Jump to content

Slika
- - - - -

Review malih lampaša dostupnih u Hrvatskoj!

• Please log in to reply
451 odgovor(a) na ovu temu

#441 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 22 Svibanj 2014 - 22:11

Može li se znati odakle si naručio svoga?

#442 Sava

Sava
  • Members
  • 1232 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2014 - 08:42

Ja sam ga kupio na oglasu od čoveka koji ga je naručio ovde http://www.gear4musi...-Guitar-Amp/AUM. Pojačalo je ukupno radilo samo nekoliko sati kada sam ga uzeo. Ne znam da li to ide fabrički, ali dobio sam i platnenu pokrivku za pojačalo.

Još da dodam kada već pišem da sam ga detaljno pregledao i gledao šta bi moglo da se modifikuje i nisam našao ništa pametno. Kinezi su već zamenili par elemenata koji se nude na forumima kao modifikacije za BJ. Imao sam par potpuno novih i uparenih Ei EL84 pa sam ih ubacio iako naravno nije bilo nikakve potrebe.

#443 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2014 - 11:21

Sava, hvala puno na informaciji!! Bas sam isao gledati cijenu shippinga za Cro, i izbacuje mi oko 17 funti, sto mi se cini prilicno povoljno. Mislim da ce u skoroj buducnosti jedan doci i do mene :thumbup1:

#444 riba2233

riba2233

Pimp

• Members
  • 4666 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2014 - 15:19

"dodali standby prekidač"

pljas po faci

#445 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 29 Ožujak 2015 - 15:00

http://www.mi-pro.co...roulette/019833

kako ću si opet kupit. ovo pojačalo ima jebački sound za snimanje. baš ono što želim. fakat mi je žao što sam ga prodao al trebao mi je amp za gig. :'(

#446 johnnydr

johnnydr
  • Members
  • 1271 posts

Vrijeme objave: 29 Ožujak 2015 - 15:53

Imas sad jedan blizu tebe, od kolege Warretaliatora ... Ak nista odradjen ti je servis na njemu :D

#447 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 29 Ožujak 2015 - 20:53

Ja bi glavu samo. Pa da mećem u 112 ili 212

#448 holy fire

holy fire
  • Members
  • 4361 posts

Vrijeme objave: 29 Ožujak 2015 - 21:49

ili 4x12 g12h

#449 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 29 Ožujak 2015 - 23:07

Ma puno. To mi se ne da nosit. :)

#450 bluesmaster

bluesmaster
  • Members
  • 763 posts

Vrijeme objave: 28 Svibanj 2015 - 12:21

:D

#451 nace

nace
  • Members
  • 222 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2016 - 16:05

Sad bez zajebancije taj V22 je skroz ok pojačalo, imam ju sad neko vrijeme za po doma, a i par classic rock svirki po bircevima sam odradio u zadnje vrijeme s njom i takvu ''diletantsku'' šemu pokriva... lampe org. su loše i to je jedino kaj treba na njoj promjeniti ak se želi iz nje izvući maximum, na sreću za 50 eura se mogu sve zamjenit sa nekakvim pristojnim JJ/EHX, razlika se itekako čuje...   Zvučnik je začuđujuće dobar i jako dobro pogođen za taj amp, to se nema kaj dirati... Ja taj amp uspoređujem sa HRD deluxeom  kojeg sam dugo svirao i to radi/zvuči jednako dobro.. clean je čak malo i čišći  na večim glasnoćama  , drive je do pola ok, nakon 5/6 postane mutnjikav, tu je HRD bolji.. Al' sa kakvom ok pedalom izvuče se i pristojan drive (ja imam ludilo drive na njoj sa Wampler Slostortion klonom)... btw,. znam škvadru koja svira te Bugere  dosta dugo sad već, istina večina za nekakve svadbe i gaže al'  za to manje više svima služi uredno  .. tak da ono, pristojno pojačlce koje daje za malo manje para malo više muzike/tona... i neisplati se na njoj mjenjat sad neke gluposti od elektronike, potove, kondiće i sl., bolje ništ ne dirat po tom PCB-u,  radi tak kak  radi (i budi sretan dok radi :-))..

. Obzirom da sam od prije par dana vlasnik v22 infinium kazu da je na njima zvucnik za klasu bolji od prethodnih serija interesuje me da li i za njih vrijedi ovo sa lampama mada nemam zelje ista dirati jer sam ga kupio novog pa ne bih nista dirao dik je u garanciji ali svakako kada dodje do zamjene lampi koje bi mi mogli preporuxiti. Iskreno i ne znam kakve su sada Samo da imam info jer pojacalo zvuci stvarno super.

#452 Ad_slammer

Ad_slammer
  • Members
  • 1148 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2016 - 18:14

koliko znam unutra je par el84 lampi i za tu vrstu su jj super lampe, moja preporuka, a mogu i za preamp isto jj

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.