Jump to content

Slika
* * * * * 2 votes

VASE audio/video snimke! ... pt.3

• Please log in to reply
374 odgovor(a) na ovu temu

#21 lepi djura

lepi djura
  • Members
  • 233 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 21:22

:w00t::thumbup1::thumbup1:Sviđa mi se, Djura.I sound i mjuza, a kak sam više zaljubljenik u bubnjeve nego bubnjar, ne mogu baš suditi o tehnici. Ali je, možda malo relaksiraniji pristup, možda...ne znam...meni to sve stvarno dobro zvuči.:w00t:

Muchas gracias señor Promatrac!!

rad leve noge njet dobar! hahahaaveliki sam Bonzo fan. možda i prevelik. "nisam nikada čuo da je netko dobro Bonza skinuo" rekao sam u nedejelju na kafi prijatelju/gitaristu. i on se složio.ali vassso je sve napisao - krut si.ne znam zašto ali jesi.

Istina...pa ko će ga skinit kad je king of the groove !! A nije mi ni bila namjera skidati u orginalu.

Oke je, malo si tvrd, izgleda mi ko da si prije svirao metal pa da si se prebacio u rock vode...sve je vise manje dobro, samo broken triplets na bas bubnju ne odsviras dobro, vise ih ravno odsviras, ko neke sesnaestinke nego triole, obrati malo pozornost na to.Ali to je samo moje misljenje, glavno da ti uzivas! :scared:

Hehe...kolega dobro si zamjetio...metal i je moja svirka i jako rijetko sviram rock...a ionako nisam skidao stvar već ju odsvirao kako sam i naveo, u nekom svom fazonu...a da sam uživao...e pa jesam !!

...malo relaksiraniji pristup...

kako???...dajte mi neki savjet kako to postići...jer meni se čini da sam skroz opušten dok sviram, a tako se i osjećam...možda sam u krivu ??

Edited by lepi djura, 21 Prosinac 2011 - 21:28 .

#22 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2011 - 16:48

kako???...dajte mi neki savjet kako to postići...jer meni se čini da sam skroz opušten dok sviram, a tako se i osjećam...možda sam u krivu ??

ako se ti osjećaš opušteno, čemu onda dileme?

#23 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2011 - 18:55

ako se ti osjećaš opušteno, čemu onda dileme?

ja sam prvu snimku ođe postao nakon godinu dana bubnjanja (a možda i manje).i oni koji su komentirali svi od reda napisali da izgledam jako kruto, posebno ramena itd...i ja sam odgovarao da se osjećam opušteno.ali to ne znači da ja jesam.@ lepi djura - dolaziš iz metal voda.tamo si vjerojatno "opušten". mene npr. strašno muči bluz. govorim iz bubnjarske perspektive, naravno. povraća mi se kada moram 5, 10 min šaflati. i oznojim se, palica zna poletjeti, umorim se itd...a recimo nedavnu jazz (u ovom slučaju ne baš tihog jazza) svirku odradio u komadu bez većih tegoba. skoro 2h bez pauze, a bilo je tu brdo bubnjarskih nadmetanja i sl gadarija (2 bubnja/ra).ugl, tjeram se da sviram/vježbam taj vrajži šafl i uvjeren sam da ću se "opustiti". isti sam problem imao sa ride/hh swinganjem..jedino to obožavam pa sam "lakše" navežbao :001_cool:ugl, deri više po Bonzu, ali ne tvojim varijantama nego što autentičnijem i taj ćeš Good time isprašiti bez beda.jer ako netko ima tehničke predispozicije za ići njegove gadarije skidati, to ste svakako vi metal bubnjari.

#24 lepi djura

lepi djura
  • Members
  • 233 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2011 - 21:39

Drugovi, zahvaljujem na savjetima!Nepreostaje mi ništa drugo nego još vježbanja i opuštanja i još opuštanja....a možda skočim i do nekih toplica na relaksaciju !!

#25 guso

guso
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2012 - 18:01

Pozdrav ekipa :001_cool:Evo nešto novo iz moje kuhinje :biggrin:Budite raspoloženi prokomentirati :001_rolleyes:[ame][/ame]

#26 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2012 - 22:52

bravo!

