Jump to content

Slika
- - - - -

Remenje za bass!!!

• Please log in to reply
82 odgovor(a) na ovu temu

#21 basss

basss
  • Members
  • 238 posts

Vrijeme objave: 14 Travanj 2011 - 15:43

čujem da je ovaj udoban =Dhttp://www.thomann.d...k_glam_gurt.htm:lol:

#22 Johnny Bass

Johnny Bass

Funk u prstima, blues u duši

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 14 Travanj 2011 - 16:23

čujem da je ovaj udoban =Dhttp://www.thomann.d...k_glam_gurt.htm :lol:

ja bih ga besramno nosio da mi ga netko kupi :lol:

#23 medbass

medbass
  • Members
  • 1013 posts

Vrijeme objave: 28 Travanj 2011 - 10:33

topla preporuka Levy M7GG3 http://www.levysleat...Hard-Rock-M7GG3 pozzDD

#24 kucor

kucor
  • Members
  • 1437 posts

Vrijeme objave: 01 Svibanj 2011 - 22:31

:thumbup1:moj je isti takav samo je "distressed"

#25 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 05 Srpanj 2011 - 13:02

Promjenio sam u karijeri dosta remena, svakakvih, a najduže sam koristio ručno rađeni po mjeri kod jednog kožara u Maksimirskoj, širinu dužinu i izbor kože zadao sam sam prema tadašnjem Warwicku Streameru kojeg sam svirao gotovo 15 godina. Koža je bila juneči box ojačana po sredini još jednom užom trakom boxa te podstavljena 3mm filcom, rupe izbušene po narudžbi, tako da se nije mogao više podešavati osim u par točaka/rupa! Naravno kasnije promjenom baseva taj više nije odgovarao! Trenutno koristim onaj široki Fenderov sintetički, ispunjen silikonom, sa kožnim završecima s rupama! Njega sam "upario" sa Sterlingom.Za reflex sam kupio nedavno kod Njofre u Music Shop No. 1 njihov "kućni" masivni kožni remen sa logom (to im netko radi po narudžbi) vrlo je širok, dovoljno tvrd, a udoban! P.S. Moram imati dva remena jer podešavam različite duljine za svaki bas posebno, pa da ne moram stalno preštelavati, najbolje imati dva remena! :001_tt2: Inače, što sam vidio Levy's radi dobre basističke remene, ali su prilično skupi, a kod Jure sve neki za metalce sa zakovicama i šta ja znam, onaj koji bi ja nikako da stigne! :thumbup:

Edited by reflex, 05 Srpanj 2011 - 13:28 .
r

#26 peNzo

peNzo
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 05 Srpanj 2011 - 15:48

Jelenko koristi isključivo http://www.lion-holsters.com/Prava puna koža, neuništiva, dizajn kakav oćeš, ne rasteže se pa ti ne treba strap lock jer drži bas ko ludo, a sve to na Trešnjevci :thumbup:

Odsad i peNzo koristi isključivo lion holsterse :001_tt2:Posted ImagePosted Image

#27 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 05 Srpanj 2011 - 16:55

peNzo, svaka čast, imaš matching remen, žice i pojačalo (Trace)..., super izgleda!I like! :thumbup:

#28 peNzo

peNzo
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 05 Srpanj 2011 - 18:18

Thx :thumbup: Jbga u današnje vrijeme je imidž bitan koliko i svirka :001_tt2:

#29 ship-shop

ship-shop
  • Members
  • 1220 posts

Vrijeme objave: 05 Srpanj 2011 - 22:44

Aj, aj, pogle rockere 70-ih pa da vidiš kako in imidž nije bija bitan:biggrin:

#30 peNzo

peNzo
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 06 Srpanj 2011 - 14:09

Aj, aj, pogle rockere 70-ih pa da vidiš kako in imidž nije bija bitan:biggrin:

:thumbup:

#31 Johnny Bass

Johnny Bass

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2013 - 18:36

neznam di da ovo stavim, tražio sam i po temama i na search-u pa ne nalazim il sam ćorav, ali eto, usko vezano za remenje.
Strap lock-ovi, bila je neka rasprava.
Danas kupio Schaller strap lock za budućeg RBašića kak već ima sve schallerovo, pa reko, ajmo i to, košta nekih 15 kn manje od Dunlopovih.
I igrom slučaja sam našao neke pare među starim skriptama sad kak sam ih izvukao iz prašine da počnem učiti za ispite... taman za još jedan set da stavim na Lakland Jazza :D
i tako ja to stavim... Dunlopov mi je bio nebrojeno puta bolji... sad neću ove vračat, pogotovo kad sam već otpakirao jedan set, a neću tako uskoro imat JOŠ novaca za novi Silkov remen, pa ću staviti i drugi set strap lockova na RBašića da dijelim remen...
prvom prilikom ( čitaj: novim nađenim novcima) kupujem opet Dunlopove straplockove a ove ću pokloniti nesretniku kojemu baš trebaju...

