Jump to content

Slika
- - - - -

Janek Gwizdala

• Please log in to reply
23 odgovor(a) na ovu temu

#1 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 13 Siječanj 2011 - 08:55

Posted ImageOk, ne znam jel ljudi znaju tko je ovo ali evo malo o njemu... checkhttp://janekgwizdala.com/check malo isto po youtube...[ame][/ame]Janek je upravo poceo sa odlicnim online lekcijama, pa ako koga zanima check[ame][/ame]http://janekgwizdala...video-previews/

#2 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 13 Siječanj 2011 - 09:45

Zahvaljujući tebi, jos prije par godina sam saznao za njega i od tada uzivam u njegovoj glazbi. Inace zaljubio sam se u njegov sound i stil sviranja i to mi je VRH.Svakom bi preporučio da posluša njegovo remek djelo - Mystery to Me - Live in New York.

#3 mua

mua
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 14 Siječanj 2011 - 13:09

LjupkoČuje se malo Metheny-ija, oduvijek je bio melodiozan

#4 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 15 Siječanj 2011 - 13:53

Janek je mrak!!!!

#5 dnbfreak

dnbfreak
  • Members
  • 404 posts

Vrijeme objave: 23 Siječanj 2011 - 23:27

Meni je on strava! Od saunda, sviranja, do muzike kakvu radi! Na tom live in new york mu Jojo Mayer svira bubanj! :thumbup: Perverzno! A i janek je jedno vrijeme s njim sviro u Nerve-u! Zaebana ekipa! :laugh:

#6 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2011 - 15:03

http://us2.campaign-...9&id=24dc5985d9 Danas u 6 popodne... :thumbup:

#7 shookee

shookee
  • Members
  • 834 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2011 - 19:33

Hvala puno na linku i obavijesti, Gorane. Poslušao i pogledao, zabavio se i naučio ponešto - koliko mi to moje (ne)znanje dozvoljava. Javi nam, molim te, kad opet bude takvo nešto. Ti si u toku, pa ćeš znati. Uglavnom, Janek rula i gotovo da mi je jednako zanimljiv kao i prije nekoliko godinica kad sam ga prvi put poslušao. :thumbup::thumbup::lol:

Edited by shookee, 10 Svibanj 2011 - 21:27 .

#8 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2011 - 19:52

A i janek je jedno vrijeme s njim sviro u Nerve-u!

ja ga slušao baš sa nerve-om. sjajno!

#9 Krešimir Sušec

Krešimir Sušec
  • Members
  • 68 posts

Vrijeme objave: 12 Svibanj 2011 - 19:09

Gledal sam mu video di mu u Foderi grade bass...btw, odličan bassista!:001_cool:

#10 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2011 - 13:49

Opet.. eto da se zna... A FREE webinar with Janek Gwizdala from www.videobasslessons.tv Catch Janek performing and taking your questions on Sunday May 29th at 9am US pacific time. Location: http://www.ustream.t...eo-bass-lessons Time & Date: Sunday, 9am US Pacific time May 29th 2011 What to Bring: lots of questions! Password: morning We look forward to seeing you there, reading your questions, and helping you out with as much information as possible. Please feel free to forward this email to anyone you think would be interested, follow Janek on twitter at @janekgwizdala, and spread this free event on facebook as much as you can! Thanks from the team at Video Bass Lessons with Janek Gwizdala!

#11 shookee

shookee
  • Members
  • 834 posts

Vrijeme objave: 27 Svibanj 2011 - 22:13

Opet.. eto da se zna... A FREE webinar with Janek Gwizdala from www.videobasslessons.tv Catch Janek performing and taking your questions on Sunday May 29th at 9am US pacific time. Location: http://www.ustream.t...eo-bass-lessons Time & Date: Sunday, 9am US Pacific time May 29th 2011 What to Bring: lots of questions! Password: morning We look forward to seeing you there, reading your questions, and helping you out with as much information as possible. Please feel free to forward this email to anyone you think would be interested, follow Janek on twitter at @janekgwizdala, and spread this free event on facebook as much as you can! Thanks from the team at Video Bass Lessons with Janek Gwizdala!

Hvala Gorane! Meni je bilo super prošli put, pa ću i jope! Iako mislim da ću opet samo pasivno ( ima vremena za interakciju ). Drago mi je da misliš na nas, Gorane. Janek je zakon, jednostavan i prost, a opet...

#12 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 28 Svibanj 2011 - 09:43

hehe bass mi je opet napisao mail, cak zna pisat psovke :thumbup:))vidimo se onda na webinaru!

#13 basss

basss
  • Members
  • 238 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2011 - 11:11

evo gledao sam njegova videa po youtubeu, pa sam slučajno naletio na ovo, možda će nekog zanimat....[ame][/ame]

#14 Srza

Srza
  • Members
  • 604 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2011 - 15:28

evo gledao sam njegova videa po youtubeu, pa sam slučajno naletio na ovo, možda će nekog zanimat....

:thumbup:

#15 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 08 Lipanj 2011 - 00:53

Novi webinar ove nedjelje 12.og u 6 popodne (naše vrijeme)site isti i pass kao i prosli put, ko ne zna neka pogleda u par zadnjih postova ovdje...

#16 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 08 Lipanj 2011 - 01:24

Mystery to Me

nije me se dojmio.

#17 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 08 Lipanj 2011 - 10:54

nije me se dojmio.

Blago tebi! :wink:

#18 shookee

shookee
  • Members
  • 834 posts

Vrijeme objave: 08 Lipanj 2011 - 20:35

Novi webinar ove nedjelje 12.og u 6 popodne (naše vrijeme)site isti i pass kao i prosli put, ko ne zna neka pogleda u par zadnjih postova ovdje...

Super! Nadam se samo da mi se neće opet ledit veza. Predprošle nedjelje mi je svakih pola minute-minutu mrznila veza na sekundu-dvije, tako da sam jedva uspio pratiti šta čovjek priča, a kamoli šta svira. Ali svejedno je bilo zanimljivo i lijepo. Baš lijepo od njega što nam povećuje svoje nedjeljno vrijeme. A i njemu je, vidim, drago što nas dođe toliko.I hvala još jednom Gorane, što nas uredno obavještavaš. :wink:

#19 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2011 - 10:08

Podsjetnik...Danas u 6!!!

#20 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2011 - 11:16

e, vidio sam na wiki da janek svira na Wood Guerilla basevima, made in Serbia, i fakat sam se iznenadio, baš ću proučit te baseve! :thumbup:btw, imam mi lik baš super sound, nisu mu nabrijani hi-midsi što kod basista mrzim...pogotovo jazzera

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.