#27 abroader38

abroader38
  • Members
  • 23 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2012 - 11:15

Eto nesto sa novog materijala, sve pise, svi komentari dobri i losi dobrodosli :001_rolleyes:[ame][/ame]uzivajte i vidimo se na nekoj svirci uskoro :thumbup: ili nemojte hehe

#28 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2012 - 14:10

Zakon!Evo nešto od mene: [ame][/ame]Humanitarni koncert HRT-a protiv nasilja u školama, uletio sam za tu svirku na mjesto bubnjara u bendu Otkazani let, gdje su basist, klavijaturist i pjevač slijepi. Moram reći da mi je bilo prekrasno iskustvo i da su oni predivni ljudi... Zaista lijepo iskustvo

Edited by seebz, 06 Siječanj 2012 - 14:20 .

#29 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 13:21

jebeno seebz, gledao sam to na TVu bio.. fascinantni likovi, super si odsvirao!evo ja imam neku kameru kod sebe pa sam iskoristio to da snimim video ali ništa nije montirano jer nemam nijedno računalo kraj sebe osim laptopa koji ne može tjerati HD snimke u premieru.[ame][/ame]

#30 abroader38

abroader38
  • Members
  • 23 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 18:57

Zakon!Evo nešto od mene: Humanitarni koncert HRT-a protiv nasilja u školama, uletio sam za tu svirku na mjesto bubnjara u bendu Otkazani let, gdje su basist, klavijaturist i pjevač slijepi. Moram reći da mi je bilo prekrasno iskustvo i da su oni predivni ljudi... Zaista lijepo iskustvo

Jebenica, nije moj tip glazbe al se vidi da se gusta u sviranju a to je najbitnije :wink:, pozdrav i jos puno nenadanih svirki zelim a i nadanih :bored:

#31 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 19:19

Lijepo Filipe, sviđa mi se stolica:lol:Abroader, moram priznati da nije ni moj tip glazbe, no kada sviram svejedno mi je što sviram, stvarno uživam svirajući... Bilo mi se teško naviknuti pošto nikada nisam svirao ovakav tip glazbe. Mislim da bi puno lakše odsvirao identične bubnjeve na drugačiju glazbu, ali eto, dobro je ispalo :bored:

#32 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 09 Siječanj 2012 - 19:47

Lijepo Filipe, sviđa mi se stolica:lol:

eh da, treba se snaći...

#33 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 10 Siječanj 2012 - 21:52

jebeno seebz, gledao sam to na TVu bio.. fascinantni likovi, super si odsvirao!evo ja imam neku kameru kod sebe pa sam iskoristio to da snimim video ali ništa nije montirano jer nemam nijedno računalo kraj sebe osim laptopa koji ne može tjerati HD snimke u premieru.

ma tko te to zivcira filipe ?:bored:

#34 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2012 - 15:40

[ame][/ame]

#35 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2012 - 16:37

Moj naklon gospon' gnjusni :thumbup1:Osobno bi više volio da cijeli bend ''rastura'' stage, jer mi nekako to uz ovu muziku ide po defaultu, ali definitivno dolazim poslušat ovo!

#36 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2012 - 18:02

Moj naklon gospon' gnjusni :thumbup1:Osobno bi više volio da cijeli bend ''rastura'' stage, jer mi nekako to uz ovu muziku ide po defaultu, ali definitivno dolazim poslušat ovo!

je l' viđeš ti da je to bas sa 5 žica?a znaš da sam ja krhke građe.i viđeš da se borim sa dimnim objektom.uskoro snimke od Boogaaalooa uploadane biti će.tamo je bilo silovanja stejđa svih mobilnih članova ansambla! :lol:

#37 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2012 - 23:36

Jel to neka bradica pala? hehe Pjevač zbilja awesome zvuči, ko pravi :lol:

#38 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 03 Veljača 2012 - 17:20

[ame][/ame][ame][/ame]

#39 vasso123

vasso123
  • Members
  • 454 posts

Vrijeme objave: 03 Veljača 2012 - 18:24

Cek sta na kraju tu sviras,bas ili bubanj?

#40 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 03 Veljača 2012 - 21:16

Cek sta na kraju tu sviras,bas ili bubanj?

2006. nisam imao u planu svirati bubanj..nikako i nipošto[ame][/ame][ame][/ame]

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.