#32 desmodus

desmodus
  • Members
  • 1604 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2013 - 20:23

neznam di da ovo stavim, tražio sam i po temama i na search-u pa ne nalazim il sam ćorav, ali eto, usko vezano za remenje.
Strap lock-ovi, bila je neka rasprava.
Danas kupio Schaller strap lock za budućeg RBašića kak već ima sve schallerovo, pa reko, ajmo i to, košta nekih 15 kn manje od Dunlopovih.
I igrom slučaja sam našao neke pare među starim skriptama sad kak sam ih izvukao iz prašine da počnem učiti za ispite... taman za još jedan set da stavim na Lakland Jazza :D
i tako ja to stavim... Dunlopov mi je bio nebrojeno puta bolji... sad neću ove vračat, pogotovo kad sam već otpakirao jedan set, a neću tako uskoro imat JOŠ novaca za novi Silkov remen, pa ću staviti i drugi set strap lockova na RBašića da dijelim remen...
prvom prilikom ( čitaj: novim nađenim novcima) kupujem opet Dunlopove straplockove a ove ću pokloniti nesretniku kojemu baš trebaju...

JA isto imam šalerove na RBašiću, al sam gledao dunlopove i djeluju mi dosta kvalitetniji ovako na prvu (to su oni što imaju, kako da se izrazim - veliku okruglu glavu :D )

#edit: ovakvi?
Posted Image

#33 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2013 - 20:34

ja iman negdi komplet dunlopovih ali samo botune za remenj. kad ih nadjem javim pa ako nekome tribaju nek ih nosi

#34 Johnny Bass

Johnny Bass

• Members
  • 6041 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2013 - 20:43

sad mi je žao što sam sa stingrayem dao te dunlop strap lockove

#35 The name is already in use

The name is already in use
  • Members
  • 745 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2013 - 20:50

a ove ću pokloniti nesretniku kojemu baš trebaju...

ja saaaam taaj nesretnik :D :thumbup1:

#36 BassMan123

BassMan123
  • Members
  • 134 posts

Vrijeme objave: 16 Kolovoz 2013 - 10:39

EPIPHONE_ST500_L_4f2fd61c17932_90x90.jpg dečki ja koristim ovaj Epiphone ST 500 remen i oduševljen sam njime, koristim ga već pola godine i mogu reći samo pohvale a i cijena je prihvatljiva... epiphone-st-500-s-jpg.jpg

#37 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 16 Kolovoz 2013 - 14:00

Meni je za Bonga Jura (TMS) poklonio Levy's remen bordo-crno, nemam pojma koji model, ali prva liga, ima neki futer za komfor između crnog i bordo sloja kože, ...bila je mpc cijena na njemu 590 kn  :w00t:  ...to je bilo za duševne boli što bass malo kasni!  :biggrin:  :thumbup1:

Uglavnom remen je vrhunski i nevjerojatno udoban!  :wink:

#38 davitelj

davitelj
  • Members
  • 1110 posts

Vrijeme objave: 05 Studeni 2013 - 19:16

oi

ekipa

daklem nisam svirao skoro godinu dana i sad na prvoj probi dobio sam žulj na ramenu ?

koji sam ja lik

osm promjene remena ( valjda neki široki ,mekani ) jel ima kakve pomoći za mene?

da metnem neku spužvu između ramena i remena ?

#39 xjvjpjmx

xjvjpjmx
  • Members
  • 210 posts

Vrijeme objave: 05 Studeni 2013 - 19:47

probuši žulj, kopaj malo po njemu, nek ti se slijeva krv niz rame dok sviraš. pank!

#40 davitelj

davitelj
  • Members
  • 1110 posts

Vrijeme objave: 05 Studeni 2013 - 19:50

hehehe,...viiš to bi mogao u čakovcu al nam javili da se neš sjebalo pa ću to očito morat negdje drugdje napravit,...hehehe

ma već mi ekipa rekla , kaj se brineš skini se do pasa i krvari i onda onako krvav gazi nevinu kršćansku decu ,...

.

:biggrin:

lako se vama zajebavat al moje veslo mi žulj napravilo :cursing:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.