Jump to content

Slika
* * * * * 2 votes

VASE audio/video snimke! ... pt.3

• Please log in to reply
374 odgovor(a) na ovu temu

#1 guso

guso
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2011 - 15:09

:thumbup:

Edited by guso, 26 Studeni 2011 - 16:30 .

#2 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2011 - 15:36

VASE audio/video snimke! ... pt.2 je prešao 90 strana, postao malo teži za praćenje, pa je gusin post odličan uvod u 3.dio. eto ga..

#3 guso

guso
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 27 Studeni 2011 - 13:23

[ame][/ame]Evo ga još nešto od mene :001_smile:Projekt koji je završen jučer , pogledajte .. parokomentirajte :biggrin:

#4 burgum

burgum
  • Members
  • 160 posts

Vrijeme objave: 01 Prosinac 2011 - 22:35

evo nešto novo iz moje kuhinje... :blink:[ame][/ame]

#5 Club

Club
  • Members
  • 165 posts

Vrijeme objave: 01 Prosinac 2011 - 23:25

Ne sviđa mi se pjesma, ali si lijepo odsvirao.

#6 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 00:25

[ame][/ame]

#7 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 15:43

Pitanje - zašto sviraš tako slično "originalu"?

#8 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 15:51

Iz više razloga(nisu po redoslijedu važnosti):1) Dolmayan mi je odličan bubnjar i pošto sviramo dosta pjesama od soad želim ući u njegovu ''materiju'' kopirajući što identičnije, kako bi bolje shvatio feeling pjesama i kako je razmišljao kada je radio, jer mi je onda puno lakše čuti na idućoj pjesmi što je napravio jer postane ''predvidljivije'' kada nisi siguran. Inače si svaku pjesmu koju sviram raspišem u originalu(ili što bliže, nisam ekspert pa ne mogu čuti sve točno) u note u sibeliusu, naučim ju prvo tako svirati, a onda ubacujem svoju viziju2) Promijenio sam garažu gdje vježbam i sada se ona adaptira, tako da mjesec dana nisam sjeo za set vježbati, nego sam samo za practice padom te nisam htio riskirati da fulam nešto, pogotovo jer se snima, a ovu pjesmu originalno znam uzduž i popreko, pa sam se tako osjećao sigurnije3) Mislim da je soad-ov bubnjar napravio izvrstan posao u studiju na toj pjesmi(mogu se u potpunosti uživjeti u pjesmu bez ubacivanja ičega) pa ne mijenjam te dionice baš često, a njegove live snimke su mi često overplayane i ne sviđaju mi se baš.Eto malo zbrda zdola odgovori, nadam se da je sve jasno napisano:confused1:

#9 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 16:06

jeste.hvala!

#10 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 19:26

bog te mazo, kakav je ovo mix??? i to još prijenos uživo, na nacionalnoj televiziji.snare i hi-hat pršte u tri materine.. pa zar tuljani sa nove nisu mogli dat još dva mikrofona za ozvučit bas bubanj i snare?dobro ste otprašili, jeste li prošli?

evo nešto novo iz moje kuhinje... :blink:

i sad bi se ja triba ka skoncetrirat na glazbu kraj ovakve ženske.. :biggrin:intro mi je odličan; kad postepeno uduplavaš tajm do prvog refrena. na refrenu su mi super one hi-hat finese, igrarije. čini mi se da se travis barker slušao dosta :001_tt1:

Edited by -enigma-, 06 Prosinac 2011 - 19:42 .

#11 promatrac

promatrac
  • Members
  • 1046 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 19:57

@seebz - sviđa mi se:thumbup1:

#12 seebz

seebz
  • Members
  • 270 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2011 - 22:20

@enigma, Ne znam što da kažem, komentar žirija je bio ''nije se čula harfa'' što je istina bila tamo u studiju, tu se čuje, a bubanj je poprilično loše ozvučen, bas bubanj se skoro ne čuje, ali ne mogu ja tu ništa, nisam mogao ništa birati. Nismo prošli, ali nema veze. Jedino mi je smiješno što je to žiriju bila jedina zamjerka a nije nema nego njihovim tehničarima, praktički su rekli ''Imamo loše tonce''@promatrač, hvala :blink:

#13 burgum

burgum
  • Members
  • 160 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2011 - 20:15

Ne sviđa mi se pjesma, ali si lijepo odsvirao.

pošteno. :blink:

i sad bi se ja triba ka skoncetrirat na glazbu kraj ovakve ženske.. :biggrin:intro mi je odličan; kad postepeno uduplavaš tajm do prvog refrena. na refrenu su mi super one hi-hat finese, igrarije. čini mi se da se travis barker slušao dosta :001_tt1:

soundtrack lito 2011:rancid - let the dominoes falltransplants - haunted citiesblink 182 - take off your pants and jacketthe cult - sonic temple :001_wub:

#14 Wizz

Wizz
  • Members
  • 288 posts

Vrijeme objave: 11 Prosinac 2011 - 14:09

[ame][/ame]evo pa poslusajte malo :bored:

#15 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 11 Prosinac 2011 - 19:28

evo pa poslusajte malo :bored:

odljično!samo sam slušao, gledao tu i tamo.ali "šumovi" krajnje ugodnog tipa!

#16 Wizz

Wizz
  • Members
  • 288 posts

Vrijeme objave: 14 Prosinac 2011 - 23:13

odljično!samo sam slušao, gledao tu i tamo.ali "šumovi" krajnje ugodnog tipa!

Hvala :lol:

#17 lepi djura

lepi djura
  • Members
  • 233 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 18:45

Evo od mene malo Good Times Bad Times...odsvirano u nekom mom fazonu...nadam se da je ispalo OK i da nisam osakatio pjesmu. [ame][/ame]Na vama je da sudite!! :-)

#18 vasso123

vasso123
  • Members
  • 454 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 19:29

Oke je, malo si tvrd, izgleda mi ko da si prije svirao metal pa da si se prebacio u rock vode...sve je vise manje dobro, samo broken triplets na bas bubnju ne odsviras dobro, vise ih ravno odsviras, ko neke sesnaestinke nego triole, obrati malo pozornost na to.Ali to je samo moje misljenje, glavno da ti uzivas! :w00t:

#19 promatrac

promatrac
  • Members
  • 1046 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 20:22

:w00t::thumbup1::thumbup1:Sviđa mi se, Djura.I sound i mjuza, a kak sam više zaljubljenik u bubnjeve nego bubnjar, ne mogu baš suditi o tehnici. Ali je, možda malo relaksiraniji pristup, možda...ne znam...meni to sve stvarno dobro zvuči.:w00t:

#20 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 20:35

rad leve noge njet dobar! hahahaaveliki sam Bonzo fan. možda i prevelik. "nisam nikada čuo da je netko dobro Bonza skinuo" rekao sam u nedejelju na kafi prijatelju/gitaristu. i on se složio.ali vassso je sve napisao - krut si.ne znam zašto ali jesi.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.