOvakav je za sad, skoro će na izmjena par pa ćemo onda u detalje. Sastavio sam si Triple Wreck pa mi se čini da će on otjerat Dominatora i Pharaoha ili Fuzz Factory sa boarda :001_rolleyes:

#12 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7376 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 17:50

Jel imaš igdje u tom Pedalboardu True Bypass Looper ? Na tvom mjestu bi napravio dva ili čak tri manja i razmislio o Line Selectoru.

#13 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 19:36

nemam iz razloga što mi jedino noise gate, ring thing, freeze, i synth wah nisu true bypass. Jedino što bi mi bilo dobro je t/b napravit na tom synthu jer mu je buffer poprilično loš ali jedna vida od poklopca mu ima izlizan navoj pa nemogu otvoriti :cursing:A inače nema baš neke potrebe za line selectorom jer stignem sve popalit/pogasit, s iskustvom dođe i brzina rada nogu :001_rolleyes:

#14 zatvoren profil

zatvoren profil
  • Members
  • 666 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 19:49

Mojsisije Enti kolki pedalboard :biggrin: Ja iman tc nova system i footswitch od stiletta i toe to :001_rolleyes:

#15 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 19:53

Dal' ima koji freak kao ja kojem samo treba tuner i footswitch? [Čak niti to mi ne treba]. xD

#16 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 22:26

Dal' ima koji freak kao ja kojem samo treba tuner i footswitch? [Čak niti to mi ne treba]. xD

Ja kad sam raspoložen za grindcore :001_rolleyes:

#17 eleven

eleven
  • Members
  • 1081 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2012 - 23:40

My milkshake brings all the boys to the yardPosted ImageOvakav je za sad, skoro će na izmjena par pa ćemo onda u detalje. Sastavio sam si Triple Wreck pa mi se čini da će on otjerat Dominatora i Pharaoha ili Fuzz Factory sa boarda :001_rolleyes:

Podsjetilo me na ono kad iskrižaš krijesnicu i picajzlu... :biggrin: :w00t:

#18 G0R4N

G0R4N
  • Members
  • 219 posts

Vrijeme objave: 20 Travanj 2012 - 21:17

evo i meni je to dovoljno

#19 Steve5a

Steve5a
  • Members
  • 1995 posts

Vrijeme objave: 21 Travanj 2012 - 12:32

Ajd eventualno kompresor.. ostalo mi fakat ne treba.

#20 mrzitelj

mrzitelj
  • Members
  • 379 posts

Vrijeme objave: 05 Svibanj 2012 - 18:55

Posted Image

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.