Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

musicMAX - zaprešić..

• Please log in to reply
104 odgovor(a) na ovu temu

#1 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 05:24

neki dan bio sam prvi puta u 'music max'-u u zaprešiću.. drugi puta uopće u zaprešiću.. morati ću to 'popraviti'..:w00t: jedna od rijetkih prilika, da sam u nekome music-shopu bio pola sata.. i, da sam 'svih pola sata' bio zadovoljan..:blushing: izbor 'robe'.. uslužan odnos.. bez nervoze.. s razumijevanjem.. bez osjećaja da je 'to hinjeno'.. osjećao sam se važan, koliko je to potrebno u datome kontekstu..:lol: čovjek koji radi kao prodavač na mene je ostavio dojam elokventne osobe tj. osobe koja 'razumije materiju'.. i zna što govori..:thumbup: web sajt im je odličan.. ne mislim tu sad na dizajn.. vrlo 'ažuriran' i funkcionalan.. dovoljno intuitivan i pregledan..:thumbup: pa - nek' se zna.. vrlo ste ok..!! fala vam za *to*..:lol:

#2 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 08:34

pa kad čombe tamo radi LOL :blushing:

#3 dr.feelgood

dr.feelgood
  • Members
  • 2592 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 09:36

neki dan bio sam prvi puta u 'music max'-u u zaprešiću.. drugi puta uopće u zaprešiću.. morati ću to 'popraviti'..:w00t: jedna od rijetkih prilika, da sam u nekome music-shopu bio pola sata.. i, da sam 'svih pola sata' bio zadovoljan..:blushing: izbor 'robe'.. uslužan odnos.. bez nervoze.. s razumijevanjem.. bez osjećaja da je 'to hinjeno'.. osjećao sam se važan, koliko je to potrebno u datome kontekstu..:lol: čovjek koji radi kao prodavač na mene je ostavio dojam elokventne osobe tj. osobe koja 'razumije materiju'.. i zna što govori..:thumbup: web sajt im je odličan.. ne mislim tu sad na dizajn.. vrlo 'ažuriran' i funkcionalan.. dovoljno intuitivan i pregledan..:thumbup: pa - nek' se zna.. vrlo ste ok..!! fala vam za *to*..:lol:

ti si neki tajni kupac?

#4 V4MP1R

V4MP1R
  • Members
  • 1587 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 13:12

pa kad čombe tamo radi LOL :lol:

Ne bih rekao da je to bio on. Nemre Chombe biti elokventan, on je basist! :lol:Zajebavam naravno, čovjek voli svoj posao i radi ga kak spada. Da je više takve ekipe po domaćim music shopovima, ne bih ni pogledao Ebay. :blushing:

#5 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 14:12

ti si neki tajni kupac?

tajni..:lol:.. ne žimku ovo..:blushing:

#6 Suspiria

Suspiria
  • Members
  • 2158 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 15:33

^Vjerovatno je kolega mislil na one ljude koji kamuflirani u kupce ulaze u trgovine ter ocjenjuju što i kako se radi, ophodi s mušterijaman, itd. Al lako ih je prepoznat, naime izgledaju kao prosječni kupci.

#7 dr.feelgood

dr.feelgood
  • Members
  • 2592 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 15:41

tajni..:lol:.. ne žimku ovo..:blushing:

Vidim da voliš ocjenjivati muzičke dućane, pa eto pitam.

#8 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 15:50

Vidim da voliš ocjenjivati muzičke dućane, pa eto pitam.

ne.. ne volim 'ocijenjivati' ništa pa ni trgovine.. u ostalom.. 'svatko neka sudi o sebi'.. bah..!! ali.. volim reći.. ili, još bolje - naglasiti;.. ono što smatram da valja.. i, ono što smatram da ne valja.. s naglaskom na - smatram..:lol: 'peri-deri'.. heh.. to mislim..:thumbup: ..a ako si ciljao na način kako posluju... nije im lako, kao u ostalom nikome' u 'ovakvoj zemlji'.. osim - probisvjetima, naravno.. no, to se polako mijenja.. valjda..:blushing:

Edited by snailhunter, 23 Travanj 2011 - 15:55 .
epilog.. peri-deri..

