Jump to content

Slika
- - - - -

Ambiental VST?

• Please log in to reply
10 odgovor(a) na ovu temu

#1 Puran

Puran
  • Members
  • 263 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2011 - 18:05

Bok! :-)pretežito obitavam u -gitare- podforumu al ovog puta imam pitanje za vas :-)trebao bi mi neki dobar plugin za ambientalne zvukove. Da li postoji nešto all in one da nemoram slagati zvuk sa 4-5-6 različitih pečeva, doslovno da odma zvuči zakon :-)Evolve Mutation mi je super al on mi se nekako ne uklapa u glazbeni svijet

#2 EvilDragon

EvilDragon

Zli moderator

• Members
  • 6442 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2011 - 15:55

Hmhmhm, Evolve (pod tim dakle mislim na Evolve, Evolve Mutations 1 i Evolve Mutations 2) ima jako zanimljivih stvari, da, i dobar dio toga je prilicno iskoristiv, al sve ovisi kakav tip ambijentale ti treba. Omnisphere radi sve, manje vise, al je ogroman.Probaj se poigrati sa Zebra 2 (zadnja verzija 2.5.2) i soundbankovima za nj, ima apsolutno genijalnih zvukova, i zvuci ODLICNO.

#3 Puran

Puran
  • Members
  • 263 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2011 - 23:28

Zebra 2! malo sam jutubao i to je, u principu, sve što mi treba. Suptilni ambientalni zvuci da se lijepo uklope u chugganje drop Ais gitare :thumbup1:bacam se na programiranje :tongue_smilie:Puno hvala, mnogo si mi pomogao :001_wub:

#4 Puran

Puran
  • Members
  • 263 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 02:19

mali bump na ovu temu :-)dakle imam zebru2, koristim ju zajdnjih 5-6 mjeseci. nisam neki vrstan programijer soundova pa sam samo modao nekih 10-ak factory preseta.e sad bi trebao nekaj drugo :-) pa slobodno mi preporučite ili me uputite na neki dobar .rar sa ambientalnim pečevima za cebru2 :-)Omnisphere - pre faking ogroman -.-' dosta da velim da nemrem koristiti celog Superior Drumera i di bi još ovo strpao u komp :lol:ovo mi je palo u oko (uho)[ame][/ame][ame][/ame]jel ko koristio? izi tu juz? ovaj drugi mi je ko jednostavnija verzija Mjutejšnsa al mi se čini da se nemre niš tonalno napraviti O.ozbilja izvinite, prvenstveno sam gitarist

#5 EvilDragon

EvilDragon

Zli moderator

• Members
  • 6442 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 03:48

Ja bih ti preporučio da se žešće pozabaviš Zebrom, jer je strahovito fleksibilan synth sposoban za gotovo apsolutno sve. Imaš mini tutoriale na YouTubeu, ovdje.Da se ja nađem na dalekom otoku udaljen od svih i svega, a imam struje, komp i pravo na jedan VST, to bi vrlo lako mogla biti Zebra.Jesi li provjerio sve patcheve ovdje?

#6 knjiga

knjiga
  • Members
  • 2046 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 19:48

uh baš mi je drago da sam naletio na ovaj Topic. Hvala ZliZmaje ;-)

#7 Puran

Puran
  • Members
  • 263 posts

Vrijeme objave: 08 Siječanj 2012 - 00:23

fala za tutorijal i pečeve, nisam naišao na to prije. idem videti jel valja kaj.fala joše jemput ;-)

#8 knjiga

knjiga
  • Members
  • 2046 posts

Vrijeme objave: 15 Ožujak 2012 - 11:41

kako ova zebra dobro zvuči samo šteta što nemam pojma kao se koriste oscilatori i razni lfo-i. :confused1:

#9 EvilDragon

EvilDragon

Zli moderator

• Members
  • 6442 posts

Vrijeme objave: 15 Ožujak 2012 - 16:47

Imaš gro tutoriala o suptraktivnoj sintezi online. Googlaj "subtractive synthesis tutorials" i piči. Također imaš i Zebrin manual.

#10 vlajkop

vlajkop
  • Members
  • 7 posts

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2017 - 23:45

Trebam pomoć oko instalacije omnisphere 2 i koji je DAW kompatibilan sa njim hvala .

#11 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9972 posts

Vrijeme objave: 30 Prosinac 2017 - 10:55

Imaš gro tutoriala o suptraktivnoj sintezi online. Googlaj "subtractive synthesis tutorials" i piči. Također imaš i Zebrin manual.

Di si Zmaju, evo ljudi i dalje ne čitaju manuale .

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.