Jump to content

Slika
- - - - -

Bill Wyman

• Please log in to reply
11 odgovor(a) na ovu temu

#1 Ada

Ada
  • Members
  • 4205 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 09:40

Po mome mišljenju podcijenjen basist, a tome svjedoči i činjenica da mu još nitko nije otvorio topik.:001_cool: Meni je odličan, i svirkom, i tonom, i pojavom.:biggrin: Dokaz da je ponekad manje uistinu više.:drool:EFF7nZBTJkMuxYUTySuJd8GZU1DNppTp8Sinoć sam gledala ovaj koncert u kinu, striček Bill me dobro prodrmao i podsjetio da bih mu nešto lijepo mogla napisati u topik, a topika niotkuda.:lol:Pa eto, da ispravimo nepravdu.:thumbup:

#2 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 11:57

vidiš dobar mi je basist,ali mi nikad nije bio ekstra pojava. tj. nije mi se nikad istaknuo kao ostatak velikih rock basista tog dobakako da se izrazim,nije mi prepoznatljiv

#3 Ada

Ada
  • Members
  • 4205 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:06

vidiš dobar mi je basist,ali mi nikad nije bio ekstra pojava. tj. nije mi se nikad istaknuo kao ostatak velikih rock basista tog dobakako da se izrazim,nije mi prepoznatljiv

Zato kaj izražava emocije ko spomenik palom heroju, a scenski nastup mu je u rangu lutke u izlogu ili korner-zastavice?:001_cool:[ame][/ame][ame][/ame]

#4 Talkeach

Talkeach
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:08

Ritmičan, melodičan, nepretenciozan i "taman toliko koliko treba" basist. Kao što je Ringo Starr odbubnjao Beatlese manje-više na istu foru, tako je I Bill uokvirio zvuk Stonesa. Preveliki su to bandovi da sad povedemo priču da li bi i kako bi zvučali Stonesi ili Beatlesi bez njih.

#5 Ada

Ada
  • Members
  • 4205 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:11

Ritmičan, melodičan, nepretenciozan i "taman toliko koliko treba" basist. Kao što je Ringo Starr odbubnjao Beatlese manje-više na istu foru, tako je I Bill uokvirio zvuk Stonesa. Preveliki su to bandovi da sad povedemo priču da li bi i kako bi zvučali Stonesi ili Beatlesi bez njih.

:001_cool:

#6 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9968 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:20

Meni odličan,i sad ima strašan band,"Rhythm Kings".

#7 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:36

on je nešto kao basist od zz topataman kolko treba.ni više,ni manje

#8 sira

sira
  • Members
  • 4730 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:49

Previše se iscrpljivao sexom sa obožavateljicama u mladim danima da bi se stigao još i kretat po bini, a kad je ostarija onda mu je već bilo svejedno :001_cool::lol::thumbup::lol::biggrin::lol:

#9 dr.feelgood

dr.feelgood
  • Members
  • 2611 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 12:52

[quote name='Ada']Zato kaj izražava emocije ko spomenik palom heroju, a scenski nastup mu je u rangu lutke u izlogu ili korner-zastavice?:thumbup:i bez obzira na gorenavedeno, Bill, od starog Wymana sin, je povalio više curica nego bilo koji drugi Stones

#10 sira

sira
  • Members
  • 4730 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 13:08

Preciznije više nego svi ostali zajedno :001_cool::lol::thumbup::lol:

#11 Suspiria

Suspiria
  • Members
  • 2158 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 13:09

^No ovo je ipak hajlajt biografije oca i sina:"On 2 June 1989 Wyman married 18-year-old Mandy Smith, whom he had been dating since she was 13. Their relationship was the subject of considerable media attention. The marriage ended in spring 1991, although the divorce was not finalised until 1993. In 1993, while Wyman was still married to Smith, Stephen, his son from his first marriage, became engaged to Smith's mother."To je ta kombinacija :001_cool:

#12 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 15 Listopad 2011 - 14:21

Uff stari Bill je uz Simmonsa jedan od najvećih jebonja bija. Kažu da zbog toga i nije ima vremena svirati bas, pa je Richards snima. Šala naravno, ali Richards je uistinu snimija bas na masu njihovih stvari. Pa bi ih Wyman opet bolje odsvira live. Odličan, dobar, odmjeren, kako sa stonjarama tako i kasnije s kingsima. Razlog zašto nije razvikan... pa nisu stonesi općenito bili kao muzičari. Jesu najveći, jesu najutjecajniji, ali su ipak primjer skupine solidnih svirača. Al to je rock iz muda. Bez keithovog prangijanja ne bi se pojavili kasnije ac/dc ni zz top

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.