#9 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 23 Travanj 2011 - 16:07

^Vjerovatno je kolega mislil na one ljude koji kamuflirani u kupce ulaze u trgovine ter ocjenjuju što i kako se radi, ophodi s mušterijaman, itd. Al lako ih je prepoznat, naime izgledaju kao prosječni kupci.

..ahaaa.. sad kužim.. ako je o tome riječ..:lol:..:blushing: pa nisam baš siguran, da 'tajni kupac' potroši u 'prvoj u koju uđe' 1 k kn keša.. onak', samo da vidi kak' se tu posluje..hehe.. tko bi to nasmag'o..? izjava - nisam 'tajni kupac' i osobno nemam nikakav interes u tome što sam rekao 'da sam zadovoljan obavljenim'.. u 'music max'-u..:lol: ono što volim je, da volim pohvaliti ono za što smatram da je gud.. isto kao i.. pokuditi ono, za što smatram da nije gud.. i - to je to..:thumbup: haha.. nije valjda dr. mislil 'da sam sponzoriran'.. ooo, sumnjičavosti u hrvata.. teško li ti je..:thumbup:..:w00t:

#10 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7014 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2011 - 12:51

Evo da se zahvalim da lijepim riječima i komentarima. :biggrin:je, ja sam bio, kasnije sam tek skužio ko to komentira kad sam na forumu vidio novi spravicu kojom se pohvalio.Lijepo je takve riječi čuti od čovjeka kojeg prije nikad nisam vidio. :blush:Imaš pivu. :lol:

#11 T.A.F.K.A.C.

T.A.F.K.A.C.
  • Members
  • 2550 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2011 - 20:25

čekaj malo, ti radiš tamo? Mislim da sam bio prije jedno tri tjedna, pa me prodavač nije ni pogledao. A baš ni nema nešto opreme za bubanj pa nije šteta.

#12 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7014 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2011 - 12:21

čekaj malo, ti radiš tamo? Mislim da sam bio prije jedno tri tjedna, pa me prodavač nije ni pogledao. A baš ni nema nešto opreme za bubanj pa nije šteta.

A kaj budeš kad ne volimo bubnjare, i tak oni nisu pravi glazbenici. :001_tt2:moram se malo zajebavat.A sad to kaj je bilo, je moguće je. (dešava se i najboljima)Zna se par ljudi odjednom nakrcat pa više nemam pojma , ko je s kim, ko je solo.... :blushing:A to da opreme za bubanj baš i nema stoji.Kako i pohvale, tak su i svi komentari, kritike i prijedlozi dobrodošli. :lol:

Edited by chombebass, 03 Svibanj 2011 - 12:30 .

#13 dr.Explosion

dr.Explosion

rock'n'roll heretic

• Members
  • 1895 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2011 - 22:35

evo da pohvalim chombea što mi je iz dućana u zaprešiću donio stalak u centar zagreba svaka čast :thumbup:

#14 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6294 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2011 - 22:58

Evo da i ja pohvalim chombea čisto iz zajebancije! :thumbup:

#15 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7014 posts

Vrijeme objave: 04 Svibanj 2011 - 09:01

Evo da i ja pohvalim chombea čisto iz zajebancije! :thumbup:

Svaki cigan svojeg konja hvali. :D:laugh::wink::lol:

#16 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 04 Svibanj 2011 - 10:11

dobar je čombe, da ga i ja pohvalim. kad inace ostalima samo serem

#17 Jean-Pierre

Jean-Pierre
  • Members
  • 124 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2011 - 06:55

stalno mislim iti tam ali nkikak da odem. bum došel jedan dan da malo pogledam kaj ima vu tome dučanu, to mi je skoro prek putapa bum onda izvestil o dojmovima:cursing::lol::thumbup::D

#18 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2011 - 14:01

stalno mislim iti tam ali nkikak da odem. bum došel jedan dan da malo pogledam kaj ima vu tome dučanu, to mi je skoro prek puta pa bum onda izvestil o dojmovima:cursing::lol::thumbup::D

je, morti ti je prek puta.. ali, trebal buš vizu zvaditi..:)

#19 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 14 Svibanj 2011 - 11:50

još samo da imaju (music max) neku, malo žešću, 'akciju' s 't-rex'-ima..:001_cool:

#20 snailhunter

snailhunter
  • Members
  • 269 posts

Vrijeme objave: 31 Listopad 2011 - 16:00

akcija..? ..:thumbup:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.