Jump to content

Slika
- - - - -

Glasanje ( lajkanje ) za nastupe na festivalima

• Please log in to reply
13 odgovor(a) na ovu temu

#1 davitelj

davitelj
  • Members
  • 1110 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 10:38

...eo vidim da par naših kolega želi nastupiti na festivalima i prolaze ono famozno lajkanje po gejsu.također sam prijavio bend na nekoliko festova i gadi mi se kaj moram okolo žicat ljude pa sam od tog odustao.Kaj moramo imat miljardu frendova na gejsu da bi mogao negdje svirat. Nismo ni lijepi, ni mladi , ni pametni al stvarno volimo ovo kaj sviramo al kad ovisim o nečijem lajku želudac mi se okrene.Više mi se sviđa da tam neki odljepljeni član žirija veli da smo za kurac il da je do jaja neg ovo kaj se sad dešava. i zato: Jebo gejs:thumbup: ( i ona stara " Više pijte mlijeka nego nafte " )

#2 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:13

slazem se u potpunosti!!svodi se na to kolko ljudi znas.a ne da netko u miru uopce poslusa sve stvari i veli:ovo je ok,ovo nije.naravno i ziri ima neki svoj ukus,al da ih ima 5 recimo pa naslo bi se 3 koja bi nadglasala druga 2.smrt gejsu!

#3 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:17

Kolko znam, ti lajkovi na fejsu su dosad pomagali za predgrupu Bon Joviju i za ono dodatno glasanje za UFO.Dok mi je ovo za Jovija jasno (ipak je to RTL), ovo za UFO nije nikako ako se furaju da su nekakav alternativni urbani festival.Za druge festivale se moglo lajkat na njihovoj stranici, ali to nije ništa značilo. Recimo, moj bend je izabran za svirat na HGF-u sa manje od 100 lajkova, a neki s po 2000 nisu, tako da je to na nekim stranicama čisto mamac da im se posjećuje stranice i to mi je u redu.

#4 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9965 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:18

smrt gejsu!

Hebo gejshu!BTW,ontopic! +!

#5 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:19

O KAD ĆE DOĆI DAN DA SLETIM U JAPANDA SUNČEV VIDIM DOMI S GEJSHOM ČINIM LOM!!:wink:

#6 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9965 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:26

O KAD ĆE DOĆI DAN DA SLETIM U JAPANDA VIDIM PIČKIN DIMI S GEJSHOM ČINIM SIN!!:wink:

Haiku,haiku,jebem mu maiku!:w00t:

#7 toksični

toksični
  • Members
  • 1293 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:49

glazbeni forumodsustvo dedeoftopik.

#8 davitelj

davitelj
  • Members
  • 1110 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 11:56

:wink:..gle novi sam pa ne kužim,...može kakvo uputstvo za razumjevanje,...

#9 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 13:22

:wink:..gle novi sam pa ne kužim,...može kakvo uputstvo za razumjevanje,...

haiku kolega, haiku! :w00t:

#10 toksični

toksični
  • Members
  • 1293 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 14:26

gf haiku. kad nema mačke, miševi kolo vode. :laugh:a kaj se teme tiče, nema se više šta dodat. sve je napisano i zaključeno- svi mrze promotivno lajkanje na fejsu. pogotovo kad se zbrajaju glasovi istih ljudi na više različitih videa u korist istog izvođača i slične šeme. :wink:

#11 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9965 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 15:51

Kolega,tema "ostalo" je podložna offtopicu,ne radi se o tehničkoj pomoći nekome.

#12 toksični

toksični
  • Members
  • 1293 posts

Vrijeme objave: 06 Lipanj 2011 - 17:50

je, pa znam. vidiš da i sam to primjenjujem. :wink:

#13 fure

fure
  • Members
  • 23 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2014 - 22:47

Pozdrav, inace ovo ne radim, al mi je ovo dost bitno i ispricavam se odmah na spamanju, al jbga. Kedzo i ja smo napravili ovaj cover kao prijavnicu za nastup na Sziget Festival Official (ko ne zna sto je nek pogleda). Usli smo u top 50 od cca 300 videa i sad trebamo vas da glasujete. Inace ne zicam, al to je ipak Sziget i stvarno bih htio tam nastupit.

Napravljen je kratki link gdje ne morate trazit video neg samo kliknete lajk. Trebamo skupit barem jos 200 glasova, ne znam, to je to uglavnom. Hvala unaprijed.

www.tinyurl.com/szigetdamir

(
youtube)  (/youtube)

#14 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9965 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2014 - 04:38

968.gif

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.